Η… μισή βαθμολογία

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

Πώς θα ήταν η βαθμολογία αν τα παιχνίδια τελείωναν στο… ημίχρονο;

Η βαθμολογική κατάταξη….ημιχρόνου
1. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 69
2.AΕΚ 59
3.AΠΟΕΛ 59
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 53
5.AΕΛ 50
6.ΟΜΟΝΟΙΑ 45
7.ΑΛΚΗ 44
8.ΕΡΜΗ 43
9.ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 44
10.ΠΑΦΟΣ 35
11.ΔΟΞΑ 34
12.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 26
13.ΕΘΝΙΚΟΣ 22
14.ΑΡΗΣ 19

 Η (κανονική) βαθμολογία:

Tα αποτελέσματα:
1η αγωνιστική:
Εθνικός-Αλκή 0-1 (Τιγρούντζια 74′)
ΑΕΛΆρης 1-0 (Σάσι 90’+3’)
Νέα ΣαλαμίναΑνόρθωση 1-1 (Νταμάχου 76’/Ράγιος 16′)
ΟλυμπιακόςΔόξα 0-0
ΟμόνοιαΑΕΚ 5-2(Μαργκάσα 5′, Ντάρμπισαϊαρ 11′, Μοϊσοφ αυτ.23′, Α.Σοάρες 31′, Χριστοφή 51’/Λαρένα 19′,Μοϊσόφ 88′) (20/09)
ΠάφοςΑπόλλωνας 0-2 (Σαρδινέρο 18′, Μάγκλιτσα 60′)
ΕρμήςΑΠΟΕΛ 0-4 (Ποτέ 39′, Αλωνεύτης 52′, Λάγο 87′, Αντωνίου 89′) (29/11)

2η αγωνιστική:
ΆρηςΝέα Σαλαμίνα 1-1 (Μαραγκουδάκης 42’/Κυπριανού 64′)
ΑΕΚΟλυμπιακός 2-0 (Μόϊσοφ 38′, Ακοράν 90’+1’)
Εθνικός-Πάφος 3-0 (Κιπιάνι 5′, 62′, Χαραλάμπους 37′)
ΔόξαΕρμής 2-1 (Παπαφώτης 10′, Γκόμες 82′ πεν./Τσούμου 21′)
ΑλκήΑνόρθωση 0-1 (Στρατηλάτης 87′ αυτ.)
ΑπόλλωναςΟμόνοια 1-0 (Γιούστε 28’)
ΑΠΟΕΛΑΕΛ 2-1 (Ποτέ 45′, Μοράις 77′ πεν./Λαφράνς 43′)

3η Αγωνιστική:
ΟλυμπιακόςΑπόλλωνας 1-1 (Παχίπης 45’/Ζάντερ 57′)
ΑΕΛΔόξα 1-0 (Αλνταΐρ 78′)
Νέα ΣαλαμίναΑΠΟΕΛ 1-4 (Νταμάχου 6’/Σάλαι 27′,Ντε Καμάργκο 57′, 72′, Ποτέ 86′)
ΠάφοςΑλκή 1-1 (Γιάνζα 3’/Ντουβεντρού 45′)
Ομόνοια-Εθνικός 2-1 (Nτάρμπισαϊαρ 25′, 82’/Κιπιάνι 69′)
ΑνόρθωσηΆρης 1-0 (Σισέ 60′)
ΕρμήςΑΕΚ 0-4 (Φλοριάν 9′, 29′,Τριτσκόφσκι 33′, Μυτίδης 73′)

4η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛΑνόρθωση 0-1 (Βίκτορ 30′)
ΑπόλλωναςΕρμής 4-2 (Μαρτίνες 44′, Ζελάγια 71′, 90’+8′, Ρομπέρτζ 90’+3’/Γουίκς 33′, Εμεχάρα 49′)
ΑΕΚΑΕΛ 1-0 (Λαρένα 41′)
ΠάφοςΟμόνοια 2-1 (Καμαρά 60′, Γιάνζα 77′ πεν./Ντάρμπισαϊαρ 71′)
ΑλκήΆρης 3-3 (Φαμπρίσιο 34′, 72′,Σεμέδο 66’/Μεντζέτοβιτς 18′, Φράγκος 69′, Μαραγκουδάκης 90’+1′)
ΔόξαΝέα Σαλαμίνα 4-1(Σαντίκ 11′, Ασαμπόα 36′, Κάρλος 62′, Κένιντι 90’+4’/Μακρίεφ 71′)
Εθνικός-Ολυμπιακός 1-2 (Πιντσέλι 52’/Τόρες 10′, Κάστρο 61′)

