Οι διαιτησίες του πρωταθλήματος

Δημοσιεύτηκε στις:

Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς! Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

Δείτε σε ποιούς αγώνες έχουν διαιτητεύσει οι Κύπριοι ρέφερι και τα αποτελέσματα των αγώνων.

 

Ν.Αθανασίου 1 1 1 1   2 1 4 2 1 1 1 2  
Β.Δημητρίου 3   6 1 5 3 3 4 5 3 2 2 3 4
Δ.Μασιάς 4 1 4 1 4 4 4 2 3 1 3 3 4 6
Ν.Νεοκλέους 1 3 1 3 2   2 2 2 3 2 2 1 2
Ν.Νεοφύτου   3 1 1 3 3 3 2 2 2 4 1 4 2
Χ.Νικολαΐδης 5 1 3 2 5 5 6 2 4 5 3 3 2 4
Γ.Νικολάου 6 1 4 1 2 4 2 3 3 3 3 3 4 3
Α.Ορθοδόξου 2 4   3   2     2 1 1 1 1 1
Χ.Σκαπούλλης    1 1 2 3 3 1 1 3 1 4 2 2 3 1
Λ.Σωτηρίου 4 3 5 2 4 4 4 1 2 2 3 2 2 6
Λ.Τράττος 4   3 1 1 2 4 5 4 3 1 5 2 3
Α.Τσούκκας 3 3 1 1 1 2 1 4 3 2 3 1 2 3
Κ.Ψευδιώτης 1 2 3 1 3 1 1 2 1 4 4 3 2  
Χ.Χρίστου   1   1             1 1    
Χ.Θεουλή       2     2       1 1    

Ι.Αναστασίου: Εθνικός-Καρμιώτισσα, Αναγέννηση-Άρης, Ερμής-Ομόνοια, ΑΕΖ-Άρης, Καρμιώτισσα-Ανόρθωση, Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ, Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα, ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ, Ερμής-Νέα Σαλαμίνα, Απόλλωνας-Ανόρθωση

Τ.Χριστοφή: Αναγέννηση-ΑΕΚ, ΑΕΛ-Δόξα, Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ, Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα, Δόξα-Νέα Σαλαμίνα  

Oι διαιτητές των αγώνων:
1η αγωνιστική
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 0-0

Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλωνας 0-3
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
1ος Επιπρόσθετος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
2ος Επιπρόσθετος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Άρης-Καρμιώτισσα 1-1
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
ΑΕΖ-Εθνικός 3-1
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
ΑΕΚ-Δόξα 2-0
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(14/9)
Α' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΑΕΛ-Αναγέννηση 1-0
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Ομόνοια-Ερμής 3-1
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός: ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθό:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ

2η αγωνιστική
Ανόρθωση-Νέα Σαλαμίνα 0-0

Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Τέταρτος:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Αναγέννηση-Ομόνοια 2-2
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός:ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Δόξα-ΑΕΛ 1-3
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εθνικός-ΑΕΚ 0-3
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
1ος Επιπρόσθετος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
2ος Επιπρόσθετος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Καρμιώτισσα-ΑΕΖ 0-0
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
1ος Επιπρόσθετος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2ος Επιπρόσθετος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Απόλλωνας-Άρης 0-0
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛ-Ερμής 3-0
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

3η αγωνιστική  
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ 0-4

Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός::ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Άρης-Ανόρθωση 1-2
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΖ-Απόλλωνας 0-4
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα 3-0
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α' Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΕΛ-Εθνικός 0-0
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
1ος Επιπρόσθετος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2ος Επιπρόσθετος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Ομόνοια-Δόξα 1-1
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Ερμής-Αναγέννηση 1-0
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ

4η αγωνιστική
Ανόρθωση-ΑΕΖ 2-2

Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-Άρης 0-0
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δόξα-Ερμής 1-2
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εθνικός-Ομόνοια 1-2
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ  0-1
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Απόλλωνας-ΑΕΚ  0-1
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ-Αναγέννηση 2-0
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ

5η αγωνιστική
Άρης-ΑΠΟΕΛ 0-3

Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα 1-5
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος:ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
ΑΕΚ-Ανόρθωση 4-1
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΑΕΛ-Απόλλωνας 2-1
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Β' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Ομόνοια-Καρμιώτισσα 4-2
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Ερμής-Εθνικός 2-1
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Αναγέννηση-Δόξα 0-1
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α' Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.

