Οι προπονητές, οι βοηθοί και οι σύμβουλοι στους πάγκους

Seri: Κατέβασε την εφαρμογή, κάνε το απόλυτο σερί και διεκδίκησε εώς και 1.000.000€ εντελώς δωρεάν! (Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις)

Δείτε αναλυτικά τους επικεφαλείς στα τεχνικά επιτελεία των κυπριακών ομάδων.

Διαβάστε επίσης: Δεν άντεξαν την πίεση του πάγκου (2017/18) 

***Ο πίνακες ανανεώνονται παράλληλα με τις ανακοινώσεις των διοικήσεων των ομάδων***

Αναλυτικά:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ TEAM MANAGER
1 ΑΠΟΕΛ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ / ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΜΠΡΟΥΝΟ ΜΠΑΛΤΑΖΑΡ (Μέχρι 05/2019) ΑΛΒΕΣ ΚΑΡΝΤΟΣΟ, ΣΙΛΒΑ ΡΑΜΟΣ, ΜΠΕΡΝΑΝΤΟ ΒΑΣΚΟΝΤΣΕΛΟΣ, ΠΑΟΥΛΟ ΖΟΡΖΕ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ, ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΝΑΝ, ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΕΝΤΕΛΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΡΦΗΣ, ΔΡ. ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΖΟΥΡΟΥΔΗΣ, ΓΚΕΟΡΓΚΙ ΓΚΟΣΠΟΝΤΙΝΟΦ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΒΑΖΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ, ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ, ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ, ΚΧΑΛΝΤΟΥΝ ΦΑΝΟΥΣ, ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΟΖΑ ΣΑΜΠΟΥΡΙΤΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΟΣ ΚΙΡΖΗΣ ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ (Μέχρι 05/2020) ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΗ, ΙΩΑΚΕΙΜ ΙΩΑΚΕΙΜ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΩΡΓΑΛΛΗΣ, ΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΙΩΑΚΕΙΜ ΙΩΑΚΕΙΜ, ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΝΤΖΙΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ, ΓΚΡΕΓΚΟΡΙ ΣΠΡΙΝΣΙΜ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗ / ΛΟΪΖΟΣ ΛΟΪΖΟΥ ΡΟΝΙ ΛΕΒΙ (Μέχρι 05/2020) ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΠΕΤΚΟ ΠΕΤΚΟΦ, ΔΡ. ΠΑΝΟΣ ΚΑΣΠΗΣ, ΔΡ. ΝΙΚΟΣ Χ”ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΛΑΜΕΝ ΠΑΝΟΦ, ΝΤΟΜΠΡΙΜΙΡ ΚΕΡΤΣΕΦ, ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΦΟΙΒΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΗΤΡΟΥ (Γενικός Διευθυντής)
4 ΑΕΚ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΟΝΙ ΙΡΑΟΛΑ (Mέχρι 05/2020) ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΑΝΤΟΝΙΟ ΜΟΡΙΓΙΑ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΝΤΙΜΙΤΑΡΟ ΓΙΟΡΤΝΑΝΟΦ, ΤΖΟΡΝΤΑΝ ΣΤΟΓΙΑΝΟΦ, ΦΛΟΡΙΝ ΓΙΟΥΚΑΝ, ΔΡ. ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΕΡ ΜΟΥΡΙΓΙΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΗΣ
5 ΑΕΛ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ / ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΤΟΥΣΑΝ ΚΕΡΚΕΖ (Mέχρι 05/2020) ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ, ΧΑΡΗΣ ΦΑΛΑΣ ΠΑΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ / ΛΩΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΟΥΑΝ ΚΑΡΛΟΣ ΟΛΙΒΑ (Από 06/2018 με διετές συμβόλαιο 1+1) ΚΙΚΕ ΣΑΝΤΖΕΣ ΦΛΟΡΕΣ ΑΝΧΕΛ ΡΟΥΙ ΓΚΟΜΕΘ ΠΛΟΥΤΗΣ ΑΒΡΑΑΜ
7 ΕΡΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΦΑΝΙΕΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΪΑΦΑΣ (Μέχρι 05/2020)  ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΓΚΑΦΑΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
8 ΔΟΞΑ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΤΖΗΛΟΥΚΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΙΠΠΙΑΣ
9 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΘΟΥΚΗΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΟΥΡΣΑΪΤΙΔΗΣ (Μέχρι 05/2020) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑ, ΑΛΕΞΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΟΥΚΒΙΕΤ ΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ
10 ΑΛΚΗ ΑΝΤΗΣ ΛΟΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΓΛΑΣ  — ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
11 ΠΑΦΟΣ FC  ΣΕΡΓΚΕΙ ΛΟΜΑΚΙΝ –  ΡΟΜΑΝ ΝΤΟΥΜΠΟΦ / ΣΕΡΓΚΕΙ ΛΟΜΑΚΙΝ ΣΤΗΒΕΝ ΠΡΕΣΛΙ (Μέχρι 06/2019) ΠΗΤΕΡ ΤΖΟΝ ΤΙΡΝΙ, ΜΠΡΑΙΑΝ ΡΙΝΤ, ΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΑΡΣ ΧΑΛΕΝΓΚΡΙΝ ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ
12 ΕΝΠ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΚΚΟΣ ΑΝΤΡΕ ΠΑΟΥΣ (Μέχρι 05/2019) ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΡΤΑΚΚΑΣ  —  ΦΩΤΗΣ ΘΩΜΑ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΙΚΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΓΙΩΤΗΣ ΕΓΚΩΜΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΛΕΚΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΡΝΑΡΙΤΗΣ
3 ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΡΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (Μέχρι 05/2020) ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΙΚΟΣ

ΑΜΥΡΑΓΙΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΣΜΑ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΙΑΗΛΗΣ, ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΑΡΑΣ
5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΑΤΣΙΑΣ (Μέχρι 05/2019) ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΡΤΟΣ ΔΩΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΑΧΙΜΗΣ ΛΙΑΣΟΣ

ΛΟΥΚΑ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ, ΧΡΥΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ, ΤΑΚΗΣ ΤΑΚΗ
7 ΑΣΙΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΒΑΚΟΣ

ΜΑΚΗΣ ΣΕΡΓΙΔΗΣ ΠΑΝΙΚΚΟΣ ΦΕΣΣΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΑΣ
8 ΘΟΪ ΛΟΥΚΗΣ ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΕΚΚΕΡΗΣ
9 ΟΘΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΦΑΤΑΡΗΣ ΝΕΝΤΙΜ ΤΟΥΤΙΤΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΣΚΑΡΙΔΗΣ
10 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ ΚΩΣΤΑΣ

ΗΛΙΑ

ΜΑΡΙΟΣ

ΚΚΑΡΑΣ

ΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
11 ΑΕΖ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
12 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΑΛΑΜΑΝΓΚΟ
13 ΠΑΕΕΚ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

14 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΟΥΡΟΣ

ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΑ Ν. ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Α. ΛΑΖΑΡΗ, Π. ΣΤΑΥΡΟΥ, Ι ΚΟΥΜΗ
15 ΜΕΑΠ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
16 ΑΚΡΙΤΑΣ ΦΙΛΙΟΣ ΑΔΑΜΟΥ Α. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΜΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ, Δ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ, Α. ΑΝΔΡΕΟΥ, Γ. ΙΩΑΝΝΟΥ, Κ. ΚΟΝΙΩΤΗΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
1 ΠΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ ΔΩΡΟΣ ΜΑΝΤΡΙΤΗΣ
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΥΡΗΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4 ΕΝΑΔ ΚΩΣΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
5 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ. ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ
6 ΠΕΓΕΙΑ
7 ΑΠΕΑ
8 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
9 ΠΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
10 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΡΜΑΚΗΣ
11 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ ΣΩΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΪΖΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
12 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
13 ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
14 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
15 ΑΜΑΘΟΥΣ
16 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟΚ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΟΥ
2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
3 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
5 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
6 ΑΕΝ
7 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
8 ΤΡΟΥΛΛΟΙ FC ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΠΑΜΠΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
9 ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΩΝ

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΕΠΙΛΕΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΤΟΚ 2018-19
1 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
2 FC INTERNATIONAL LIMASSOL
3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
4 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΜΠΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΟΥΛΛΙΑΣ
6 ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΟΥΛΛΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΗΣ

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