Ξέσπασε σε λάθος ματς η Παρί (vid)

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Αγώνες με 0% γκανιότα καθημερινα, Πριμ στο παρολί, Κορυφαίες αναμετρήσεις σε live streaming

Μετά τον αποκλεισμό από την Ρεάλ η Παρί ξέσπασε στην ουραγό Μετζ, την οποία διέλυσε με 5-0 στο Παρίσι.

Η Παρί ήταν αγριεμένη μετά τον αποκλεισμό από την Ρεάλ, αλλά μάλλον ξέσπασε σε λάθος ματς. Οι Παριζιάνοι σκόρπισαν με 5-0 την Μετζ, σε παιχνίδι που θα μπορούσαν να είχαν πετύχει και άλλα τέρματα και διατηρούν τη διαφορά στο +14. Ο Μενιέ άνοιξε το σκορ στο 5’ και όλα έγιναν πιο εύκολα για τους γηπεδούχους, που δεν κατέβασαν ρυθμό μέχρι το τέλος.

Ο Νκουνκού στο 20’ έκανε το 2-0, στο 28’ σκόραρε ξανά για το 3-0, ενώ το σκορ στο ημίχρονο ήταν 4-0, με τον Μπαπέ να βρίσκει δίχτυα στις καθυστερήσεις. Στην επανάληψη οι παίκτες του Έμερι έχασαν αρκετές κλασικές ευκαιρίες, με τον Τιάγκο Σίλβα να κάνει το τελικό 5-0 στο 82’.