5η αγωνιστική:
ΑΕΛΑπόλλωνας 1-1 (Λεόντσο 48’/Μάγκλιτσα 32′)
ΆρηςΑΠΟΕΛ 0-0
Νέα ΣαλαμίναΑΕΚ 1-0 (Μιντίκκης 21′)
ΟμόνοιαΑλκή 2-2 (Χριστοφή 37′, Φαμπρίσιο 86′ πεν./ Φαμπρίτσιο 30′, 44′)
ΟλυμπιακόςΠάφος 0-0
Ερμής – Εθνικός 2-0 (Τσίνα 65′, Εμεγκάρα 90′)
ΑνόρθωσηΔόξα 2-0 (Βίκτορ 59′, 69′)

6η αγωνιστική:
ΠάφοςΕρμής 2-1 (Ντομίγκες 47′, Γκουλόν 73’/Γεωργιάδης 11′)
ΟμόνοιαΟλυμπιακός 1-1 (Γκονζάλες 51’/Καπαρτής 90’+)
ΑΕΚΑνόρθωση 1-1 (Φλοριάν 78’/Καμαρά 90′)
ΑπόλλωναςΝέα Σαλαμίνα 5-0 (Ντα Σίλβα 8′ πεν.,47′, Γιάκολις 16′, Ζελάγια 52′, Μαρτίνες 64′)
Εθνικός–ΑΕΛ 0-1 (Λεόντσο 72′)
ΔόξαΆρης 2-1 (Ρεδόνδο 17′,Ασαμόα 63’/Πάγκαλος 80′)
ΑλκήΑΠΟΕΛ 0-1 (Ζαχίντ 90’+)

7η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-1 (Σίλντενφελντ 71’/Μάγκλιτσα 17′)
ΕρμήςΟμόνοια 2-1 (Εμεγκάρα 14′ 64’/Μαδούρο 41′)
ΑΠΟΕΛΔόξα 2-0 (Ποτέ 30′, Ντε Καμάργκο 87′)
ΆρηςΑΕΚ 0-5 (Φλοριάν 3′, 56′, Τριτσκόφσκι 29′,42’πεν., Ρέγες 33′)
ΟλυμπιακόςΑλκή 0-3 (Φαμπρίσιο 25′ πεν., Σεμέδο 63′, Ντουβεντρού 90′)
ΑΕΛΠάφος 0-1 (Φυλακτού 90′)
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 0-0

8η αγωνιστική:
ΑΕΚΑΠΟΕΛ 3-1 (Φλοριάν 32′, 44′, Ακοράν 84’/Σάλαϊ 62′)
ΟμόνοιαΑΕΛ 1-0 (Γκονζάλες 74′)
Εθνικός-Ανόρθωση 1-2 (Παλάνκα 33′, Σίλντενφελντ 84’/Κιπιάνι 72′)
ΑλκήΔόξα 0-5 (Ζατλ 47′, 52′,89′, Γκόμες 85′, Σαντίκ 90’+2′)
ΑπόλλωναςΆρης 1-0 (Ντα Σίλβα 66′)
ΟλυμπιακόςΕρμής 2-1 (Κάστρο 54′, Σαμαράς 90’+5′ πεν./Τσούμου 90′)
ΠάφοςΝέα Σαλαμίνα 4-0 (Μπρουλς 29′, Φυλακτού 57′, Ρόγκουλιτς 72′, Ντεούλ 83′)

9η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΠάφος 0-0
Άρης-Εθνικός 2-1 (Γιούσεφ 47′, 83’/Παπαγεωργίου 10′)
ΔόξαΑΕΚ 1-3 (Ασαμόα 37’/Φλοριάν 14′, 70′, Καταλά 54′)
ΑΕΛΟλυμπιακός 3-0 (Μιτρέα 29′, 90′, Αρουαμπαρένα 45′ πεν.)
ΕρμήςΑλκή 3-2 (Εμεγκάρα 34′, Τσούμου 39′, 53’/Βασίλεφ 19′, Σεμέδο 74′)
Νέα ΣαλαμίναΟμόνοια 1-3 (Πόλιανετς 35’/Μαργκάσα 39′, Ντάρμπισαϊαρ 84′ πεν., Λόπες 90′)
ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 0-4 (Ζελάγια 4′, Γιάκολις 10′, Παπουλής 14′, Μάγκλιτσα 48′) 24/01/18

