Η... μισή βαθμολογία

Δημοσιεύτηκε στις:

Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς! Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

Πώς θα ήταν η βαθμολογία αν τα παιχνίδια τελείωναν στο... ημίχρονο;
 

Η βαθμολογική κατάταξη....ημιχρόνου  
1.ΑΠΟΕΛ 69
2.ΑΕΚ 66
3.ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 62
4.AEΛ 53
5.ΕΘΝΙΚΟΣ 52
6.ΟΜΟΝΟΙΑ 52
7.ΑΡΗΣ   45
8.ΔΟΞΑ 40
9.ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 40
10.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 39
11.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ   35
12.EΡΜΗΣ  33
13.ΑΕΖ 16
14.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 15

 Η (κανονική) βαθμολογία:

 

 

Τα αποτελέσματα: 
1η αγωνιστική 

Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 0-0
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλωνας 0-3 (Γκιέ 6',Πέδρο 7', Ντα Σίλβα 90' )
Άρης-Καρμιώτισσα 1-1 (Μαραγκουδάκης 89'/Βαττής 39')
ΑΕΖ-Εθνικός 3-1 (Πάγκαλος 13', 85', 87'/Φιλίποφ 72')
ΑΕΚ-Δόξα 2-0 (Ορτίθ 6', Πόλο 52' αυτ.)
ΑΕΛ-Αναγέννηση 1-0 (Μπουένο 66')
Ομόνοια-Ερμής 3-1 (Ντάρμπισαϊαρ 2', Αγκάγεφ 15', 84'/Ντε Μέλο 20')
2η αγωνιστική  
Ανόρθωση-Νέα Σαλαμίνα 0-0
Αναγέννηση-Ομόνοια 2-2 (Κυπριανού 25', Μπριτζίτο 45'/Ντάρμπισαϊαρ 35',45')
Δόξα-ΑΕΛ 1-3 (Περάλτα 54'/Σαβανέ 27', Μέσκα 41', Σόουζα 77')
Εθνικός-ΑΕΚ 0-3 (Μπόλιεβιτς 7', Μοϊσόφ 26', Χαραλαμπίδης 84')(21/9)
Καρμιώτισσα-ΑΕΖ 0-0 
Απόλλωνας-Άρης 0-0
ΑΠΟΕΛ-Ερμής 3-0 (Μοράις 40', Γιαννιώτας 80', Εφραίμ 80')
3η αγωνιστική   
Νέα Σαλαμίνα vs ΑΠΟΕΛ 0-4 (Σωτηρίου 27', 79',Ντε Καμάργο 83', Εφραίμ 90')
Άρης-Ανόρθωση 1-2 (Αντωνίου 5'/Κολούνγκα 71', Καμπρέρα 72')
ΑΕΖ-Απόλλωνας 0-4 (Παπουλής 25', 83', Γκιέ 36', Ντα Σίλβα 68')
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα 3-0 (Λαρένα 14', Τριτσκόφσκι 67',Τομάς 75')
ΑΕΛ-Εθνικός 0-0
Ομόνοια-Δόξα 1-1 (Σέρινταν 17'/Ρούντι 76')
Ερμής-Αναγέννηση 1-0 (Ντομινίκ Ντα Σίλβα 62')
4η αγωνιστική
Ανόρθωση-ΑΕΖ 2-2 (Ράγιος 70', Καλντερόν 90'/ Πάγκαλος 49', Φελισιέν 89')
Νέα Σαλαμίνα-Άρης 0-0
Δόξα-Ερμής 1-2 (Μπεμπέτο 53'/Μαρτίνιουκ 18', Ντε Μέλο 66')
Εθνικός-Ομόνοια 1-2 (Χατζηβασίλης 60'/Σέρινταν 16', 76')
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ  0-1 (Τζούνιορ 21')
Απόλλωνας-ΑΕΚ  0-1 (Τέτε 74')
ΑΠΟΕΛ-Αναγέννηση 2-0 (Ντε Καμάργκο 58', Βάντερ 78')
5η αγωνιστική
Άρης-ΑΠΟΕΛ 0-3 (Γιαννιώτας 45', Βινίσιους 59', Μερκής 79')
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα 1-5 (Πάγκαλος 16'/Σκοπελίτης 16', Μάατσι 24', 48', 62',78')
ΑΕΚ-Ανόρθωση 4-1 (Τριτσκόφσκι 16', Μουρίγιο 38',Μπόλιεβιτς 69', Λαρένα 86'/Καμπρέρα 77')
ΑΕΛ-Απόλλωνας 2-1 (Σοάρες 38', Αρουαμπαρένα 77'/Παπουλής 15')
Ομόνοια-Καρμιώτισσα 4-2 (Σέρινταν 29',Ντάρμπισαϊαρ 73',80',Μαργκάσα 84'/Όρντος 19', Ταραλίδης 55')
Ερμής-Εθνικός 2-1 (Μαρτίνιουκ 43',90'+/Χατζηβασίλης 71')
Αναγέννηση-Δόξα 0-1 (Παγιές 55')

