Οι ρεφ της αγωνιστικής!

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 6ης  Αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Σάββατο, 30.09.2017 / 18:00
ΠΑΦΟΣ FC – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
          Στάδιο                                      :    ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
          Διαιτητής                                 :    Θεουλή Χρυσοβαλάντης
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρας Νίκος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Ε. Χρίστος
          4ος Διαιτητής                          :    Αναστασίου Γιάννης
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος
Σάββατο, 30.09.2017 / 19:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π
          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Λαζάρου Ιωάννης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοφύτου Νεόφυτος
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης
 
Σάββατο,  30.09.2017 / 20:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
          Διαιτητής                                 :    Νικολαϊδης Χρίστος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Δημητριάδης Μάριος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Παύλος
          4ος Διαιτητής                          :    Τσούκκας Αβραάμ
          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας
 
Κυριακή, 01.10.2017 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Ψευδιώτης Κώστας
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Βίκτωρος Σωτήρης
          4ος Διαιτητής                          :    Σωτηρίου Λούκας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :  Ξάνθου Ανδρέας
 
Kυριακή, 01.10.2017 / 18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας – ΑΕΛ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΕΘΝΙΚΟΥ Αχνας
          Διαιτητής                                 :    Χριστοφή Τιμόθεος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Τζιωρτζής Όμηρος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ευαγόρου Ευαγόρας
          4ος Διαιτητής                          :    Κωνσταντίνου Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καϊλης Πανίκος
Κυριακή, 01.10.2017 / 19:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΡΗΣ Λεμεσού
          Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ
          Διαιτητής                                 :    Δημητρίου Βασίλης
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Μαρίνου Μιχάλης
          4ος Διαιτητής                          :    Αργυρού M. Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας
Κυριακή, 01.10.2017 / 20:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
          Στάδιο                                      :    «Da Noi – Αμ/στος / Επιστροφή
          Διαιτητής                                 :    Τράττου Λεόντιος
          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος
          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Καλογήρου Μάριος
          4ος Διαιτητής                          :    Νεοκλέους Νικόλας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης