Οι… «κολλητές» νίκες του TOP6

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Καθημερινές προσφορές στο Παγκόσμιο*, 300+ ειδικά στοιχήματα σε κάθε αγώνα, 600+ Μακροχρόνια ειδικά!

Πέμπτη σερί νίκη για τον ΑΠΟΕΛ, πρώτη φορά τα πλέι οφ…

Οι σερί νίκες του TOP6:

Ανόρθωση:
2η αγων: Aλκή-Aνόρθωση 0-1 (Στρατηλάτης 87′ αυτ.)
3η αγων: Aνόρθωση-Aρης 1-0 (Σισέ 60′)
4η αγων: AΠΟΕΛ-Aνόρθωση 0-1 (Βίκτορ 30′)
5η αγων: Aνόρθωση-Δoξα 2-0 (Βίκτορ 59′, 69′)

11η αγων: Aνόρθωση-Oλυμπιακός 5-1 (Ντουγκλάο 35′, Ράγιος 51′, Καμαρά 70′, 74′, 88’/Τόρες 68′)
12η αγων: Eρμής-Aνόρθωση 1-2 (Κωνσταντίνου 57’/Παλάνκα 23′, Καμαρά 72′)

14η αγων: Aνόρθωση-Nέα Σαλαμίνα 1-0 (Βίκτορ 90′ πεν.)
15η αγων: Aνόρθωση-Aλκή 1-2 (Τιγκρουτζιά 53’/Σισέ 73′, Αμπντουλάγιεφ 90’+1′)
16η αγων: Aρης-Aνόρθωση 0-2 (Βίκτορ 80′, Άλβες 90’+4′)

19η αγων:Aνόρθωση-AΕΚ 3-1 (Βίκτορ 52′, Γκάντσεφ 74′, Σισέ 89’/Τομάς 3′)
20ή αγων:Aπόλλωνας-Aνόρθωση 1-1 (Παπουλής 60’/Ντουγκλάο 12′)

21η αγων:Ανόρθωση-Εθνικός 3-1 (Ντουγκλάο 49′, Σιβού 59′ πεν., Καμαρά 89’/Ηλία 62′)
22η αγωνιστική:ΠάφοςΑνόρθωση 0-1 (Καλό 42′)

24η αγων:ΟλυμπιακόςΑνόρθωση 0-3 (Ντούρις 37′, 41′, Πράνιτς 73′)
25η αγων:ΑνόρθωσηΕρμής 4-0 (Ράγιος 19′, 70′, Ντούρις 59′, 42′)
26η αγων:ΑΕΛΑνόρθωση 0-1 (Ντούρις 67′)

29η αγων:ΑΕΛΑνόρθωση 0-2 (Σίλντενφελντ 42′, Βίκτορ 42′)
30ή αγων:Oμόνοια–Aνόρθωση 1-2 (Ντάρμπισαϊαρ 17’/Ντούρις 12′, 62′)

ΑΕΛ
1η αγων.: AΕΛ-Aρης 1-0 (Σάσι 90’+3’)
3η αγων.: AΕΛ-Δoξα 1-0 (Αλνταΐρ 78′)

9η αγων.: AΕΛ-Oλυμπιακός 3-0 (Μιτρέα 29′, 90′, Αρουαμπαρένα 45′ πεν.)
10η αγων: Eρμής-AΕΛ 0-1 (Αρουαμπαρένα 87′)
11η αγων: AΕΛ-Aλκή 3-0 (Λαφράνς 8′, Αρουαμπαρένα 77′, Σασί 90’+1′)
12η αγων: AΕΛ-Nέα Σαλαμίνα 3-1 (Γκράσι 41’/Μπενίτεθ 31′, Σίλβα 71′ πεν., Αρουαμπαρένα 85′)

19η αγων:AΕΛ-Eθνικός 3-0 (Σοάρες 20′, Λαφράνς 61′, Σίλβα 74′)
20ή αγων:Πάφoς-AΕΛ 0-1 (Γκουλόν 90′ αυτ.)

22η αγων:ΟλυμπιακόςΑΕΛ 1-2 (Τόρες 89’/Μαύρου 13′, Τεξέιρα 38′)
23η αγων:ΑΕΛΕρμής 1-0 (Τεξέιρα 18′)
24η αγων:ΑλκήΑΕΛ 2-4 (Μαλφερί 48′, Τεσέιρα 50′ αυτ./Ρομάν 17′, Τόρες 22′, Τεξέιρα 45’+πεν., Τεσέιρα 65′)
25η αγων:Νέα ΣαλαμίναΑΕΛ 0-3 (Τεξέιρα 9′, Σοάρες 34′, Γκαμπιονέτα 49’πεν.)

ΑΕΚ
2η αγων: AEΚ-Oλυμπιακός 2-0 (Μόϊσοφ 38′, Ακοράν 90’+1’)
3η αγων: Eρμής-AEΚ 0-4 (Φλοριάν 9′, 29′,Τριτσκόφσκι 33′, Μυτίδης 73′)
4η αγων: AEΚ-AEΛ 1-0 (Λαρένα 41′)

7η αγων: Aρης-AEΚ 0-5 (Φλοριάν 3′, 56′, Τριτσκόφσκι 29′,42’πεν., Ακοράν 33′)
8η αγων: AEΚ-AΠΟΕΛ 3-1 (Φλοριάν 32′, 44′, Ακοράν 84’/Σάλαϊ 62′)
9η αγων: Δoξα-AEΚ 1-3 (Ασαμόα 37’/Φλοριάν 14′, 70′, Καταλά 54′)
10η αγων:Aλκή-AEΚ 0-1 (Φλοριάν 67′)

12η αγων: Eθνικός-AEΚ 0-3 (Φλοριάν 39′, Ακοράν 42′, 79′)
13η αγων: AEΚ-Πάφoς 2-0 (Φλοριάν 59′, Λαρένα 71′)
14η αγων: AEΚ-Oμόνοια 5-0 (Φλοριάν 11′, 38′, Τομάς 72′, Λαρένα 84′, Ακοράν 86′)
15η αγων: Oλυμπιακός-AEΚ 1-2 (Μιγκελίτο 28’/Φλοριάν 30′, Τριτσκόφσκι 51′)

22η αγων:ΑΕΚΔόξα 4-0 (Μοϊσόφ 2′ Τριτκσόφσκι 11′, Μπα αυτ. 35′, Καταλά 43′)
23η αγων:ΑΕΚΑλκή 2-1 (Φλοριάν 53′, 78’/Φαμπρίτσιο 36′)

29η αγων:ΟμόνοιαΑΕΚ 1-3 (Εκίθα 42’/Τριτσκόφσκι 26′, Ακοράν 37′, Τέτε 68′)
30ή αγων:AEK–Aπόλλωνας 3-0 (Ακοράν 29′, Τριτσκόφσκι 40′, Γιάννου 83′)

Aπόλλωνας:
8η αγων.: Aπόλλωνας-Aρης 1-0 (Ντα Σίλβα 66′)
9η αγων.:AΠΟΕΛ-Aπόλλωνας Αναβλήθηκε
10η αγων.: Aπόλλωνας-Δoξα 4-2 (Μαρτίνες 5′,Μάγκλιτσα 26′πεν.,Σκέμπρι 34′,Πέδρο 43′πεν./Ζατλ 59′,Κένιντι 68′)

12η αγων: Aλκή-Aπόλλωνας 1-4 (Φαμπρίτσιο 39’/Ζάντερ 8′, Σκέμπρι 61′, Μάγκλιτσα 65′,73′)
13η αγων: Aπόλλωνας-Eθνικός 3-0 (Παπουλής 53′, Γιούστε 64′, Ζελάγια 73′)
14η αγων: Aπόλλωνας-Πάφoς 6-0 (Παπουλής 15′ Ντα Σίλβα 36′, Άλεφ 51′, Ζελάγια 59′, 81′, Γιάκολις 79′)
15η αγων: Aμόνοια-Aπόλλωνας0-1 (Σαρδινέρο 90’+1′)
16η αγων: Aπόλλωνας-Oλυμπιακός 5-0 (Γιούστε 2′, Παπουλής 30′ πεν.,Ζελάγια 36′, 49′ πεν.,Κων/νου 53′ αυτ.)
17η αγων: Eρμής-Aπόλλωνας 0-6 (Μαρτίνες 2′, Ζελάγια 17′, 33′, 87′, Γιάκολις 45′, Ψάλτης 85’αυτ.)

2η αγων:ΑπόλλωναςΟμόνοια 1-0 (Γιούστε 28’) 17/01/18
21η αγων:ΆρηςΑπόλλωνας 0-1 (Σκέμπρι 23′)
9η αγωνιστική: ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 0-4 (Ζελάγια 4′, Γιάκολις 10′, Παπουλής 14′, Μάγκλιτσα 48′) 24/01/18

23η αγων:ΔόξαΑπόλλωνας 0-2 (Μάγκλιτσα 48′, Παπουλής 74′)
24η αγων:ΑπόλλωναςΑΕΚ 2-0 (Μάρκοβιτς 90′, Ζελάγια 90’+5′)
25η αγων:ΑπόλλωναςΑλκή 5-1 (Μάγκλιτσα 41′, Παπουλής 53′, Γιούστε 64′, Γιάκολις 68′, Ζάντερ 77’/Ντιακιτέ 19′)
26η αγων:Εθνικός-Απόλλωνας 1-4 (Χαραλάμπους 41’/Σκέμπρι 10′, Σαρδινέρο 32′, Ζελάγια 45′ πεν., Μάρκοβιτς 90’+3′)
27η αγων:ΑπόλλωναςΑΕΛ 5-1 (Γιούστε 10, Παπουλής 45’+4′ πεν.,58′, Μάρκοβιτς 61′, 75’/Γκαμπιονέτα 80′)
28η αγων:ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-2 (Ντούρις 45’+/Παπουλής 27′, 69′)
29η αγων:ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 4-2 (Μάγκλιτσα 15′, Πέδρο 31′, Παπουλής 66′ πεν., 78’/Ποτέ 41′, Αλωνεύτης 86′)

31η αγων:Aπόλλωνας – Oμόνοια 3-0 (Σελάγια 3′, 34′ Σκέμπρι 18′)
32η αγων:AΕΛ – Aπόλλωνας 0-2 (Παπουλής 57′, Γιούστε 76′)
33η αγων:ΑπόλλωναςΑνόρθωση 3-1 (Μάγκλιτσα 49′, 59′, 67’/Ιγκιεμπόρ 74′)

Ομόνοια
8η αγων.: Oμόνοια-AΕΛ 1-0 (Γκονζάλες 74′)
9η αγων.:Nέα Σαλαμίνα-Oμόνοια 1-3 (Πόλιανετς 35’/Μαργκάσα 39′, Ντάρμπισαϊαρ 84′, Λόπες 90′)

17η αγων: Oμόνοια-Πάφoς 3-0 (Ντάρμπισαϊαρ 19′,33′ πεν., Χριστοφή 51′)
18η αγων: Aλκή-Oμόνοια 0-3 (Ντάρμπισαϊαρ 16′, Καντέ 41′, Λόπες 74′)
19η αγων:Oλυμπιακός-Oμόνοια 2-3 (Καπαρτής 82′, Πολίτσι 90’/Λόπες 11′,Αντόνια 20′, Ντάρμπισαϊαρ 90’+5′)
20ή αγων:ΟμόνοιαΕρμής 3-0 (Χριστοφή 5′, 64′, Ντάρμπισαϊαρ 7′)

21η αγων:ΑΕΛΟμόνοια 2-3 (Aβραάμ 36′, Αρουαμπαρένα 40’/Ντάρμπισαϊαρ 18′, Καντέ 61′, 85′)
22η αγωνιστική:ΟμόνοιαΝέα Σαλαμίνα 5-1 (Ντάρμπισαϊαρ 3′, 17′, 59′, Λόπες 45’+’1, Κιπιάνι 89′ /Κορέια 21′)
23η αγων:ΑνόρθωσηΟμόνοια 1-2 (Σισέ 54’/Ντάρμπισαϊαρ 85′, 90’+1′)
24η αγων:ΟμόνοιαΆρης 3-0 (Βύντρα 7′, Λόπες 61′, Σόλομον 90′)

ΑΠΟΕΛ
6η αγων.: Aλκή–AΠΟΕΛ 0-1 (Ζαχίντ 90’+)
7η αγων.: AΠΟΕΛ-Δoξα 2-0 (Ποτέ 30′, Ντε Καμάργκο 87′)

11η αγων.: AΠΟΕΛ-Πάφoς 4-0 (Ποτέ 37′, 55′, Μακρής 87′, 90′)
12η αγων: Oμόνοια-AΠΟΕΛ 1-3 (Βούρος 89′ αυτ./Ζαχίντ 66′, 77′,Εφραίμ 90’+)
13η αγων: AΠΟΕΛ-Oλυμπιακός 6-1 (Εμπεσίλιο 2′, Σάλαϊ 22′, 69′, Ντε Καμάργκο 24′,81′, Ζαχίντ 41′, / Κάστρο 56′)
1η αγων:   Eρμής-AΠΟΕΛ 0-4 (Ποτέ 39′, Αλωνεύτης 52′, Λάγο 87′, Αντωνίου 89′) (29/11)
14η αγων: AΠΟΕΛ-Eρμής 2-1 (Εμπεσίλιο 5′, Σάλαϊ 80’/Νταμσέφσκι 6′)

16η αγων: AΠΟΕΛ-Nέα Σαλαμίνα 2-1 (Νταμάχου 71′ αυτ., Ζαχίντ 89’/Μπριτζίντο 59′)
17η αγων: Aνόρθωση-AΠΟΕΛ 0-3 (Ποτέ 1′, Εμπεσίλιο 58′, Ντε Καμάργκο 85′)
18η αγων: AΠΟΕΛ-Aρης 5-2 (Μοράις 3′ πεν.,69′ πεν., Ντε Καμάργκο 29′, 46′, Εμπεσίλιο 82’/Νγκολόκ 24′, Ιονίτα 35′)
19η αγων: AΠΟΕΛ-Aλκή 4-0 (Εμπεσίλιο 9′, Μοράις 28′ πεν., Σάλαι 32′, Ντε Καμάργκο 37′)
20ή αγων: Δoξα-AΠΟΕΛ 0-8 (Μοράις 4′ πεν.,Ζαχίντ 15′,Νσούε 26′,Εφραίμ 34′, 59′, 84′,Ντε Καμάργκο 51′,Μακρής 57′)
2η αγων: AΠΟΕΛ-AΕΛ 2-1 (Ποτέ 45′, Μοράις 77′ πεν./Λαφράνς 43′)
21η αγων:ΑΠΟΕΛΑΕΚ 3-1 (Μοράις 31′ πεν., Εφραίμ 75′, Νσούε 90’+2’/Φλοριάν 20′)

22η αγων:ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 1-2 (Μάγκλιτσα 26’/Ζαχίντ 45’+4′, Ενσούε 52′)
23η αγων:ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 7-1 (Ενσούε 35′, 67′, Ντε Καμάργκο 53′, Ζαχίντ 74′, Μοράις 80′ πεν., Φαρίας 88′, Ντελατόρε 90’+2’/Ηλία 21′)
24η αγων:ΠάφοςΑΠΟΕΛ 2-3 (Μπεριγκό 64′, 79’/Ζαχίντ 32′, Ντελατόρε 48′, Σόουζα 90’+3′)
25η αγων:ΑΠΟΕΛΟμόνοια 2-1 (Εμπεσίλιο 4′, 14’/Ντάρμπισαϊαρ 39′)
26η αγων:ΟλυμπιακόςΑΠΟΕΛ 2-3 (Σωτηρίου 49′, Τόρες 90’+4’/Σάλαι 33′, Ντελατόρε 78′, Ιωάννου 90’+6′)
27η αγων:ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 0-2 (Σόουζα 63′, Ντελατόρε 90’+1′)

32η αγων:AΠΟΕΛ – Oμόνοια 4-1 (Σόουζα 11′, Σάλαι 23′, Εμπεσίλιο 82′, Ενσούε 90’+5’/Ζαίλσον 39′)
33η αγωνιστική:ΑΕΚΑΠΟΕΛ 1-3 (Τομάς 60’/ Μοράις 11′ πεν., Σάλαι 50′, Ζαχίντ 78′)
34η αγωνιστική: AΠΟΕΛ – Aπόλλωνας 2-1 (Μάγκλιτσα 10′, Ντε Καμάργκο 20′, 62′)
35η αγωνιστική:ΑΕΛΑΠΟΕΛ 1-2 (Ηλία 11’/Ντελατόρε 16′, Ποτέ 45′)
36η αγωνιστική: ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 2-1 (Ενσούε 43′, Ποτέ 89’/Παλάνκα 25′)

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:

Η πορεία του Απόλλωνα:
1η αγων.: ΠάφοςΑπόλλωνας*Αναβλήθηκε
2η αγων.: ΑπόλλωναςΟμόνοια*Αναβλήθηκε
3η αγων.: ΟλυμπιακόςΑπόλλωνας 1-1 (Παχίπης 45’/Ζάντερ 57′)
4η αγων.: ΑπόλλωναςΕρμής 4-2 (Μαρτίνες 44′, Ζελάγια 71′, 90’+8′, Ρομπέρτζ 90’+3’/Γουίκς 33′, Εμεχάρα 49′)
5η αγων.: ΑΕΛΑπόλλωνας 1-1 (Λεόντσο 48’/Μάγκλιτσα 32′)
6η αγων.: ΑπόλλωναςΝέα Σαλαμίνα 5-0 (Ντα Σίλβα 8′,47′, Γιάκολις 16′, Ζελάγια 52′, Μαρτίνες 64′)
7η αγων.: ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-1 (Σίλντενφελντ 71’/Μάγκλιτσα 17′)
8η αγων.: ΑπόλλωναςΆρης 1-0 (Ντα Σίλβα 66′)
9η αγων.: ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας Αναβλήθηκε
10η αγων: ΑπόλλωναςΔόξα 4-2 (Μαρτίνες 5′,Μάγκλιτσα 26′ πεν.,Σκέμπρι 34′,Πέδρο 43′πεν./Ζατλ 59′,Κένιντι 68′)
11η αγων: ΑΕΚΑπόλλωνας 1-1 (Τριτσκόφσκι 82’/ Μάγκλιτσα 20′)
12η αγων: ΑλκήΑπόλλωνας 1-4 (Φαμπρίτσιο 39’/Ζάντερ 8′, Σκέμπρι 61′, Μάγκλιτσα 65′,73′)
13η αγων: Απόλλωνας-Εθνικός 3-0 (Παπουλής 53′, Γιούστε 64′, Ζελάγια 73′)
14η αγων: ΑπόλλωναςΠάφος 6-0 (Παπουλής 15′ Ντα Σίλβα 36′, Άλεφ 51′, Ζελάγια 59′, 81′, Γιάκολις 79′)
15η αγων: ΟμόνοιαΑπόλλωνας 0-1 (Σαρδινέρο 90’+1′)
16η αγων: ΑπόλλωναςΟλυμπιακός 5-0 (Γιούστε 2′, Παπουλής 30′ πεν., Ζελάγια 36′, 49′ πεν., Κων/νου 53′ αυτ.)
17η αγων: ΕρμήςΑπόλλωνας 0-6 (Μαρτίνες 2′, Ζελάγια 17′, 33′, 87′, Γιάκολις 45′, Ψάλτης 85’αυτ.)
18η αγων: ΑπόλλωναςΑΕΛ 1-1 (Ζελάγια 49’/Αρουαμπαρένα 87′)
19η αγων: Νέα ΣαλαμίναΑπόλλωνας 0-0
1η αγων: ΠάφοςΑπόλλωνας 0-2 (Σαρδινέρο 18′, Μάγκλιτσα 60′)
20ή αγων: ΑπόλλωναςΑνόρθωση 1-1 (Παπουλής 60’/Ντουγκλάο 12′)
2η αγων:ΑπόλλωναςΟμόνοια 1-0 (Γιούστε 28’) 17/01/18
21η αγων:ΆρηςΑπόλλωνας 0-1 (Σκέμπρι 23′)
9η αγων: ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 0-4 (Ζελάγια 4′, Γιάκολις 10′, Παπουλής 14′, Μάγκλιτσα 48′) 24/01/18
22η αγων:ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 1-2 (Μάγκλιτσα 26’/Ζαχίντ 45’+4′, Ενσούε 52′)
23η αγων:ΔόξαΑπόλλωνας 0-2 (Μάγκλιτσα 48′, Παπουλής 74′)
24η αγων:ΑπόλλωναςΑΕΚ 2-0 (Μάρκοβιτς 90′, Ζελάγια 90’+5′)
25η αγων:ΑπόλλωναςΑλκή 5-1 (Μάγκλιτσα 41′, Παπουλής 53′, Γιούστε 64′, Γιάκολις 68′, Ζάντερ 77’/Ντιακιτέ 19′)
26η αγων:Εθνικός-Απόλλωνας 1-4 (Χαραλάμπους 41’/Σκέμπρι 10′, Σαρδινέρο 32′, Ζελάγια 45′ πεν., Μάρκοβιτς 90’+3′)
27η αγων:ΑπόλλωναςΑΕΛ 5-1 (Γιούστε 10, Παπουλής 45’+4′ πεν.,58′, Μάρκοβιτς 61′, 75’/Γκαμπιονέτα 80′)
28η αγων: ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-2 (Ντούρις 45’+/Παπουλής 27′, 69′)
29η αγων:ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 4-2 (Μάγκλιτσα 15′, Πέδρο 31′, Παπουλής 66′ πεν., 78’/Ποτέ 41′, Αλωνεύτης 86′)
30ή αγων: AEK–Aπόλλωνας 3-0 (Ακοράν 29′, Τριτσκόφσκι 40′, Γιάννου 83′)
31η αγων:Aπόλλωνας – Oμόνοια 3-0 (Σελάγια 3′, 34′ Σκέμπρι 18′)
32η αγων:AΕΛ – Aπόλλωνας 0-2 (Παπουλής 57′, Γιούστε 76′)
33η αγων:ΑπόλλωναςΑνόρθωση 3-1 (Μάγκλιτσα 49′, 59′, 67’/Ιγκιεμπόρ 74′)
34η αγωνιστική: AΠΟΕΛ – Aπόλλωνας 2-1 (Μάγκλιτσα 10′, Ντε Καμάργκο 20′, 62′)
35η αγωνιστική:ΑπόλλωναςΑΕΚ 3-0 (Σαρδινέρο 2′, Παπουλής 29′, Μοϊσόφ 90’+1′ αυτ.)
36η αγωνιστική: ΟμόνοιαΑπόλλωνας 1-0 (Ντάρμπισαϊαρ 48′)