6η αγωνιστική
Απόλλωνας-Ομόνοια 2-1 (Γκιέ 20’, Ντα Σίλβα 30’/Κατελάρης 69’)
Καρμιώτισσα-Ερμής 3-0 (Βαττής 25’, Αντάμοβιτς 53’, Ταραλίδης 90’)
Εθνικός-Αναγέννηση 5-3 (Κιπιάνι 5’, Πιντσέλι 11’,24’, Κυπριανού 45’, Ζελάγια 77’/Γουέσλεμ  17’, Μπογκαντίνοφ αυτ. 35’, Φουρτάδο 58’)
ΑΠΟΕΛ-Δόξα 2-0 (Εφραίμ 83’, Γιαννιώτας 89’)
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ 0-1 (Ακοράν 22’)
Ανόρθωση-ΑΕΛ 0-0
Άρης-ΑΕΖ 0-0

7η αγωνιστική
ΑΕΖ-ΑΠΟΕΛ 1-4 (Μπερτόλιο 8', Σωτηρίου 21',Εφραίμ 76',84'/Πάγκαλος 90')
ΑΕΚ-Άρης 4-0 (Λαρένα 10', Άλβες 12',39', Τομάς 90')
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα 3-0 (Αρουαμπαρένα 10',58',Σιέλης 13')
Δόξα-Εθνικός 0-0
Ερμής-Απόλλωνας 3-2 (Αλεξίου 22', Βινίσιους αυτ. 65',Μαρτίνιουκ 90'+/ Παπουλής 33', Γκιέ 40')
Αναγέννηση-Καρμιώτισσα 0-1 (Βαττής 69')
Ομόνοια-Ανόρθωση 2-0 (Σέρινταν 44' πεν., Κλέιτον 57')

8η αγωνιστική
ΑΕΖ-ΑΕΚ 2-5 (Πάγκαλος 63’,Σάσι 84’/Άλβες 13’, 50’, Τριτσκόφσκι 14’, 55’, Ακοράν 87’)
Άρης-ΑΕΛ 0-3 (Λαφράνς 45', Σοάρες 83', Σαβανέ 90')
Ανόρθωση-Ερμής 2-2 (Ίσμα 22',Καμπρέρα 25'/Άλμπα 72', Ντομινίκ 90')
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια 1-1 (Τσαμπούρης 78'/Ντάρμπισαϊαρ 71')
Απόλλωνας-Αναγέννηση 4-0(Γκιέ 12', Μάγκλιτσα 40,Παπουλής 60',Βινίσιους 66')
Καρμιώτισσα-Δόξα 1-0 (Όρντος 60')
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 2-0 (Σωτηρίου 56', 75')

9η αγωνιστική
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 1-1 (Άλβες 66'/Βινίσιους 60')
ΑΕΛ-ΑΕΖ 1-1 (Σόουζα 68'/Σάσι 90')
Ομόνοια-Άρης 3-1 (Σέρινταν 30', Ντάρμπισαϊαρ 43', 57'/Σκουρτης 47')
Αναγέννηση-Ανόρθωση 1-2 (Γουέσλεμ 8'/Πελέ 39',Γκονσάλες 82')
Δόξα-Απόλλωνας 0-1 (Βινίσιους 90')
Ερμής-Νέα Σαλαμίνα 1-2 (Μασίνουα 49'/Αρτάμπε 22' αυτ., Κολοκούδιας 56')
Εθνικός-Καρμιώτισσα 4-1 (Κατσαράβα 30,43',47',56/Πόλιανετς 54', Βαττής 80')