10η αγωνιστική:
ΑλκήΑΕΚ 0-1 (Φλοριάν 67′)
ΟμόνοιαΑνόρθωση 1-1 (Λόπες 56’/Ντουγκλάο 90’+6′)
Eθνικός-ΑΠΟΕΛ 1-1 (Κυπριανού 11’/Ποτέ 65′)
ΑπόλλωναςΔόξα 4-2 (Μαρτίνες 5′, Μάγκλιτσα 26′ πεν., Σκέμπρι 34′, Πέδρο 43′ πεν./Ζατλ 59′, Κένιντι 68′)
ΟλυμπιακόςΝέα Σαλαμίνα 1-1 (Kαπαρτής 79’/Χριστοφίδης αυτ. 83′)
ΕρμήςΑΕΛ 0-1 (Αρουαμπαρένα 87′)
ΠάφοςΆρης 0-0

11η αγωνιστική:
ΑΕΚΑπόλλωνας 1-1 (Τριτσκόφσκι 82’/ Μάγκλιτσα 20′)
ΑΕΛΑλκή 3-0 (Λαφράνς 8′, Αρουαμπαρένα 77′, Σασί 90′)
ΑΠΟΕΛΠάφος 4-0 (Ποτέ 37′, 55′, Μακρής 87′, 90′)
ΑνόρθωσηΟλυμπιακός 5-1 (Ντουγκλάο 35′, Ράγιος 51′, Καμαρά 70′, 74′, 88’/Τόρες 68′)
ΆρηςΟμόνοια 2-2 (Φράγκος 39′, 51’/Ντάρμπισαϊαρ 36′ πεν., Μαργκάσα 69′)
Νέα ΣαλαμίναΕρμής 1-1 (Μακρίεφ 48’/Πατσέκο 58′)
Δόξα-Εθνικός 4-2 (Ζατλ 47′, Σαντίκ 51′, 81′, Μουκτάρης 76’/ Στόιτσεφ 28′, Παπαγεωργίου 71′)

12η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 1-3 (Βούρος 89′ αυτ./Ζαχίντ 66′, 77′,Εφραίμ 90’+)
Εθνικός-ΑΕΚ 0-3 (Φλοριάν 39′, Ακοράν 42′, 79′)
ΑΕΛΝέα Σαλαμίνα 3-1 (Γκράσι 41’/Μπενίτεθ 31′, Σίλβα 71′ πεν., Αρουαμπαρένα 85′)
ΑλκήΑπόλλωνας 1-4 (Φαμπρίτσιο 39’/Ζάντερ 8′, Σκέμπρι 61′, Μάγκλιτσα 65′,73′)
ΕρμήςΑνόρθωση 1-2 (Κωνσταντίνου 57’/Παλάνκα 23′, Καμαρά 72′)
ΟλυμπιακόςΆρης 0-0
ΠάφοςΔόξα 1-0 (Ντεούλ 84’)

13η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΑΕΛ 1-1 (Αμπντουλάγιεφ 12’/ Λαφράνς 24′)
ΑΠΟΕΛΟλυμπιακός 6-1 (Εμπεσίλιο 2′, Σάλαϊ 22′, 69′, Ντε Καμάργκο 24′,81′, Ζαχίντ 41′, / Κάστρο 56′)
ΆρηςΕρμής 0-2 (Eμεγκάρα 14′, Ιμερέγκοφ 57′)
ΑΕΚΠάφος 2-0 (Φλοριάν 59′, Λαρένα 71′)
ΔόξαΟμόνοια 1-2 (Κάρλος 4’/Γ.Σοάρες 23′, 26′)
Νέα ΣαλαμίναΑλκή 2-3 ( Κυπριανού 90’+1′, Καρώ 90’+3′,/Φαμπρρίτσιο 51′, 61′, Σεμέδο 86′)
Απόλλωνας-Εθνικός 3-0 (Παπουλής 53′, Γιούστε 64′, Ζελάγια 73′)