Η πορεία της ΑΕΚ:
1η αγωνιστική: ΟμόνοιαΑΕΚ 5-2 (Μαργκάσα 5′, Ντάρμπισαϊαρ 11′, Μοϊσοφ αυτ.23′, Α.Σοάρες 31′, Χριστοφή 51’/Λαρένα 19′, Μοϊσόφ 88′)
2η αγων.: ΑΕΚΟλυμπιακός 2-0 (Μόϊσοφ 38′, Ακοράν 90’+1’)
3η αγων.: ΕρμήςΑΕΚ 0-4 (Φλοριάν 9′, 29′,Τριτσκόφσκι 33′, Μυτίδης 73′)
4η αγων.: ΑΕΚΑΕΛ 1-0 (Λαρένα 41′)
5η αγων.: Νέα ΣαλαμίναΑΕΚ 1-0 (Μιντίκκης 21′)
6η αγων.: ΑΕΚΑνόρθωση 1-1 (Φλοριάν 78’/Καμαρά 90′)
7η αγων.: ΆρηςΑΕΚ 0-5 (Φλοριάν 3′, 56′, Τριτσκόφσκι 29′,42’πεν., Ακοράν 33′)
8η αγων.: ΑΕΚΑΠΟΕΛ 3-1 (Φλοριάν 32′, 44′, Ακοράν 84’/Σάλαϊ 62′)
9η αγων: ΔόξαΑΕΚ 1-3 (Ασαμόα 37’/Φλοριάν 14′, 70′, Καταλά 54′)
10η αγων: ΑλκήΑΕΚ 0-1 (Φλοριάν 67′)
11η αγων: ΑΕΚΑπόλλωνας 1-1 (Τριτσκόφσκι 82’/ Μάγκλιτσα 20′)
12η αγων: Εθνικός-ΑΕΚ 0-3 (Φλοριάν 39′, Ακοράν 42′, 79′)
13η αγων: ΑΕΚΠάφος 2-0 (Φλοριάν 59′, Λαρένα 71′)
14η αγων: ΑΕΚΟμόνοια 5-0 (Φλοριάν 11′, 38′, Τομάς 72′, Λαρένα 84′, Ακοράν 86′)
15η αγων: ΟλυμπιακόςΑΕΚ 1-2 (Μιγκελίτο 28’/Φλοριάν 30′, Τριτσκόφσκι 51′)
16η αγων: ΑΕΚΕρμής 1-1 (Ακοράν 44’/Ιμερέκοφ 65′)
17η αγων: ΑΕΛΑΕΚ 0-0
18η αγων: ΑΕΚΝέα Σαλαμίνα 2-0 (Τομάς 28′, Ακοράν 53′)
19η αγων: ΑνόρθωσηΑΕΚ 3-1 (Βίκτορ 52′, Γκάντσεφ 74′, Σισέ 89’/Τομάς 3′)
20ή αγων: ΑΕΚΆρης 4-1 (Φλοριάν 44′, 75′, 85′, Καταλά 68’/Φράγκος 24′)
21η αγων: ΑΠΟΕΛΑΕΚ 3-1 (Μοράις 31′ πεν., Εφραίμ 76′, Νσούε 90’+2’/Φλοριάν 20′)
22η αγων: ΑΕΚΔόξα 4-0 (Μοϊσόφ 2′ Τριτκσόφσκι 11′, Μπα αυτ. 35′, Καταλά 43′)
23η αγων: ΑΕΚΑλκή 2-1 (Φλοριάν 53′, 78’/Φαμπρίτσιο 36′)
24η αγων: ΑπόλλωναςΑΕΚ 2-0 (Μάρκοβιτς 90′, Ζελάγια 90’+5′)
25η αγων: ΑΕΚ-Εθνικός 6-1 (Λαρένα 8′, Τομάς 26′, 58′, Τριτσκόφσκι 45′, 71′,Μαλόκου 81’/Ηλία 84′)
26η αγων: ΠάφοςΑΕΚ 1-1 (Μπεριγκό 73’/Λαρένα 90’+4′)
27η αγων: ΑΕΚΑνόρθωση 2-2 (Λαρένα 58′ πεν., Γιάννου 60’/Αμπντουλάγιεφ 32′, Ντούρις 78′)
28η αγων:ΑΠΟΕΛΑΕΚ 0-0
29η αγων:ΟμόνοιαΑΕΚ 1-3 (Εκίθα 42’/Τριτσκόφσκι 26′, Ακοράν 37′, Τέτε 68′)
30ή αγων: AEK–Aπόλλωνας 3-0 (Ακοράν 29′, Τριτσκόφσκι 40′, Γιάννου 83′)
31η αγων:AΕΛ – AΕΚ 3-2 (Σίλβα 55′, 85′, Μπενίτεθ 80’/Τριτσκόφσκι 51′, Μιτρέα 61′ αυτ.)
32η αγων:Aνόρθωση – AΕΚ 1-1 (Ντούρις 46’/Μοϊσόφ 45′)
33η αγων:ΑΕΚΑΠΟΕΛ 1-3 (Τομάς 60’/ Μοράις 11′ πεν., Σάλαι 50′, Ζαχίντ 78′)
34η αγωνιστική: AΕΚ – Oμόνοια 2-0 (Φλοριάν 24′ πεν., Ακοράν 66′)
35η αγωνιστική:ΑπόλλωναςΑΕΚ 3-0 (Σαρδινέρο 2′, Παπουλής 29′, Μοϊσόφ 90’+1′ αυτ.)
36η αγωνιστική: ΑΕΚΑΕΛ 3-2 (Τρύφωνος 28′, Πάνκοφ 56′, Σορία 79’/Φιντέλις 5′, Μαύρου 68′)