10η αγωνιστική:
Άρης-Ερμής 0-2 (Ντομινίκ 62', Άλμπα 76') 
ΑΕΖ-Ομόνοια 0-1 (Χριστοφή 26') 
Νέα Σαλαμίνα-Αναγέννηση 2-0 (Κολοκούδιας 11', Μάατσι 39') 
Ανόρθωση-Δόξα 3-0 (Γκονσάλβες 12',Καμπρέρα 66', Σιβού 84') 
ΑΠΟΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1 (Σωτηρίου 13',55',Αλωνεύτης 73',Μπρεσάν 89'/Πόλιανετς 36') 
ΑΕΚ-ΑΕΛ 2-1 (Ακοράν 79', Τέτε 83'/Τζούνιορ 35')   
Απόλλωνας-Εθνικός 3-2 (Αγγελή 52', Μπεντόγια 90',  Ντα Σίλβα 90'+/ Ζελάγια 33',40') 

11η αγωνιστική
Ερμής-ΑΕΖ 2-1 (Ντε Μέλο 35',Άλμπα 48' πεν./Σακελλαρίου 1')
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ 1-0 (Αρουαμπαρένα 86' πεν.)
Ομόνοια-ΑΕΚ 2-1 (Κατελάρης 37',Ντάρμπισαϊαρ 54/Ακοράν 50')
Εθνικός-Ανόρθωση 2-1 (Ζελάγια 41', Πιντσέλι 73'πεν./ Ράγιος 79' πεν.)
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας 0-6 (Παπουλής 3', 20', Ντα Σίλβα 11' πεν.,Μάγκλιτσα 56',Πίεχ 70', Κυριάκου 84')
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα 0-0
Αναγέννηση-Άρης 1-2 (Γιαννακού 78'/Πούλπο 53', Μάρτινς 57')

12η αγωνιστική:
ΑΕΚ-Ερμής 1-0 (Ντομινίκ Ντα Σίλβα 58' αυτογκόλ)
ΑΕΛ-Ομόνοια 1-0 (Λαφράνς 81')
ΑΕΖ-Αναγέννηση 1-1 (Ντι Φράνκο 56'/Φουρτάδο 62')
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα 0-1 (Σταύρου 34')
Άρης-Δόξα 4-0 (Πόλο αυτ. 17',Αντωνίου 47',Φράγκος 85', Ονίλο 90')
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 1-0 (Μακρίεφ 90'+4' πεν.)
ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας 1-1 (Μπερτόλιο 90'+4'/Ντα Σίλβα65' πεν.)

13η αγωνιστική:
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ 1-4 (Μαργκάσα 55'/Εφραίμ πεν. 18', Σωτηρίου 34', 38', Βινίσιους 66')
Απόλλωνας-Ανόρθωση 1-1(Παπουλής 27'/ Καμπρέρα 89')
Αναγέννηση-ΑΕΚ 0-0
Ερμής-ΑΕΛ 0-1 (Λάφρανς 88')
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 1-0 (Μπόλιανετς 12')
Δόξα-ΑΕΖ 1-0 (Ρούντι 12')
Εθνικός-Άρης 2-0 (Κατσαράβα 47',61')

