TV Agenda! Όλες οι μεταδόσεις με ένα κλικ!

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Αγώνες με 0% γκανιότα καθημερινα, Πριμ στο παρολί, Κορυφαίες αναμετρήσεις σε live streaming

Δείτε τον πλήρη τηλεοπτικό οδηγό για να μην σας ξεφύγει τίποτα και σήμερα!

NOVASPORTS 1

17:00 Euroleague: Β’ Ημιτελικός Final Four

19:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS

20:00 ΧΑΚΕΝ – ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Z)

NOVASPORTS 2

11:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Μπορντό – Μονακό (Μ)

13:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Λιλ – Μαρσέιγ (Μ)

15:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Παρί Σεν Ζερμέν – Νις (Μ)

19:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O

21:45 ΑΖΑΞΙΟ – ΤΟΥΛΟΥΖ Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Z)

NOVASPORTS 3

12:00 ΑΓΩΝΕΣ KICK BOXING International Fight Club Open 2017 (Μ)

15:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ

20:00 SUPER LEAGUE-NOVASPORTS K17 Ξάνθη – Ολυμπιακός (Μ)

22:00 Euroleague: Α’ Ημιτελικός Final Four

NOVASPORTS 4

12:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE Ζιελόνα Γκόρα – Μπεσίκτας (M)

14:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE Βενέτσια – Ρόζα Ράντομ (M)

16:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE Νεπτούνας – Λούντβιγκσμπουργκ (M)

18:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE Ναντέρ – Αρης (M)

20:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE Μπάνβιτ – AEK (M)

21:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O

EUROSPORT 1

09:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 16ο ετάπ (Ε)

11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ανατομία (Ε)

11:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ανατομία (Ε)

12:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού Ολλανδία (Ε)

12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ Αθλητική εκπομπή (Ε)

14:00 GIRO EXTRA Αθλητική εκπομπή (Ζ)

14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 17ο ετάπ (Ζ)

18:15 GIRO EXTRA Αθλητική εκπομπή (Ζ)

19:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP: ΕΛΒΕΤΙΑ Γύρος των 16, Γενεύη (Ζ)

EUROSPORT 2

11:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ Προκριματικά, 3η ημέρα (Ζ)

13:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ Προκριματικά, 3η ημέρα (Ζ)

15:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ Προκριματικά, 3η ημέρα (Ζ)

17:00 ΤΕΝΙΣ: ΓΑΛΛΙΚΟ ΟΠΕΝ Προκριματικά, 3η ημέρα (Ζ)

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ

Posted in TV