Η πορεία της Ομόνοιας:
2η αγων.: ΑπόλλωναςΟμόνοια*
3η αγων.: Ομόνοια-Εθνικός 2-1 (Nτάρμπισαϊαρ 25′,82’/Κιπιάνι 69′)
4η αγων.: ΠάφοςΟμόνοια 2-1 (Καμαρά 60′, Γιάνζα 77′ πεν./Ντάρμπισαϊαρ 71′)
1η αγων.: ΟμόνοιαΑΕΚ 5-2 (Μαργκάσα 5′, Ντάρμπισαϊαρ 11′, Μοϊσοφ αυτ.23′, Α.Σοάρες 31′, Χριστοφή 51’/Λαρένα 19′,Μοϊσόφ 88′)
5η αγων.: ΟμόνοιαΑλκή 2-2 (Χριστοφή 37′, Φαμπρίσιο 86′ πεν./ Φαμπρίτσιο 30′, 44′)
6η αγων.: ΟμόνοιαΟλυμπιακός 1-1 (Γκονζάλες 51’/Καπαρτής 90’+)
7η αγων.: ΕρμήςΟμόνοια 2-1 (Εμεγκάρα 14′ 64’/Μαδούρο 41′)
8η αγων.: ΟμόνοιαΑΕΛ 1-0 (Γκονζάλες 74′)
9η αγων.: Νέα ΣαλαμίναΟμόνοια 1-3 (Πόλιανετς 35’/Μαργκάσα 39′, Ντάρμπισαϊαρ 84′, Λόπες 90′)
10η αγων.: ΟμόνοιαΑνόρθωση 1-1 (Λόπες 56’/Ντουγκλάο 90’+6′)
11η αγων.: ΆρηςΟμόνοια 2-2 (Φράγκος 39′, 51’/Ντάρμπισαϊαρ 36′ πεν., Μαργκάσα 69′)
12η αγων: ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 1-3 (Βούρος 89′ αυτ./Ζαχίντ 66′, 77′,Εφραίμ 90’+)
13η αγων: ΔόξαΟμόνοια 1-2 (Κάρλος 4’/Γ.Σοάρες 23′, 26′)
14η αγων: ΑΕΚΟμόνοια 5-0 (Φλοριάν 11′, 38′, Τομάς 72′, Λαρένα 84′, Ακοράν 86′)
15η αγων: ΟμόνοιαΑπόλλωνας 0-1 (Σαρδινέρο 90’+1′)
16η αγων: Εθνικός-Ομόνοια 2-2 (Πιντσέλι 11′, Ενέσκου 32’/Λόπες 30′, Χριστοφή 33′)
17η αγων: ΟμόνοιαΠάφος 3-0 (Ντάρμπισαϊαρ 19′,33′ πεν., Χριστοφή 51′)
18η αγων: ΑλκήΟμόνοια 0-3 (Ντάρμπισαϊαρ 16′, Καντέ 41′, Λόπες 74′)
19η αγων: ΟλυμπιακόςΟμόνοια 2-3 (Καπαρτής 82′, Πολίτσι 90’/Λόπες 11′,Αντόνια 20′, Ντάρμπισαϊαρ 90’+5′)
20ή αγων: ΟμόνοιαΕρμής 3-0 (Χριστοφή 5′, 64′, Ντάρμπισαϊαρ 7′)
2η αγων:ΑπόλλωναςΟμόνοια 1-0 (Γιούστε 28’) 17/01/18*
21η αγων:ΑΕΛΟμόνοια 2-3 (Aβραάμ 36′, Αρουαμπαρένα 40’/Ντάρμπισαϊαρ 18′, Καντέ 61′, 85′)
22η αγων:ΟμόνοιαΝέα Σαλαμίνα 5-1 (Ντάρμπισαϊαρ 3′, 17′, 59′, Λόπες 45’+’1, Κιπιάνι 89′ /Κορέια 21′)
23η αγων:ΑνόρθωσηΟμόνοια 1-2 (Σισέ 54’/Ντάρμπισαϊαρ 85′, 90’+1′)
24η αγων:ΟμόνοιαΆρης 3-0 (Βύντρα 7′, Λόπες 61′, Σόλομον 90′)
25η αγων:ΑΠΟΕΛΟμόνοια 2-1 (Εμπεσίλιο 4′, 14’/Ντάρμπισαϊαρ 39′)
26η αγων:ΟμόνοιαΔόξα 1-3 (Kατσαντώνης 53’/Κιφουετί 45′, Σαντίκ 48′, Παπαφώτης 90’+6′)
27η αγων:ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 0-2 (Σόουζα 63′, Ντελατόρε 90’+1′)
28η αγων:ΑΕΛΟμόνοια 2-1 (Γκαμπιονέτα 34′, Σάσι 73’/Ντάρμπισαϊαρ 85′)
29η αγων:ΟμόνοιαΑΕΚ 1-3 (Εκίθα 42’/Τριτσκόφσκι 26′, Ακοράν 37′, Τέτε 68′)
30ή αγων:Oμόνοια–Aνόρθωση 1-2 (Ντάρμπισαϊαρ 17’/Ντούρις 12′, 62′)
31η αγων:Aπόλλωνας – Oμόνοια 3-0 (Σελάγια 3′, 34′ Σκέμπρι 18′)
32η αγων:AΠΟΕΛ – Oμόνοια 4-1 (Σόουζα 11′, Σάλαι 23′, Εμπεσίλιο 82′, Ενσούε 90’+5’/Ζαίλσον 39′)
33η αγων:ΟμόνοιαΑΕΛ 1-2 (Ντάρμπισαϊαρ 18’/Ρομάν 86′, Λαφράνς 90’+5′)
34η αγωνιστική: AΕΚ – Oμόνοια 2-0 (Φλοριάν 24′ πεν., Ακοράν 66′)
35η αγωνιστική:ΑνόρθωσηΟμόνοια 2-1 (Ντούρις 53′, Ράγιος 57’/Ντάρμπισαϊαρ 87′)
36η αγωνιστική: ΟμόνοιαΑπόλλωνας 1-0 (Ντάρμπισαϊαρ 48′)

Η πορεία της ΑΕΛ:
1η αγων.: ΑΕΛΆρης 1-0 (Σάσι 90’+3’)
3η αγων.: ΑΕΛΔόξα 1-0 (Αλνταΐρ 78′)
4η αγων.: ΑΕΚΑΕΛ 1-0 (Λαρένα 41′)
5η αγων.: ΑΕΛΑπόλλωνας 1-1 (Λεόντσο 48’/Μάγκλιτσα 32′)
6η αγων.: Εθνικός–ΑΕΛ 0-1 (Λεόντσο 72′)
7η αγων.: ΑΕΛΠάφος 0-1 (Φυλακτού 90′)
8η αγων.: ΟμόνοιαΑΕΛ 1-0 (Γκονζάλες 74′)
9η αγων.: ΑΕΛΟλυμπιακός 3-0 (Μιτρέα 29′, 90′, Αρουαμπαρένα 45′ πεν.)
10η αγων.: ΕρμήςΑΕΛ 0-1 (Αρουαμπαρένα 87′)
11η αγων.: ΑΕΛΑλκή 3-0 (Λαφράνς 8′, Αρουαμπαρένα 77′, Σασί 90’+1′)
12η αγων: ΑΕΛΝέα Σαλαμίνα 3-1 (Γκράσι 41’/Μπενίτεθ 31′, Σίλβα 71′ πεν., Αρουαμπαρένα 85′)
13η αγων: ΑνόρθωσηΑΕΛ 1-1 (Αμπντουλάγιεφ 12’/ Λαφράνς 24′)
14η αγων: ΆρηςΑΕΛ 1-2 (Ιονίτα 84’/Λεόνσο 14′, 24′)
15η αγων: ΑΕΛΑΠΟΕΛ 0-0
16η αγων: ΔόξαΑΕΛ 0-0
17η αγων: ΑΕΛΑΕΚ 0-0
18η αγων: ΑπόλλωναςΑΕΛ 1-1 (Ζελάγια 49’/Αρουαμπαρένα 87′)
19η αγων:ΑΕΛ-Εθνικός 3-0 (Σοάρες 20′, Λαφράνς 61′, Σίλβα 74′)
20ή αγων:ΠάφοςΑΕΛ 0-1 (Γκουλόν 90′ αυτ.)
2η αγων: ΑΠΟΕΛΑΕΛ 2-1 (Ποτέ 45′, Μοράις 77′ πεν./Λαφράνς 43′) 17/01/18
21η αγων:ΑΕΛΟμόνοια 2-3 (Aβραάμ 36′, Αρουαμπαρένα 40’/Ντάρμπισαϊαρ 18′, Καντέ 61′, 85′)
22η αγων:ΟλυμπιακόςΑΕΛ 1-2 (Τόρες 89’/Μαύρου 13′, Τεξέιρα 38′)
23η αγων:ΑΕΛΕρμής 1-0 (Τεξέιρα 18′)
24η αγων:ΑλκήΑΕΛ 2-4 (Μαλφερί 48′, Τεσέιρα 50′ αυτ./Ρομάν 17′, Τόρες 22′, Τεξέιρα 45’+πεν., Τεσέιρα 65′)
25η αγων:Νέα ΣαλαμίναΑΕΛ 0-3 (Τεξέιρα 9′, Σοάρες 34′, Γκαμπιονέτα 49’πεν.)
26η αγων:ΑΕΛΑνόρθωση 0-1 (Ντούρις 67′)
27η αγων:ΑπόλλωναςΑΕΛ 5-1 (Γιούστε 10, Παπουλής 45’+4′ πεν.,58′, Μάρκοβιτς 61′, 75’/Γκαμπιονέτα 80′)
28η αγων:ΑΕΛΟμόνοια 2-1 (Γκαμπιονέτα 34′, Σάσι 73’/Ντάρμπισαϊαρ 85′)
29η αγων:ΑΕΛΑνόρθωση 0-2 (Σίλντενφελντ 42′, Βίκτορ 42′)
30ή αγων:ΑΠOEΛ–AEΛ 3-1 (Ντε Καμάργκο 81′, 86′, Μοράις 90’+4′ πεν./Τζούνιορ 90’+1′)
31η αγων:AΕΛ – AΕΚ 3-2 (Σίλβα 55′, 85′, Μπενίτεθ 80’/Τριτσκόφσκι 51′, Μιτρέα 61′ αυτ.)
32η αγων:AΕΛ – Aπόλλωνας 0-2 (Παπουλής 57′, Γιούστε 76′)
33η αγων:ΟμόνοιαΑΕΛ 1-2 (Ντάρμπισαϊαρ 18’/Ρομάν 86′, Λαφράνς 90’+5′)
34η αγωνιστική: Aνόρθωση–AΕΛ 0-0
35η αγωνιστική:ΑΕΛΑΠΟΕΛ 1-2 (Ηλία 11’/Ντελατόρε 16′, Ποτέ 45′)
36η αγωνιστική: ΑΕΚΑΕΛ 3-2 (Τρύφωνος 28′, Πάνκοφ 56′, Σορία 79’/Φιντέλις 5′, Μαύρου 68′)