14η αγωνιστική:
Απόλλωνας – Νέα Σαλαμίνα 1-1 (Πίεχ 14'/Μακρίεφ 52')
Αναγέννηση – ΑΕΛ 1-3 (Βέσλεμ 31'/Μέσκα 23', Μπουένο 43', Σόουζα 80')
Ερμής Αραδίππου – Ομόνοια 2-2 (Λίλλης 90'+. Μασίνουα 90'+/Μαργκάσα 38', Κλέιτον 47')
Εθνικός Άχνας-ΑΕΖ 3-1 (Κατσαράβα 4',6', Χατζηβασίλης 8'/Βιγιαφάνιε 67')
Καρμιώτισσα-Άρης 3-3 (Πόλιανετς 27',Βαττής 62', Ταραλίδης 77' πεν./Πούλπο 11',Μαραγκουδάκης 38', Ικάντε 83' πεν.)
Δόξα-ΑΕΚ 1-1 (Κένιντι 90'+/Χαραλαμπίδης 6')
ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση 2-1 (Ντε Καμάργκο 41', Αστίθ 89'/Γκονσάλβες 90'+)

15η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα 3-3 (Σάσι 9', Αουρέλιο 61' πεν.,Πάγκαλος 82' πεν./Σταύρου 28'Λογκόμπε 45', Αρότσα 90'+)
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση 2-1 (Μακρίεφ 75', Μάατσι 80'/Ράγιος 28')
Άρης-Απόλλων 1-4 (Αντωνίου 52'/Παπουλής 15', Ντα Σίλβα 46', Αγγελή 49', Πίεχ 58')
Ομόνοια-Αναγέννηση 5-1 (Ευθυμίου 22' αυτ., Ντιαλό 27' αυτ., Ντάρμπισαϊαρ 34', 62', Κλέιτον 83'/Φουρτάδο 86')
ΑΕΚ-Εθνικός Άχνας 1-0 (Τριτσκόφσκι 63' πεν.)
ΑΕΛ-Δόξα 1-0 (Αρουαμπαρένα 77' πεν.)
Ερμής-ΑΠΟΕΛ 1-1(Μασίνουα 9'/Μπερτόλιο 78')

16η αγωνιστική:
Δόξα-Ομόνοια 2-3 (Φοφανά 5', Ρούντι 67'/Σέρινταν 36', Ντάρμπισαϊαρ 82', Κατελάρης 88')
Απόλλωνας-ΑΕΖ 2-1 (Μάγκλιτσα 57', Παπουλής 74'/Σάσι 61')
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 0-3 (Τριτσκόφσκι 16', Άλβες 81', Ακοράν 90'+)
Εθνικός-ΑΕΛ 2-2 (Ζελάγια 18', Κατσαράβα 25'/Μπουένο 44' πεν.,Σόουζα 88')
Αναγέννηση-Ερμής 2-2 (Φουρτάδο 80, Μπριτζίτο 86'/Μασίνουα 43',65')
ΑΠΟΕΛ-Νέα Σαλαμίνα 1-0 (Ντε Καμάργκο 47')
Ανόρθωση-Άρης 2-0 (Γκονσάλβες 41' πεν., 82')

17η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Ανόρθωση 0-2 (Πελέ 4', Καλό 69')
ΑΕΚ-Απόλλωνας 1-3 (Τριτσκόφσκι 28'/Παπουλής 5',Μάγκλιτσα 14'Ντα Σίλβα 25' πεν.)
Άρης-Νέα Σαλαμίνα 1-2 (Αντωνίου 30'/Τσαμπούρης 4', Μακρίεφ 77')
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1 (Αρουαμπαρένα 33', 46',Σόουζα 36', Ουέλιγκντον 78'/Γουίλερ 83')
Αναγέννηση-ΑΠΟΕΛ 2-4 (Γουέσλεμ 70',Μπριτζίτο 71' /Αλωνεύτης 10', Βινίσιους 17', 60',Γιαννιώτας 73')
Ερμής-Δόξα 1-0 (Αρτάμπε 90'+)
Ομόνοια-Εθνικός 3-2 (Ντάρμπισαϊαρ 71',74'75'/Ζελάγια 7',Κατσαράβα 67')

18η αγωνιστική:  
Νεα Σαλαμίνα-ΑΕΖ 2-0 (Μακρίεφ 36', Μάατσι 85')
Ανόρθωση-ΑΕΚ 0-1 (Τριτσκόφσκι 6' πεν.)
Απόλλωνας-ΑΕΛ 2-0 (Πίεχ 28'Παπουλής 90'+6' πεν.)
Δόξα-Αναγέννηση 0-0
Εθνικός-Ερμής 3-1 (Φιλίποφ 49', Ζελάγια 70, Κατσαράβα 75'/Σίργκι 86')
Καρμιώτισσα-Ομόνοια 0-1 (Ντάρμπισαϊαρ 85')
ΑΠΟΕΛ-Άρης 5-0 (Σωτηρίου 24', 28',54',Εφραίμ 37', 89)

19η αγωνιστική:
ΑΕΛ-Ανόρθωση 0-0
Ομόνοια-Απόλλωνας 1-2 (Καρλίτος 62'/Σαρντινέρο 14', 83')
AEZ-Άρης 2-3 (Ανδρέου 3' Σάσι 7'/Σκούρτης 17',Αουρέλιο 32', πεν.,Μάρτινς 58')
Αναγέννηση-Εθνικός 2-3 (Χριστοδούλου 32',Φουρτάδο 59' πέν./Ζελάγια 6', Χατζηβασίλη 23',Κιπιάνι 27')
ΑΕΚ-Νέα Σαλαμίνα 2-0 (Τρουγιόλς 40', Τριτσκόφσκι 73')
Δόξα-ΑΠΟΕΛ 0-2 (Ντε Καμάργκο 32', Σωτηρίου 78')
Ερμής-Καρμιώτισσα 2-0 (Ταραλίδης 37' αυτ.,Φροξυλιάς 76')

20η αγωνιστική:
Ανόρθωση-Ομόνοια 2-2 (Βίκτορ 70', Καλντερόν 78'/Μαργκάσα 2', Χριστοφή 65')
Καρμιώτισσα-Αναγέννηση 2-2 (Πόλιανετς 72', Πάσεκ 87'Φουρτάδο 38', Ρίβας77')
Άρης-ΑΕΚ 1-1 (Μάρτινς 11'/Τριτσκόφσκι 45') 
Απόλλων-Ερμής 3-0 (Ντα Σίλβα 29' πεν., Πέδρο 45', Μάγκλιτσα 53')
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ 7-0 (Αλωνεύτης 5', Μπαράλ 7', 45', Σωτηρίου 11', Μερκής 15', Ντε Καμάργκο 70' 85')
Εθνικός-Δόξα (Στόιτσεφ 24', Ζελάγια 33')
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ 1-3 (Κολοκούδιας 11'/Πίτι 39',58',Μέσκα 68')

21η αγωνιστική:
Ερμής-Ανόρθωση 1-4 (Βίκτορ 17', Γκονσάλβες 27', 82',Σιβού 63' /Μπενγκά 61')
Ομόνοια-Νέα Σαλαμίνα 3-0 (Σέρινταν 30',Φούσκο 43' αυτ.,Ντάρμπισαϊαρ 70')
ΑΕΛ-Άρης 3-0 (Σάσι 26',Λαφράνς 47', Τζούνιορ 52')
ΑΕΚ-ΑΕΖ 1-1 (Ακοράν 86'/Σεμέδο 21')
Δόξα-Καρμιώτισσα 1-2 (Μπραούλιο 82' πεν./Αντάμοβιτς 57',Πάσεκ 86')
Αναγέννηση-Απόλλωνας 0-1(Μάγκλιτσα 17')
Εθνικός-ΑΠΟΕΛ 2-3 (Χατζηβασίλης 13',Πιντσέλι 90' πεν./Ντε Καμάργκο 23', Αστίθ 38', Γιαννιώτας 78')

22η αγωνιστική:
ΑΕΖ-ΑΕΛ 0-3 (Νικολάου 45', Μέσκα 63', Αρουαμπαρένα 78' πεν.)
Απόλλωνας-Δόξα 3-1 (Βινίσιους 42', Σαρντινέρο 61', Πίεχ 87'/Κορομίνας 90')
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 1-1 (Σωτηρίου 75'/Φλοριάν 37')
Νέα Σαλαμίνα-Ερμής 0-0
Ανόρθωση-Αναγέννηση 3-0 (Γκάμπριελ 18', Άλβες 75', Ράγιος 87')
Άρης-Ομόνοια 2-4 (Αουρέλιο 21',Σκούρτης 88'/ Άρνασον 15', Χριστοφή 41',Βύντρα 57',Ντάρμπισαϊαρ 71')
Καρμιώτισσα-Εθνικός 2-2(Ζελάγια 8', 37'/Βαττής 24', Μπάρμπαρο 34') 