6η αγωνιστική
Ανόρθωση-ΑΕΛ  0-0

Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ  0-1
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Άρης-ΑΕΖ  0-0
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εθνικός-Αναγέννηση 5-3
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Καρμιώτισσα-Ερμής 3-0
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Απόλλωνας-Ομόνοια 2-1
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ-Δόξα 2-0
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7η αγωνιστική:
Ομόνοια-Ανόρθωση 2-0

Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΖ-ΑΠΟΕΛ 1-4
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα 3-0
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Τέταρτος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Αναγέννηση-Καρμιώτισσα 0-1
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α' Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ερμής-Απόλλωνας 3-2
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
1ος Επιπρόσθετος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
2ος Επιπρόσθετος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Δόξα-Εθνικός 0-0
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΑΕΚ-Άρης 4-0
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

8η αγωνιστική:
ΑΕΖ-ΑΕΚ 2-5 

Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Άρης-ΑΕΛ 0-3 
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Ανόρθωση-Ερμής 2-2 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια 1-1 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
1ος Επιπρόσθετος:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
2ος Επιπρόσθετος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Απόλλωνας-Αναγέννηση 4-0
Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Α' Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Καρμιώτισσα-Δόξα 1-0 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 2-0 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

9η αγωνιστική
Ομόνοια-Άρης 3-1

Διαιτητής: ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Εθνικός-Καρμιώτισσα 4-2
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 1-1
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δόξα-Απόλλωνας 0-1
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
ΑΕΛ-ΑΕΖ 1-1
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Ερμής-Νέα Σαλαμίνα 1-2
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Αναγέννηση-Ανόρθωση 1-2
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
 

10η αγωνιστική:
Άρης-Ερμής 0-2 

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ     
ΑΕΖ-Ομόνοια 0-1 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Νέα Σαλαμίνα-Αναγέννηση 2-0 
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Ανόρθωση-Δόξα 3-0  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΚ-ΑΕΛ 2-1 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Απόλλωνας-Εθνικός 3-2 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ

 
11η αγωνιστική
Ερμής-ΑΕΖ 2-1 

Διαιτητής: ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ 1-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Ομόνοια-ΑΕΚ 2-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Εθνικός-Ανόρθωση 2-1 
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός: ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα 0-0
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
1ος Επιπρόσθετος:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
2ος Επιπρόσθετος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας 0-6
Διαιτητής: ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Αναγέννηση-Άρης 1-2 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12η αγωνιστική:
ΑΕΚ-Ερμής 1-0 

Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΛ-Ομόνοια 1-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΕΖ-Αναγέννηση 1-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα 0-1 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Άρης-Δόξα 4-0 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 1-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας 1-1 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ

13η αγωνιστική:
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ 1-4 

Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Απόλλωνας-Ανόρθωση 1-1
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Αναγέννηση-ΑΕΚ 0-0
Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Ερμής-ΑΕΛ 0-1 
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 1-0 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δόξα-ΑΕΖ 1-0 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Εθνικός-Άρης 2-0 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

14η αγωνιστική
Απόλλωνας–Νέα Σαλαμίνα 1-1 

Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Αναγέννηση–ΑΕΛ 1-3 
Διαιτητής: ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός: ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός: ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος: ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Ερμής–Ομόνοια 2-2 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Εθνικός-ΑΕΖ 3-1 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Καρμιώτισσα-Άρης 3-3 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Δόξα-ΑΕΚ 1-1 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΠΟΕΛ–Ανόρθωση 2-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