14η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛΕρμής 2-1 (Εμπεσίλιο 5′, Σάλαϊ 80’/Νταμσέφσκι 6′)
ΑπόλλωναςΠάφος 6-0 (Παπουλής 15′ Ντα Σίλβα 36′, Άλεφ 51′, Ζελάγια 59′, 81′, Γιάκολις 79′)
Αλκή-Εθνικός 2-1 (Φαμπρίτσιο 50′, Σεμέδο 90’+1’/Ενέσκου 34′)
ΔόξαΟλυμπιακός 3-1 (Κάρλος 8′, Σαντίκ 18′, 76’/Καπαρτής 89′)
ΆρηςΑΕΛ 1-2 (Ιονίτα 84’/Λεόνσο 14′, 24′)
ΑνόρθωσηΝέα Σαλαμίνα 1-0 (Βίκτορ 90′ πεν.)
ΑΕΚΟμόνοια 5-0 (Φλοριάν 11′, 38′, Τομάς 72′, Λαρένα 84′, Ακοράν 86′)

15η αγωνιστική:
Πάφος-Εθνικός 0-0
ΕρμήςΔόξα 1-2 (Ράντου 10’/Σάντικ 74′, Ασαμόα 87′)
ΑνόρθωσηΑλκή 2-1 (Σισέ 73′, Αμπντουλάγιεφ 90’+1’/Τιγκρουτζιά 53′)
Νέα ΣαλαμίναΆρης 2-0 (Μιντίκκης 90’+1′, Κορέια 90’+6′)
ΟλυμπιακόςΑΕΚ 1-2 (Μιγκελίτο 28’/Φλοριάν 30′, Τριτσκόφσκι 51′)
ΑΕΛΑΠΟΕΛ 0-0
ΟμόνοιαΑπόλλωνας 0-1 (Σαρδινέρο 90’+1′)

16η αγωνιστική:
ΆρηςΑνόρθωση 0-2 (Βίκτορ 80′, Άλβες 90’+4′)
Εθνικός-Ομόνοια 2-2 (Πιντσέλι 11′, Ενέσκου 32’/Λόπες 30′, Χριστοφή 33′)
ΑΠΟΕΛΝέα Σαλαμίνα 2-1 (Νταμάχου 71′ αυτ., Ζαχίντ 89’/Μπριτζίντο 59′)
ΔόξαΑΕΛ 0-0
ΑΕΚΕρμής 1-1 (Ακοράν 44’/Ιμερέκοφ 65′)
ΑπόλλωναςΟλυμπιακός 5-0 (Γιούστε 2′, Παπουλής 30′ πεν., Ζελάγια 36′, 49′ πεν., Κωνσταντίνου 53′ αυτ.)
ΑλκήΠάφος 2-1 (Φαμπρίτσιο 39′, 72’/Σικόρσκι 23′)

17η αγωνιστική:
ΑΕΛΑΕΚ 0-0
ΆρηςΑλκή 0-0
Νέα ΣαλαμίναΔόξα 0-1 (Ζατλ 90’+4′)
ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 0-3 (Ποτέ 1′, Εμπεσίλιο 58′, Ντε Καμάργκο 85′)
Ολυμπιακός-Εθνικός 3-2 (Σωτηρίου 4′, Τόρες 53′, Σαμαράς 90′ πεν./Πιντσέλι 12′ πεν., 85′)
ΕρμήςΑπόλλωνας 0-6 (Μαρτίνες 2′, Ζελάγια 17′, 33′, 87′, Γιάκολις 45′, Ψάλτης 85’αυτ.)
ΟμόνοιαΠάφος 3-0 (Ντάρμπισαϊαρ 19′,33′ πεν.,, Χριστοφή 51′)

18η αγωνιστική:
ΔόξαΑνόρθωση 0-0
Εθνικός-Ερμής 0-0
ΑΕΚΝέα Σαλαμίνα 2-0 (Τομάς 28′, Ακοράν 53′)
ΑπόλλωναςΑΕΛ 1-1 (Ζελάγια 30’/Αρουαμπαρένα 87′)
ΠάφοςΟλυμπιακός 1-1 (Γκουλόν 72’/Πουγιούκκας 87′)
ΑλκήΟμόνοια 0-3 (Ντάρμπισαϊαρ 16′, Καντέ 41′, Λόπες 74′)
ΑΠΟΕΛΆρης 5-2 (Μοράις 3′ πεν.,69′ πεν., Ντε Καμάργκο 29′, 46′, Εμπεσίλιο 82’/Νγκολόκ 24′, Ιονίτα 35′)