23η αγωνιστική:
Ερμής-Άρης 1-2 (Ντα Σίλβα 38'/Μαραγκουδάκης 14',Γιούσεφ 43')
Ομόνοια-ΑΕΖ 2-0 (Χριστοφή 55', Κλέιτον 60')
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ 0-1 (Μπερτόλιο 5')
ΑΕΛ-ΑΕΚ 1-1 (Αρουαμπαρένα 90'/Τριτσκόφσκι 13') 
Εθνικός-Απόλλωνας 2-2 (Ζελάγια 21', Κατσαράβα 82'/Ντα Σίλβα 51'πεν.,Μάγκλιτσα 59')
Αναγέννηση-Νέα Σαλαμίνα 0-1 (Μάατσι 37')
Δόξα – Ανόρθωση 0-2 (Ολιβέιρα 56', Καμπρέρα 90'+2')

24η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Ερμής 0-4 (Μασίνουα 40', 67', 69', Γκραντίν 90')
Άρης-Αναγέννηση 4-0 (Σκούρτης 29', Μάρτινς 60' Γκονζάλες 78', 88')
ΑΕΚ-Ομόνοια 4-2 (Μουρίγιο 36', Ακοράν 43', Τριτσκόφσκι 51' πεν.,Φλοριάν 71'/Χριστοφή 66', Μπρέβελντ 90')
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα 3-0 (Πίεχ 44', 47', Ντα Σίλβα 58')
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα 1-3 (Γκράσι 90'Μπραούλιο 3', 79' Πόλο 25',)
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ 3-0 (Βινίσιους 34', Μοράις 78', Ντε Καμάργκο 90'+ πεν.)
Ανόρθωση-Εθνικός 4-2 (Άλβες 26', 70', 83'Βίκτορ 81' /Ζελάγια 22',Σάντος 28' αυτ.)

25η αγωνιστική:
Αναγέννηση – ΑΕΖ 0-0
Ομόνοια – ΑΕΛ 4-1 (Κλέιτον 14', 37',Χριστοφή 46', Ντάρμπισαϊαρ 57'/Σάσι 73')
Δόξα – Άρης 3-1 (Μενέντες αυτ. 18', Μπραούλιο 28' πεν., Κορομίνας 73'/Μάρτινς 45' πεν.)
Ερμής – ΑΕΚ 2-3 (Τριτσκόφσκι 1', 32' πεν., Χέφελ 53'/Ντε Μέλο 58' πεν., Μπάουμαν 65')
Εθνικός – Νέα Σαλαμίνα 0-0 
Καρμιώτισσα - Ανόρθωση 1-4 (Άλβες 3', Ράγιος 9' πεν., 45' πεν.,Ολιβέιρα 90'+4'/Αντάμοβιτς 65')
Απόλλωνας – ΑΠΟΕΛ 2-0 (Μάγκλιτσα 43', Πέδρο 90'+6')

26η αγωνιστική:
ΑΕΖ – Δόξα Κατωκοπιάς 0-4 (Φοφανά 6', Γκόμες 27', Μπραούλιο 70', Κορομίνας 90'+)
ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια 2-1 (Σωτηρίου 44'πεν., Μπαράλ 45'+ πεν./Ντάρμπισαϊαρ 87')
Άρης – Εθνικός 3-1 (Μάρτιντς 14'πεν., 32' πεν.,84' πεν./Πιντσέλι 18' πεν.) 
Ανόρθωση – Απόλλωνας 0-0 
ΑΕΛ – Ερμής 1-2 (Μαύρου 90'+/Ντε Μέλο 57', Μασίνουα 79')
ΑΕΚ – Αναγέννηση 6-0 (Καταλά 3', 10', Μυτίδης 39', 82', Χέφελ 51',Χαραλάμπους 82')
Νέα Σαλαμίνα – Καρμιώτισσα 1-3 (Μακρίεφ 25' πεν./Μπάρμπαρο 52', Δημητρίου 60', Πάσεκ 90'+)