15η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα 3-3 

Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ 
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση 2-1 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Άρης-Απόλλων 1-4 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Ομόνοια-Αναγέννηση 5-1 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΑΕΚ-Εθνικός 1-0 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΕΛ-Δόξα 1-0 
Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Ερμής-ΑΠΟΕΛ 1-1
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΚΚΑΡΗ

16η αγωνιστική:
Απόλλωνας-ΑΕΖ 2-1 

Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 0-3 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Εθνικός-ΑΕΛ 2-2 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Αναγέννηση-Ερμής 2-2
Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Α' Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ 1-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Ανόρθωση-Άρης 2-0 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός:ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Τέταρτος: ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Δόξα-Ομόνοια 2-3
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

17η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Ανόρθωση 0-2  

Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΕΚ-Απόλλωνας 1-3  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Άρης-Νέα Σαλαμίνα 1-2  
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1  
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Αναγέννηση-ΑΠΟΕΛ 2-4  
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Ομόνοια-Εθνικός 3-2  
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ερμής-Δόξα 1-0  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

18η αγωνιστική:
Νεα Σαλαμίνα-ΑΕΖ 2-0  

Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Ανόρθωση-ΑΕΚ 0-1  
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Απόλλωνας-ΑΕΛ 2-0  
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Δόξα-Αναγέννηση 0-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής::ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εθνικός-Ερμής 3-1  
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής::ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Καρμιώτισσα-Ομόνοια 0-1  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής::ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΑΠΟΕΛ-Άρης 5-0  
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής::ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ

19η αγωνιστική:
ΑΕΛ-Ανόρθωση 0-0

Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Ομόνοια-Απόλλωνας 1-2
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
AEZ-Άρης 2-3 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Αναγέννηση-Εθνικός 2-3 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής::ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΕΚ-Νέα Σαλαμίνα 2-0 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Δόξα-ΑΠΟΕΛ 0-2 
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Ερμής-Καρμιώτισσα 2-0 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20η αγωνινιστική:
Ανόρθωση - Ομόνοια 2-2  

Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Άρης - ΑΕΚ 1-1  
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Απόλλων - Ερμής 3-0  
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛ - ΑΕΖ 7-0  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Καρμιώτισσα - Αναγέννηση 2-2  
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εθνικός-Δόξα 2-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Νέα Σαλαμίνα - ΑΕΛ 1-3 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

21η αγωνιστική  
Ερμής-Ανόρθωση 1-4 

Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Ομόνοια-Νέα Σαλαμίνα 3-0 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΕΛ-Άρης 3-0 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΕΚ-ΑΕΖ 1-1 
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δόξα-Καρμιώτισσα 1-2 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Αναγέννηση-Απόλλωνας 0-1
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Εθνικός-ΑΠΟΕΛ 2-3 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

22η αγωνιστική
ΑΕΖ-ΑΕΛ 0-3  

Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Ανόρθωση-Αναγέννηση 3-0 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 1-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Απόλλωνας-Δόξα 3-1 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Άρης-Ομόνοια 2-4 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Νέα Σαλαμίνα-Ερμής 0-0 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Καρμιώτισσα-Εθνικός 2-2
Διαιτητής: Γιώργος Νικολάου
Α' Βοηθός Διαιτητής:Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής:Πέτρου Πέτρος
Τέταρτος Διαιτητής:Τσούκκας Αβραάμ
 

23η αγωνιστική:
Ομόνοια-ΑΕΖ 2-0  

Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΑΕΛ-ΑΕΚ 1-1  
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Ερμής-Άρης 1-2  
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ 0-1  
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Εθνικός-Απόλλωνας 2-2  
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Αναγέννηση-Νέα Σαλαμίνα 0-1  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Δόξα – Ανόρθωση 0-2 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

24η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Ερμής 0-4 

Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Άρης-Αναγέννηση 4-0  
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΑΕΚ-Ομόνοια 4-2 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα 3-0 
 Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα 1-3 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ 3-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Ανόρθωση-Εθνικός 4-2 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής::ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 