19η αγωνιστική:
ΆρηςΔόξα 1-0 (Γιούσεφ 88′)
Νέα ΣαλαμίναΑπόλλωνας 0-0
ΕρμήςΠάφος 2-0 (Τσούμου 36′, Εμεγκάρα 78′)
ΑΕΛ-Εθνικός 3-0 (Σοάρες 20′, Λαφράνς 61′, Σίλβα 74′)
ΑνόρθωσηΑΕΚ 3-1 (Βίκτορ 52′, Γκάντσεφ 74′, Σισέ 89’/Τομάς 3′)
ΑΠΟΕΛΑλκή 4-0 (Εμπεσίλιο 9′, Μοράις 28′ πεν., Σάλαι 32′, Ντε Καμάργκο 37′)
ΟλυμπιακόςΟμόνοια 2-3 (Καπαρτής 82′, Πολίτσι 90’/Λόπες 11′,Αντόνια 20′, Ντάρμπισαϊαρ 90’+5′)

20η αγωνιστική:
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα 0-3 (Καρλάο 19′, 27′, Πόλιανετς 88′)
ΟμόνοιαΕρμής 3-0 (Χριστοφή 5′, 64′, Ντάρμπισαϊαρ 7′)
ΑΕΚΆρης 4-1 (Φλοριάν 44′, 75′, 85′, Καταλά 68’/Φράγκος 24′)
ΑπόλλωναςΑνόρθωση 1-1 (Παπουλής 60’/Ντουγκλάο 12′)
ΠάφοςΑΕΛ 0-1 (Γκουλόν 90′ αυτ.)
ΔόξαΑΠΟΕΛ 0-8 (Μοράις 4′ πεν., Ζαχίντ 15′, Νσούε 26′, Εφραίμ 34′, 59′, 84′,Ντε Καμάργκο 51′, Μακρής 57′)
ΑλκήΟλυμπιακός 1-1 (Ντιακιτέ 70’/Πολίτσι 42’ πεν.)

21η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛΑΕΚ 3-1 (Μοράις 31′ πεν., Εφραίμ 75′, Νσούε 90’+2’/Φλοριάν 20′)
ΑΕΛΟμόνοια 2-3 (Aβραάμ 36′, Αρουαμπαρένα 40’/Ντάρμπισαϊαρ 18′, Καντέ 61′, 85′)
ΔόξαΑλκή 0-1 (Ρούκα 28′)
Ανόρθωση-Εθνικός 3-1 (Ντουγκλάο 49′, Σιβού 59′ πεν., Καμαρά 89’/Ηλία 62′)
ΆρηςΑπόλλωνας 0-1 (Σκέμπρι 23′)
Νέα ΣαλαμίναΠάφος 3-0 (Καρλάο 21′, Κορέια 72′, Τιάγκο 88′)
ΕρμήςΟλυμπιακός 4-0 (Ταραλίδης 12′, Μαρτίνιουκ 24′, 45′, Αρτάμπε 33′)

22η αγωνιστική:
ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 1-2 (Μάγκλιτσα 26’/Ζαχίντ 45’+4′, Ενσούε 52′)
ΠάφοςΑνόρθωση 0-1 (Καλό 42′)
ΟμόνοιαΝέα Σαλαμίνα 5-1 (Ντάρμπισαϊαρ 3′, 17′, 59′, Λόπες 45’+’1, Κιπιάνι 89′ /Κορέια 21′)
ΑΕΚΔόξα 4-0 (Μοϊσόφ 2′ Τριτκσόφσκι 11′, Μπα αυτ. 35′, Καταλά 43′)
Εθνικός-Άρης 0-4 (Μαραγκουδάκης 32′, 34′, Κούσας 66′, Ιονίτα 90′)
ΟλυμπιακόςΑΕΛ 1-2 (Τόρες 89’/Μαύρου 13′, Τεξέιρα 38′)
ΑλκήΕρμής 3-4 (Φαμπρίτσιο 37′, 88′, 90’+4’/Μαρτίνιουκ 54′, Εμεγκάρα 66′, Μοντέιρο 75′, Αρτάμπε 90’+1)