27η αγωνιστική:
ΑΕΛ - Απόλλωνας 1-1  (Βινίσιους 24' αυτ./Βινίσιους 90'+5') 
Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ 0-1 (Σωτηρίου 8')
ΑΕΚ - Ομόνοια  1-1 (Καταλά 7’/Βύντρα 67’)
Νέα Σαλαμίνα–Άρης 0-3 (Μαραγκουδάκης 26', Μάρτιντς 29',Πούλπο 89')
Καρμιώτισσα–Εθνικός 5-3 (Όρντος 47', 51',Πόλιανετς 58', Αντάμοβιτς 74', 89'/ Κιπιάνι 16', 83', Κατσαράβα 53')
Δόξα–Ερμής 2-1 (Πόλο 16', Μπραούλιο 61'/ Μασίνουα 11')

 28η αγωνιστική:
Απόλλωνας-ΑΕΚ 3-2 (Βασιλείου 28', Βινίσιους 90'+1', Γκιέ 90'+3'/Φλοριάν 3', Γκαρίδο 75')
Ομόνοια-Ανόρθωση 2-0 (Ντάρμπισαϊαρ 35', Χριστοφή 74')
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ 2-0 (Σωτηρίου 45'+ πεν.,Κάνιας 48')
Άρης-Δόξα 4-1 (Μαραφγκουδάκης 39', Γιούσεφ 42', 90' Φράγκος 67'/Μπραούλιο 80' )
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα 0-2 (Μακρίεφ 18', Εγγλέζου 50')
Ερμής-Καρμιώτισσα 3-1 (Μασίνουα 65', Μπάουμαν 76', Ψάλτης 90+3'/Πάντος 90'+1)

29η αγωνιστική:
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 2-1 (Μυτίδης 81', Λαρένα 90'+/Μοράις 8')
Ομόνοια-Απόλλωνας 0-2 (Σαρντινέρο 64',Πίεχ 83')
Ανόρθωση – ΑΕΛ 0-1 (Κυριάκου 13')
Δόξα-Καρμιώτισσα 3-0 (Φοφανά 2', Κορομίνας 44', Γκόμες 47')
Άρης-Εθνικός 0-1 (Ζελάγια 58' πεν.)
Νέα Σαλαμίνα-Ερμής 4-1 (Μακρίεφ 7', 16', Ντουντού 75',Κούσουλος 90'+4'/Μαρτίνιουκ 60' πεν.)

30η αγωνιστική:
Ανόρθωση-Απόλλωνας 3-1 (Ερέρο 11', Ράγιος 27', Πελαγίας 71' αυτ./Παπουλής 75')
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια 1-0 (Εμπεσίλιο 4')
ΑΕΛ-ΑΕΚ 2-1 ((Αρουαμπαρένα 18', 90'+/Φλοριάν 34')
Δόξα-Εθνικός 3-3 (Μπραούλιο 16', 35',Ενινφούλ 32'/Κιπιάνι 7',Ζελάγια 26', Κυπριανού 41')
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 2-0 (Αντάμοβιτς 9', Πόλιανετς 82')
Ερμής-Άρης 2-1 (Ντε Μέλο 47',Μαρτίνιουκ 85'/ Μάρτιντς 45' πεν.)