Η πορεία της Ανόρθωσης:
1η αγων.: Νέα ΣαλαμίναΑνόρθωση 1-1 (Νταμάχου 76’/Ράγιος 16′)
2η αγων.: ΑλκήΑνόρθωση 0-1 (Στρατηλάτης 87′ αυτ.)
3η αγων.: ΑνόρθωσηΆρης 1-0 (Σισέ 60′)
4η αγων.: ΑΠΟΕΛΑνόρθωση 0-1 (Βίκτορ 30′)
5η αγων.: ΑνόρθωσηΔόξα 2-0 (Βίκτορ 59′, 69′)
6η αγων.: ΑΕΚΑνόρθωση 1-1 (Φλοριάν 78’/Καμαρά 90′)
7η αγων.: ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-1 (Σίλντενφελντ 71’/Μάγκλιτσα 17′)
8η αγων.: Εθνικός-Ανόρθωση 1-2 (Παλάνκα 33′, Σίλντενφελντ 84’/Κιπιάνι 72′)
9η αγων.: ΑνόρθωσηΠάφος 0-0
10η αγων:ΟμόνοιαΑνόρθωση 1-1 (Λόπες 56’/Ντουγκλάο 90’+6′)
11η αγων:ΑνόρθωσηΟλυμπιακός 5-1 (Ντουγκλάο 35′, Ράγιος 51′, Καμαρά 70′, 74′, 88’/Τόρες 68′)
12η αγων:ΕρμήςΑνόρθωση 1-2 (Κωνσταντίνου 57’/Παλάνκα 23′, Καμαρά 72′)
13η αγων:ΑνόρθωσηΑΕΛ 1-1 (Αμπντουλάγιεφ 12’/ Λαφράνς 24′)
14η αγων:ΑνόρθωσηΝέα Σαλαμίνα 1-0 (Βίκτορ 90′ πεν.)
15η αγων:ΑνόρθωσηΑλκή 1-2 (Τιγκρουτζιά 53’/Σισέ 73′, Αμπντουλάγιεφ 90’+1′)
16η αγων:ΆρηςΑνόρθωση 0-2 (Βίκτορ 80′, Άλβες 90’+4′)
17η αγων: ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 0-3 (Ποτέ 1′, Εμπεσίλιο 58′, Ντε Καμάργκο 85′)
18η αγων: ΔόξαΑνόρθωση 0-0
19η αγων:ΑνόρθωσηΑΕΚ 3-1 (Βίκτορ 52′, Γκάντσεφ 74′, Σισέ 89’/Τομάς 3′)
20ή αγων:ΑπόλλωναςΑνόρθωση 1-1 (Παπουλής 60’/Ντουγκλάο 12′)
21η αγων:Ανόρθωση-Εθνικός 3-1 (Ντουγκλάο 49′, Σιβού 59′ πεν., Καμαρά 89’/Ηλία 62′)
22η αγων:ΠάφοςΑνόρθωση 0-1 (Καλό 42′)
23η αγων:ΑνόρθωσηΟμόνοια 1-2 (Σισέ 54’/Ντάρμπισαϊαρ 85′, 90’+1′)
24η αγων:ΟλυμπιακόςΑνόρθωση 0-3 (Ντούρις 37′, 41′, Πράνιτς 73′)
25η αγων:ΑνόρθωσηΕρμής 4-0 (Ράγιος 19′, 70′, Ντούρις 59′, 42′)
26η αγων:ΑΕΛΑνόρθωση 0-1 (Ντούρις 67′)
27η αγων:ΑΕΚΑνόρθωση 2-2 (Λαρένα 58′ πεν., Γιάννου 60’/Αμπντουλάγιεφ 32′, Ντούρις 78′)
28η αγων:ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-2 (Ντούρις 45’+/Παπουλής 27′, 69′)
29η αγων:ΑΕΛΑνόρθωση 0-2 (Σίλντενφελντ 42′, Βίκτορ 42′)
30ή αγων:Oμόνοια–Aνόρθωση 1-2 (Ντάρμπισαϊαρ 17’/Ντούρις 12′, 62′)
31η αγων:Aνόρθωση – AΠΟΕΛ 0-0
32η αγων:Aνόρθωση – AΕΚ 1-1 (Ντούρις 46’/Μοϊσόφ 45′)
33η αγων:ΑπόλλωναςΑνόρθωση 3-1 (Μάγκλιτσα 49′, 59′, 67’/Ιγκιεμπόρ 74′)
34η αγωνιστική: Aνόρθωση–AΕΛ 0-0
35η αγωνιστική:ΑνόρθωσηΟμόνοια 2-1 (Ντούρις 53′, Ράγιος 57’/Ντάρμπισαϊαρ 87′)
36η αγωνιστική: ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 2-1 (Ενσούε 43′, Ποτέ 89’/Παλάνκα 25′)