23η αγωνιστική:
ΑΕΛΕρμής 1-0 (Τεξέιρα 18′)
ΑΕΚΑλκή 2-1 (Φλοριάν 53′, 78’/Φαμπρίτσιο 36′)
ΔόξαΑπόλλωνας 0-2 (Μάγκλιτσα 48′, Παπουλής 74′)
ΑνόρθωσηΟμόνοια 1-2 (Σισέ 54’/Ντάρμπισαϊαρ 85′, 90’+1′)
Νέα ΣαλαμίναΟλυμπιακός 2-0 (Νταμάχου 27′, Τιάγκο 90’+5′)
ΆρηςΠάφος 0-6 (Σικόρσκι 5′, 34′, 42′, Ντεούλ 81′, 84′, 90’+1′)
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 7-1 (Ενσούε 35′, 67′, Ντε Καμάργκο 53′, Ζαχίντ 74′, Μοράις 80′ πεν., Φαρίας 88′, Ντελατόρε 90’+2’/Ηλία 21′)

24η αγωνιστική:
Εθνικός-Δόξα 0-4 (Ναρ 3′, Μουκτάρης 16′, Σαντίκ 76′ πεν., Μουκτάρης 90’+1′)
ΑπόλλωναςΑΕΚ 2-0 (Μάρκοβιτς 90′, Ζελάγια 90’+5′)
ΠάφοςΑΠΟΕΛ 2-3 (Μπεριγκό 64′, 79’/Ζαχίντ 32′, Ντελατόρε 48′, Σόουζα 90’+3′)
ΟμόνοιαΆρης 3-0 (Βύντρα 7′, Λόπες 61′, Σόλομον 90′)
ΕρμήςΝέα Σαλαμίνα 2-1 (Ταραλίδης 19′, Μαρτίνιουκ 70’/Καρλάο 39′)
ΟλυμπιακόςΑνόρθωση 0-3 (Ντούρις 37′, 41′, Πράνιτς 73′)
ΑλκήΑΕΛ 2-4 (Μαλφερί 48′, Τεσέιρα 50′ αυτ./Ρομάν 17′, Τόρες 22′, Τεξέιρα 45’+πεν., Τεσέιρα 65′)

25η αγωνιστική:
ΔόξαΠάφος 1-1 (Ενινφούλ 49’/Μπεριγκό 24′)
ΑΠΟΕΛΟμόνοια 2-1 (Εμπεσίλιο 4′, 14’/Ντάρμπισαϊαρ 39′)
ΑΕΚ-Εθνικός 6-1 (Λαρένα 8′, Τομάς 26′, 58′, Τριτσκόφσκι 45′, 71′,Μαλόκου 81’/Ηλία 84′)
Νέα ΣαλαμίναΑΕΛ 0-3 (Τεξέιρα 9′, Σοάρες 34′, Γκαμπιονέτα 49′ πεν.)
ΑνόρθωσηΕρμής 4-0 (Ράγιος 19′, 70′, Ντούρις 59′, 42′)
ΑπόλλωναςΑλκή 5-1 (Μάγκλιτσα 41′, Παπουλής 53′, Γιούστε 64′, Γιάκολις 68′, Ζάντερ 77’/Ντιακιτέ 19′)
ΆρηςΟλυμπιακός 0-1 (Τόρες 63′)

26η αγωνιστική:
ΑΕΛΑνόρθωση 0-1 (Ντούρις 67′)
ΕρμήςΆρης 4-1 (Ράντου 18′, Μοντέιρο 32′, Κυπριανού 53′, Κωνσταντίνου 73’/Ιονίτα 81′ πεν.)
ΑλκήΝέα Σαλαμίνα 0-4 (Καρλάο 33′, Τιάγκο 38′, Ελουντού 76′, Νταμάχου 90’+1′)
ΟμόνοιαΔόξα 1-3 (Kατσαντώνης 53’/Κιφουετί 45′, Σαντίκ 48′, Παπαφώτης 90’+6′)
Εθνικός-Απόλλωνας 1-4 (Χαραλάμπους 41’/Σκέμπρι 10′, Σαρδινέρο 32′, Ζελάγια 45′ πεν., Μάρκοβιτς 90’+3′)
ΠάφοςΑΕΚ 1-1 (Μπεριγκό 73’/Λαρένα 90’+4′)
ΟλυμπιακόςΑΠΟΕΛ 2-3 (Σωτηρίου 49′, Τόρες 90’+4’/Σάλαι 33′, Ντελατόρε 78′, Ιωάννου 90’+6′)