31η αγωνιστική:
Ομόνοια–ΑΕΛ 2-1 (Χριστοφή 45', Ντάρμπισάϊαρ 74'/Πίτι 69')
ΑΕΚ – Ανόρθωση 1-0 (Χαραλαμπίδης 84')
Απόλλωνας – ΑΠΟΕΛ 1-0 (Παπουλής 41')
Εθνικός–Ερμής 1-1 (Κυπριανού 77'/Μαρτίνιουκ 90'+)
Άρης – Καρμιώτισσα 3-2 (Βελνά 28', Μάρτινς 72'πεν.,Μαραγκουδάκης 88' /Μάρτινς 31' αυτ.,Βαττής 84' )
Νέα Σαλαμίνα - Δόξα 0-0 

32η αγωνιστική:
Ομόνοια - ΑΕΚ 1-2 (Κλέιτον 27'/Τρουγιόλς 10',Κατελάρης 75' αυτ.)
ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση 1-1 (Γιαμπερέ 87'/Καλντερόν 35')
Απόλλωνας - ΑΕΛ 1-1 (Πίττας 90'+/Πίτι 28')
Ερμής - Δόξα 1-5 (Γκραντίν 30'/Μπραούλιο 17', Ρενδόνδο 22', Κορομίνας 26', Κάστρο 70', Γκόμες 79' πεν.)
Εθνικός - Καρμιώτισσα 1-1 (Κρατσούνοφ 56'/Μανογιάν 13')    
Άρης - Νέα Σαλαμίνα 1-1   (Πούλπο 72'/Γκράσι 18')

33η αγωνιστική:  
Ανόρθωση-Ομόνοια 4-3 (Μίτροβιτς 30', Βίκτορ 38', Ολιβέιρα 45', Άλβες 88' πεν./Κλέιτον 14', Τουρέ 34', Ντάρμπισαϊαρ 74')
ΑΕΚ-Απόλλωνας 1-0 (Ακοράν 78')
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ 1-4 (Μιτρέα 88' πεν./Βάντερ 17', Εμπεσίλιο 45', Σωτηρίου 76', 89') 
Δόξα-Άρης 0-1 (Αντωνίου 20')
Καρμιώτισσα-Ερμής 0-1 (Μαρτίνιουκ 77' πεν.)
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 0-1 (Κατσαράβα 8')

34η αγωνιστική:
Απόλλωνας-Ομόνοια 3-0 (Μάγκλιτσα 41', Ντα Σίλβα 72' πεν., Βινίσιους 89')
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 0-0 
ΑΕΛ-Ανόρθωση 2-0 (Σάσι 18', 68')
Ερμής-Νέα Σαλαμίνα 3-0 (Αρτάμπε 50', Ντε Μέλο 71', Μαρτίνιουκ 86')
Εθνικός-Άρης 1-1 (Κατσαράβα 40'/Αντωνίου 4')
Καρμιώτισσα-Δόξα 1-2 (Πόλιανετς 23'/Γκουλόν 3', Ενιφούλ 22')

35η αγωνιστική:
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ  1-3 (Ντάρμπισαϊαρ 9'/Αλωνεύτης 37', Σωτηρίου 64', Βάντερ 90')
ΑΕΚ-ΑΕΛ   1-1 (Λαρένα 30' πεν./Πίτι 54' πεν)
Απόλλωνας-Ανόρθωση 1-1 (Σεμέδο 47', Ράγιος 87')
Άρης-Ερμής 2-0 (Μάρτιντς 13' πε., Αντωνίου 54')
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα 1-0 (Mακρίεφ 82') 
Εθνικός-Δόξα 0-4 (Γκόμες 39', Λεονάρντο 51', Κάστρο 88', 90')

36η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας 2-2 (Μπερτόλιο 78', Ντε Καμάργκο 90'/Πίεχ 51', Πίττας 85')
Ανόρθωση-ΑΕΚ 0-1 (Ακοράν 42')
ΑΕΛ-Ομόνοια 3-2 (Σάσι 36', Γερολέμου 81', Σοάρες 85'/Άρνασον 51', Κατσαντώνης 90'+)
Ερμής - Εθνικός 3-4 (Γκραντίν 24', Μασίνουα 29', 37'/Κατσαράβα 35', Κιπιάνι 41', Φιλίποφ 44', Ηλία 86')
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα 0-3 (Μάατσι 55', 70', 77')
Καρμιώτισσα - Άρης 5-1 Καρμιώτισσα-Άρης 5-1 (Μπάρμπαραο 25', 49' 60', Πάντος 27', Βοσκανιάν 78' πεν./ Μάρτινς 70' πέν.)

Balla.com.cy's picture

Balla.com.cy