Οι ορισμοί των διαιτητών

Δημοσιεύτηκε στις:

Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς! Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

Ορίστηκαν οι διαιτητές, οι βοηθοί διαιτητές και οι παρατηρητές για τους αγώνες των Πρωταθλημάτων ΚΟΠ.


 27η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΚΡΗΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 15:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΪΛΗΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 15:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο
"ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 21 Α΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 22η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30 Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 15:30 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
 21η Αγωνιστική
 Τετάρτη, 12 Απριλίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 21 Β΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 26η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 11:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   MARIAN STAN
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ASHKAN TEHRANY
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΠΠΗΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΦΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΑΓ. ΝΑΠΑ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΔΟΝΑΤΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 21 Γ΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 26η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΠΕΓΕΙΑ 2014 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ 11:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 11:00 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 11:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 11:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ Γ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 11:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων κάτω των 18 Α΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 26η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 13:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΟΚΑΣΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΚΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΡΤΗΛΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 15:30 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 15:30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ
 Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων κάτω των 18 Β΄ Κατηγορίας 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 28η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11:00 ΑΓ. ΝΑΠΑ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΒΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ 11:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 11:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΛΟΥΡΗΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 15:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:30 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΠΠΗΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-13 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 31η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 09:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 09:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 09:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS - YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΟΣ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 09:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 09:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 09:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 09:00 Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 09:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 09:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 31η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 11:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 11:00 Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 11:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 11:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 11:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS - YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΟΣ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 31η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 09:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 09:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 09:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 09:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΑΒΙΔ ΤΣΕΝΤΗ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 09:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 10:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 31η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 10:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητές
Διαιτητής   ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΔΑΒΙΔ ΤΣΕΝΤΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 11:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 11:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ FUTSAL U17 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 ΚΥΠΕΛΛΟ FUTSAL U17 16/17 - ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
  Σάββατο, 1 Απριλίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 13:00 Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
Στάδιο
ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2ος Διαιτητής   ΖΗΝΩΝΑΣ ΖΗΝΩΝΟΣ
  Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
Στάδιο
MENFO ARENA (ΝΙΚΟΣ ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2ος Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 2016

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 16/17 / 1ος Αγώνας B΄ ΦΑΣΗΣ (Play Offs)
  Πέμπτη, 30 Μαρτίου 2017
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 19:00 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
Στάδιο
ΛΕΥΚΟΘΕΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2ος Διαιτητής   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΙΑΛΑΣ
3ος Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Χρονομέτρης   ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΚΡΗΣ
  Πέμπτη, 30 Μαρτίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:00 ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
Στάδιο
ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
2ος Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3ος Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Χρονομέτρης   ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  Παρασκευή, 31 Μαρτίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:50 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Στάδιο
ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
2ος Διαιτητής   ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
3ος Διαιτητής   ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
Χρονομέτρης   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  Δευτέρα, 3 Απριλίου 2017
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
Στάδιο
ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ
2ος Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
3ος Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Χρονομέτρης   ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  Δευτέρα, 3 Απριλίου 2017
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΙΑΓΚΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥ
2ος Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
3ος Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Χρονομέτρης   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
  Δευτέρα, 3 Απριλίου 2017
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 21:15 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ
2ος Διαιτητής   ΖΗΝΩΝΑΣ ΖΗΝΩΝΟΣ
3ος Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Χρονομέτρης   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΒΑΡΝΑΒΑ
  Δευτέρα, 3 Απριλίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 21:15 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΛΕΥΚΟΘΕΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ
2ος Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3ος Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Χρονομέτρης   ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΩΣΗΦ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ
  Δευτέρα, 3 Απριλίου 2017
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΙΑΓΚΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥ
2ος Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
3ος Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Χρονομέτρης   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
  Δευτέρα, 3 Απριλίου 2017
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT
Στάδιο
ΚΙΤΙΟΝ Αθλητικό Κέντρο
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ
2ος Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
3ος Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Χρονομέτρης   ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  Δευτέρα, 3 Απριλίου 2017
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 21:15 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ
2ος Διαιτητής   ΖΗΝΩΝΑΣ ΖΗΝΩΝΟΣ
3ος Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Χρονομέτρης   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΒΑΡΝΑΒΑ
  Δευτέρα, 3 Απριλίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 21:15 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΛΕΥΚΟΘΕΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ
2ος Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3ος Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Χρονομέτρης   ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΩΣΗΦ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16/17 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
  Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
APOLLON LADIES 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ - ΛΕΥΚΟΘΕΑ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
  Κυριακή, 2 Απριλίου 2017
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 11:00 ΠΑΦΙΑ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Balla.com.cy's picture

Balla.com.cy