27η αγωνιστική:
ΟλυμπιακόςΔόξα 0-1 (Ασαμόα 30′)
ΑΕΚΑνόρθωση 2-2 (Λαρένα 58′ πεν., Γιάννου 60’/Αμπντουλάγιεφ 32′, Ντούρις 78′)
ΑπόλλωναςΑΕΛ 5-1 (Γιούστε 10, Παπουλής 45’+4′ πεν.,58′, Μάρκοβιτς 61′, 75’/Γκαμπιονέτα 80′)
ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 0-2 (Σόουζζα 63′, Ντελατόρε 90’+1′)
Νέα ΣαλαμίναΠάφος 1-3 (Καρλάο 20’/Σικόρτσκι 45’+2′,48′, Μπρουλς 65′)
ΕρμήςΑλκή 0-1 (Φαμπρίτσιο 64′)

28η αγωνιστική:
ΑΕΛΟμόνοια 2-1 (Γκαμπιονέτα 34′, Σάσι 73’/Ντάρμπισαϊαρ 85′)
ΑΠΟΕΛΑΕΚ 0-0
ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-2 (Ντούρις 45’+/Παπουλής 27′, 69′)
ΔόξαΝέα Σαλαμίνα 2-6 (Σαντίκ 7′, 88’/Τιάγκο 43′, 71′, Νουρ 58′, 84′, Ελουντού 67′, Σιαθάς 86′)
ΑλκήΟλυμπιακός 3-1 (Μαλφουρί 10′, 72′, Φαμπρίτσιο 90’+3’/Κάστρο 32′)
ΠάφοςΕρμής 0-1 (Αρτάμπε 57′)

29η αγωνιστική:
ΑΕΛΑνόρθωση 0-2 (Σίλντενφελντ 42′, Βίκτορ 62′)
ΑλκήΠάφος 3-0 (Nτιακιτέ 43′, Μπιλάλ 48′, Μαλφερί 61′)
ΟμόνοιαΑΕΚ 1-3 (Εκίθα 42’/Τριτσκόφσκι 26′, Ακοράν 37′, Τέτε 68′)
ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 4-2 (Μάγκλιτσα 15′, Πέδρο 31′, Παπουλής 66′ πεν., 78’/Ποτέ 41′, Αλωνεύτης 86′)
ΕρμήςΔόξα 2-1 (Εμεγκάρα 76′, Ταραλίδης 80’/Σαντίκ 78′)
ΟλυμπιακόςΝέα Σαλαμίνα 0-2 (Καρλάο 61′, 90’+4′)

30ή αγωνιστική:
ΑΠOEΛ–AEΛ 3-1 (Ντε Καμάργκο 81′, 86′, Μοράις 90’+4′ πεν./Τζούνιορ 90’+1′)
AEK–Aπόλλωνας 3-0 (Ακοράν 29′, Τριτσκόφσκι 40′, Γιάννου 83′)
Oμόνοια–Aνόρθωση 1-2 (Ντάρμπισαϊαρ 17’/Ντούρις 12′, 62′)
Nέα Σαλαμίνα–Eρμής 2-0 (Ταραλίδης αυτ. 60′, Ελουντού 65′)
Oλυμπιακός–Πάφoς 3-0 (Πολίτσι 25′, Τριμπό 77′, Κάστρο 90′)
Δoξα–Aλκή 4-3 (Ιωάννου 12′, Ενινφούλ 37′, Κάρλος 53′, Σαντίκ 90’+4’/Μπιλάλ 19′, Μαλφερί 24′, Φαμπρίτσιο 45′)

31η αγωνιστική:
AΕΛ – AΕΚ 3-2 (Σίλβα 55′, 85′, Μπενίτεθ 80’/Τριτσκόφσκι 51′, Μιτρέα 61′ αυτ.)
Aνόρθωση – AΠΟΕΛ 0-0
Aπόλλωνας – Oμόνοια 3-0 (Σελάγια 3′, 34′ Σκέμπρι 18′)
Aλκή – Nέα Σαλαμίνα 1-0 (Τιγκρουτζιά 61′)
Πάφoς – Δόξα 1-0 (Ρόγκουλιτς 34′)
Eρμής – Oλυμπιακός 3-2 (Τσούμου 13′, Αρτάμπε 52′, Κωνσταντίνου 90’+3’/Μιγκελίτο 27′, Πολίτσι 90’+5′)