Η πορεία του ΑΠΟΕΛ:
1η αγων: ΕρμήςΑΠΟΕΛ 0-4 (Ποτέ 39′, Αλωνεύτης 52′, Λάγο 87′, Αντωνίου 89′) (29/11)
3η αγων: Νέα ΣαλαμίναΑΠΟΕΛ 1-4 (Νταμάχου 6’/Σάλαι 27′,Ντε Καμάργκο 57′, 72′, Ποτέ 86′)
4η αγων: ΑΠΟΕΛΑνόρθωση 0-1 (Βίκτορ 30′)
5η αγων: ΆρηςΑΠΟΕΛ 0-0
6η αγων: ΑλκήΑΠΟΕΛ 0-1 (Ζαχίντ 90’+)
7η αγων: ΑΠΟΕΛΔόξα 2-0 (Ποτέ 30′, Ντε Καμάργκο 87′)
8η αγων: ΑΕΚΑΠΟΕΛ 3-1 (Φλοριάν 32′, 44′, Ακοράν 84’/Σάλαϊ 62′)
9η αγων: ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας Αναβλήθηκε
10η αγων.: Eθνικός-ΑΠΟΕΛ 1-1 (Κυπριανού 11’/Ποτέ 65′)
11η αγων.: ΑΠΟΕΛΠάφος 4-0 (Ποτέ 37′, 55′, Μακρής 87′, 90′)
12η αγων: ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 1-3 (Βούρος 89′ αυτ./Ζαχίντ 66′, 77′,Εφραίμ 90’+)
13η αγων: ΑΠΟΕΛΟλυμπιακός 6-1 (Εμπεσίλιο 2′, Σάλαϊ 22′, 69′, Ντε Καμάργκο 24′,81′, Ζαχίντ 41′, / Κάστρο 56′)
14η αγων: ΑΠΟΕΛΕρμής 2-1 (Εμπεσίλιο 5′, Σάλαϊ 80’/Νταμσέφσκι 6′)
15η αγων: ΑΕΛΑΠΟΕΛ 0-0
16η αγων: ΑΠΟΕΛΝέα Σαλαμίνα 2-1 (Νταμάχου 71′ αυτ., Ζαχίντ 89’/Μπριτζίντο 59′)
17η αγων: ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 0-3 (Ποτέ 1′, Εμπεσίλιο 58′, Ντε Καμάργκο 85′)
18η αγων: ΑΠΟΕΛΆρης 5-2 (Μοράις 3′ πεν.,69′ πεν.,Ντε Καμάργκο 29′,46′, Εμπεσίλιο 82’/Νγκολόκ 24′,Ιονίτα 35′)
19η αγων: ΑΠΟΕΛΑλκή 4-0 (Εμπεσίλιο 9′, Μοράις 28′ πεν., Σάλαι 32′, Ντε Καμάργκο 37′)
20ή αγων: ΔόξαΑΠΟΕΛ 0-8 (Μοράις 4’πεν.,Ζαχίντ 15′,Νσούε 26′,Εφραίμ 34′,59′,84′,Ντε Καμάργκο 51′,Μακρής 57′)
2η αγων: ΑΠΟΕΛΑΕΛ 2-1 (Ποτέ 45′, Μοράις 77′ πεν./Λαφράνς 43′) 17/01/18
21η αγων:ΑΠΟΕΛΑΕΚ 3-1 (Μοράις 31′ πεν., Εφραίμ 75′, Νσούε 90’+2’/Φλοριάν 20′)
9η αγωνιστική: ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 0-4 (Ζελάγια 4′, Γιάκολις 10′, Παπουλής 14′, Μάγκλιτσα 48′)
22η αγων:ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 1-2 (Μάγκλιτσα 26’/Ζαχίντ 45’+4′, Ενσούε 52′)
23η αγων:ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 7-1 (Ενσούε 35′, 67′, Ντε Καμάργκο 53′, Ζαχίντ 74′, Μοράις 80′ πεν., Φαρίας 88′, Ντελατόρε 90’+2’/Ηλία 21′)
24η αγων:ΠάφοςΑΠΟΕΛ 2-3 (Μπεριγκό 64′, 79’/Ζαχίντ 32′, Ντελατόρε 48′, Σόουζα 90’+3′)
25η αγων:ΑΠΟΕΛΟμόνοια 2-1 (Εμπεσίλιο 4′, 14’/Ντάρμπισαϊαρ 39′)
26η αγων:ΟλυμπιακόςΑΠΟΕΛ 2-3 (Σωτηρίου 49′, Τόρες 90’+4’/Σάλαι 33′, Ντελατόρε 78′, Ιωάννου 90’+6′)
27η αγων:ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 0-2 (Σόουζα 63′, Ντελατόρε 90’+1′)
28η αγων:ΑΠΟΕΛΑΕΚ 0-0
29η αγων:ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 4-2 (Μάγκλιτσα 15′, Πέδρο 31′, Παπουλής 66′ πεν., 78’/Ποτέ 41′, Αλωνεύτης 86′)
30ή αγων:ΑΠOEΛ–AEΛ 3-1 (Ντε Καμάργκο 81′, 86′, Μοράις 90’+4′ πεν./Τζούνιορ 90’+1′)
31η αγων:Aνόρθωση – AΠΟΕΛ 0-0
32η αγων:AΠΟΕΛ – Oμόνοια 4-1 (Σόουζα 11′, Σάλαι 23′, Εμπεσίλιο 82′, Ενσούε 90’+5’/Ζαίλσον 39′)
33η αγων:ΑΕΚΑΠΟΕΛ 1-3 (Τομάς 60’/ Μοράις 11′ πεν., Σάλαι 50′, Ζαχίντ 78′)
34η αγωνιστική: AΠΟΕΛ – Aπόλλωνας 2-1 (Μάγκλιτσα 10′, Ντε Καμάργκο 20′, 62′)
35η αγωνιστική:ΑΕΛΑΠΟΕΛ 1-2 (Ηλία 11’/Ντελατόρε 16′, Ποτέ 45′)
36η αγωνιστική: ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 2-1 (Ενσούε 43′, Ποτέ 89’/Παλάνκα 25′)

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