Αυτή είναι η βαθμολογία!

Seri: Κατέβασε την εφαρμογή, κάνε το απόλυτο σερί και διεκδίκησε εώς και 1.000.000€ εντελώς δωρεάν! (Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις)

Η βαθμολογία μετά τα 5 από τα 6 ματς της 28ης αγωνιστικής:

1 AΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 28 20 7 1 74 17 67
2 AΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 28 21 4 3 74 25 67
3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 28 16 9 3 44 21 57
4 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 28 16 7 5 59 26 55
5 AΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 28 15 6 7 38 23 51
6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 28 13 5 10 52 42 44
7 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 28 11 4 13 38 46 37
8 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 27 9 3 15 35 50 30
9 ΠΑΦΟΣ F.C. 27 7 8 12 26 39 29
10 ΑΛΚΗ 28 8 5 15 34 58 29
11 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 28 7 6 15 35 51 27
12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 28 4 8 16 23 59 20
13 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 26 3 7 16 19 49 16
14 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 26 1 5 20 19 64 8

Η συνέχεια των πλέι οφ:

3η αγωνιστική:
Α΄ Όμιλος
Σάββατο, 17.03.2018
16:00 Oμόνοια– AEK
19:00 AEΛ– Aνόρθωση
Κυριακή, 18.03.2018
15:00 Aπόλλωνας – ΑΠOEΛ
Β’ Όμιλος
Σάββατο, 17.03.2018
18:00 Aλκή– Πάφoς
Κυριακή, 18.03.2018
16:00 Oλυμπιακός– Nέα Σαλαμίνα
18:00 Eρμής– Δoξα

4η αγωνιστική:
Α΄ Όμιλος
Σάββατο, 31.03.2018
16:00 ΑΠOEΛ – AEΛ
19:00 AEK– Aπόλλωνας
Κυριακή, 01.04.2018
15:00 Oμόνοια– Aνόρθωση
Β’ Όμιλος
Σάββατο, 31.03.2018
17:00 Nέα Σαλαμίνα – Eρμής
18:00 Δoξα – Aλκή
Κυριακή, 01.04.2018
17:00 Oλυμπιακός– Πάφoς

5η αγωνιστική:
Α΄ Όμιλος
Tρίτη, 03.04.2018
19:00 AEΛ– AEK
Τετάρτη, 04.04.2018
16:00 Aνόρθωση– ΑΠOEΛ
19:00 Aπόλλωνας– Oμόνοια
Β’ Όμιλος
Τρίτη, 03.04.2018
17:00 Aλκή– Nέα Σαλαμίνα
Τετάρτη, 04.04.2018
17:00 Πάφoς– Δoξα
19:00 Eρμής– Oλυμπιακός

6η αγωνιστική:
Α΄ Όμιλος
Σάββατο, 14.04.2018
16:00 AEΛ– Aπόλλωνας
19:00 Aνόρθωση– AEK
Κυριακή, 15.04.2018
16:00 ΑΠOEΛ – Oμόνοια
Β’ Όμιλος
Σάββατο, 14.04.2018
17:00 Δoξα – Oλυμπιακός
Κυριακή, 15.04.2018
18:00 Πάφoς– Nέα Σαλαμίνα
Δευτέρα, 16.04.2018
19:00 Aλκή– Eρμής

7η αγωνιστική:
Α΄ Όμιλος
Σάββατο, 21.04.2018
17:00 Oμόνοια– AEΛ
Κυριακή, 22.04.2018
15:00 Aπόλλωνας– Aνόρθωση
18:00 AEK– ΑΠOEΛ
Β’ Όμιλος
Σάββατο, 21.04.2018
18:00 Nέα Σαλαμίνα – Δoξα
19:00 Eρμής– Πάφoς
Δευτέρα, 23.04.2018
19:00 Oλυμπιακός– Aλκή

Α’ ΓΚΡΟΥΠ

8η αγωνιστική: AEK– Oμόνοια, ΑΠOEΛ – Aπόλλωνας, Aνόρθωση– AEΛ
9η αγωνιστική: AEΛ– ΑΠOEΛ , Aπόλλωνας– AEK, Aνόρθωση– Oμόνοια
10η αγωνιστική: ΑΠOEΛ – Aνόρθωση, Oμόνοια– Aπόλλωνας,  AEK– AEΛ

Β’ ΓΚΡΟΥΠ
8η αγωνιστική: Nέα Σαλαμίνα – Oλυμπιακός, Δoξα – Eρμής, Πάφoς– Aλκή
9η αγωνιστική: Aλκή– Δoξα , Eρμής– Nέα Σαλαμίνα, Πάφoς – Oλυμπιακός
10η αγωνιστική: Δoξα – Πάφoς, Oλυμπιακός– Eρμής, Nέα Σαλαμίνα – Aλκή

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