32η αγωνιστική:
AΕΛ – Aπόλλωνας 0-2 (Παπουλής 57′, Γιούστε 76′)
Aνόρθωση – AΕΚ 1-1 (Ντούρις 46’/Μοϊσόφ 45′)
AΠΟΕΛ – Oμόνοια 4-1 (Σόουζα 11′, Σάλαι 23′, Εμπεσίλιο 82′, Ενσούε 90’+5’/Ζαίλσον 39′)
Δoξα – Oλυμπιακός 5-0 (Ναρ 5′, Λουίς Κάρλος 13′, 44′, 64′ Σαντίκ 61′)
Πάφoς–Nέα Σαλαμίνα 1-2 (Μπεριγκό 10’/Κωστή 45′, Καρλάο 89′)
Aλκή – Eρμής 2-3 (Πιεράτσι 32′ πεν., Τιγκρουτζιά 47′ /Ταραλίδης 14′,Τσούμου 45′, Αρτάμπε 58′ πεν. )

33η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΕΛ 1-2 (Ντάρμπισαϊαρ 18’/Ρομάν 86′, Λαφράνς 90’+5′)
ΑΕΚΑΠΟΕΛ 1-3 (Τομάς 60’/ Μοράις 11′ πεν., Σάλαι 50′, Ζαχίντ 78′)
ΑπόλλωναςΑνόρθωση 3-1 (Μάγκλιτσα 49′, 59′, 67’/Ιγκιεμπόρ 74′)
Νέα ΣαλαμίναΔόξα 4-1 (Νικολάου 14′, Κωστή 16′, Ελουντού 53′, Καρώ 71’/Σαντίκ 71′)
ΕρμήςΠάφος 0-1 (Σικόρσκι 52′)
Oλυμπιακός – Aλκή 0-3 (Χαραλάμπους 16′, Μαφλερί 44′, 90′)

34η αγωνιστική:
Aνόρθωση–AΕΛ 0-0
AΕΚ – Oμόνοια 2-0 (Φλοριάν 24′ πεν., Ακοράν 66′)
AΠΟΕΛ – Aπόλλωνας 2-1 (Μάγκλιτσα 10′, Ντε Καμάργκο 20′, 62′)
Δoξα –Eρμής 2-3 (Παπαφώτης 16′, 76’/ Τσούμου 20′, Ταραλίδης 37′, Κυπριανού 49′)
Nέα Σαλαμίνα – Oλυμπιακός 3-1 (Καρλάο 46′, Τιάγκο 64′, Κούσουλος 80′ πεν./Τόρες 83′ πεν.)
Πάφoς –Aλκή 1-1 (Ντόβμπνια 88’/Φαμπρίτσιο 72′)

35η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΟμόνοια 2-1 (Ντούρις 53′, Ράγιος 57’/Ντάρμπισαϊαρ 87′)
ΑπόλλωναςΑΕΚ 3-0 (Σαρδινέρο 2′, Παπουλής 29′, Μοϊσόφ 90’+1′ αυτ.)
ΑΕΛΑΠΟΕΛ 1-2 (Ηλία 11’/Ντελατόρε 16′, Ποτέ 45′)
ΠάφοςΟλυμπιακός 3-2 (Βάλντο 21′, 76′, Μπεριγκό 63′ πεν./Πολίτσι 48′, Αυλωνίτης 70′)
ΑλκήΔόξα 1-3 (Φαμπρίτσιο 37’/ Σαντίκ 87′, 90’+3′, 90’+5′)
ΕρμήςΝέα Σαλαμίνα 0-1 (Τιάγκο 45′)

36η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑπόλλωνας 1-0 (Ντάρμπισαϊαρ 48′)
ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 2-1 (Ενσούε 43′, Ποτέ 89’/Παλάνκα 25′)
ΑΕΚΑΕΛ 3-2 (Τρύφωνος 28′, Πάνκοφ 56′, Σορία 79’/Φιντέλις 5′, Μαύρου 68′)
Νέα ΣαλαμίναΑλκή 4-0 (Τιάγκο 4′, Νουρ 10′, Σιαθάς 28′, Ελουντού 64′)
ΟλυμπιακόςΕρμής 3-3 (Τόρες 4′, 45′, Παντελή 16’/Κωνσταντίνου 19′, Λύτρα 27′, Κυπριανού 87′ )
ΔόξαΠάφος 0-3 (Ντεούλ 7′, Μπεριγκό 45′ πεν., Βάλντο 73′)

Δείτε την περσινή βαθμολογία… ημιχρόνου

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