25η αγωνιστική:
Αναγέννηση – ΑΕΖ 0-0 
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Ομόνοια – ΑΕΛ 4-1  
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Δόξα – Άρης 3-1  
 Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
 Ερμής – ΑΕΚ 2-3  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 Εθνικός – Νέα Σαλαμίνα 0-0 
 Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Καρμιώτισσα - Ανόρθωση 1-4 
 Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Απόλλωνας – ΑΠΟΕΛ 2-0  
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ

26η αγωνιστική:
ΑΕΖ – Δόξα Κατωκοπιάς 0-4 

Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια 2-1
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Άρης – Εθνικός 3-1
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Ανόρθωση – Απόλλωνας 0-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
ΑΕΛ – Ερμής 1-2 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΚ – Αναγέννηση 6-0
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Νέα Σαλαμίνα – Καρμιώτισσα 1-3  
Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

27η αγωνιστική:
ΑΕΛ-Απόλλωνας 1-1 

Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ 0-1 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΑΕΚ – Ομόνοια 1-1   
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Νέα Σαλαμίνα–Άρης 0-3 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
1ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ      
Καρμιώτισσα–Εθνικός 5-3
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Δόξα–Ερμής 2-1 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ

28η αγωνιστική:
Απόλλωνας-ΑΕΚ 3-2

Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ 2-0 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ομόνοια-Ανόρθωση 2-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Ερμής-Καρμιώτισσα 3-1 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Άρης-Δόξα 4-1 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα 0-2 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

29η αγωνιστική:
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 2-1  

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Ανόρθωση – ΑΕΛ 0-1 
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός ΔιαιτητήςΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Ομόνοια-Απόλλωνας 0-2  
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Άρης-Εθνικός 0-1  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Δόξα-Καρμιώτισσα 3-0  
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Νέα Σαλαμίνα-Ερμής 4-1  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ

30η αγωνιστική:
Ανόρθωση-Απόλλωνας 3-1  

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια 1-0  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
ΑΕΛ-ΑΕΚ 2-1  
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Δόξα-Εθνικός 3-3 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 2-0  
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Ερμής-Άρης 2-1       
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

31η αγωνιστική:
Ομόνοια–ΑΕΛ 2-1  
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΑΕΚ – Ανόρθωση 1-0 
Διαιτητής:ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Απόλλωνας – ΑΠΟΕΛ 1-0  
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εθνικός–Ερμής 1-1  
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Άρης – Καρμιώτισσα 3-2 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Νέα Σαλαμίνα - Δόξα 0-0        
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ

32η αγωνιστική: 
Ομόνοια - ΑΕΚ 1-2 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση 1-1 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Απόλλωνας - ΑΕΛ 1-1 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ερμής - Δόξα 1-5 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Εθνικός - Καρμιώτισσα 1-1 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Άρης - Νέα Σαλαμίνα 1-1
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ

33η αγωνιστική:
Ανόρθωση-Ομόνοια 4-3

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΑΕΚ-Απόλλωνας 1-0
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ 1-4 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Δόξα-Άρης 0-1      
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.     
Καρμιώτισσα-Ερμής 0-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

34η αγωνιστική:
Απόλλωνας-Ομόνοια 3-0 

Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 0-0 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΑΕΛ-Ανόρθωση 2-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Ερμής-Νέα Σαλαμίνα 3-0 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Εθνικός-Άρης 1-1 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Καρμιώτισσα-Δόξα 1-2 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ

35η αγωνιστική:
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ  1-3

Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΑΕΚ-ΑΕΛ   1-1 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Απόλλωνας-Ανόρθωση 1-1
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Άρης-Ερμής 2-0
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα 1-0
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Εθνικός-Δόξα 0-4 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ

Α' Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

36η αγωνιστική:
Ανόρθωση-ΑΕΚ 0-1

Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΑΕΛ-Ομόνοια 3-2
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας 2-2
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ 
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα 0-3
Διαιτητής::ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ 
Ερμής-Εθνικός 3-4
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Καρμιώτισσα-Άρης 5-1
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ

 

Balla.com.cy's picture

Balla.com.cy