Η… μισή βαθμολογία

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

Πώς θα ήταν η βαθμολογία αν τα παιχνίδια τελείωναν στο… ημίχρονο;

Η βαθμολογική κατάταξη….ημιχρόνου
1. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 48
2AΕΚ 40
3.ΟΜΟΝΟΙΑ 38
4.AΠΟΕΛ 38
5.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 37
6.AΕΛ 37
7.ΕΡΜΗΣ 28
8.ΑΛΚΗ 27
9.ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 25
10.ΔΟΞΑ 23
11.ΕΘΝΙΚΟΣ 22
12.ΑΡΗΣ 18
13.ΠΑΦΟΣ 17
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16

 Η (κανονική) βαθμολογία:

Tα αποτελέσματα:
1η αγωνιστική:
Εθνικός-Αλκή 0-1 (Τιγρούντζια 74′)
ΑΕΛΆρης 1-0 (Σάσι 90’+3’)
Νέα ΣαλαμίναΑνόρθωση 1-1 (Νταμάχου 76’/Ράγιος 16′)
ΟλυμπιακόςΔόξα 0-0
ΟμόνοιαΑΕΚ 5-2(Μαργκάσα 5′, Ντάρμπισαϊαρ 11′, Μοϊσοφ αυτ.23′, Α.Σοάρες 31′, Χριστοφή 51’/Λαρένα 19′,Μοϊσόφ 88′) (20/09)
ΠάφοςΑπόλλωνας 0-2 (Σαρδινέρο 18′, Μάγκλιτσα 60′)
ΕρμήςΑΠΟΕΛ 0-4 (Ποτέ 39′, Αλωνεύτης 52′, Λάγο 87′, Αντωνίου 89′) (29/11)

2η αγωνιστική:
ΆρηςΝέα Σαλαμίνα 1-1 (Μαραγκουδάκης 42’/Κυπριανού 64′)
ΑΕΚΟλυμπιακός 2-0 (Μόϊσοφ 38′, Ακοράν 90’+1’)
Εθνικός-Πάφος 3-0 (Κιπιάνι 5′, 62′, Χαραλάμπους 37′)
ΔόξαΕρμής 2-1 (Παπαφώτης 10′, Γκόμες 82′ πεν./Τσούμου 21′)
ΑλκήΑνόρθωση 0-1 (Στρατηλάτης 87′ αυτ.)
ΑπόλλωναςΟμόνοια 1-0 (Γιούστε 28’)
ΑΠΟΕΛΑΕΛ 2-1 (Ποτέ 45′, Μοράις 77′ πεν./Λαφράνς 43′)

3η Αγωνιστική:
ΟλυμπιακόςΑπόλλωνας 1-1 (Παχίπης 45’/Ζάντερ 57′)
ΑΕΛΔόξα 1-0 (Αλνταΐρ 78′)
Νέα ΣαλαμίναΑΠΟΕΛ 1-4 (Νταμάχου 6’/Σάλαι 27′,Ντε Καμάργκο 57′, 72′, Ποτέ 86′)
ΠάφοςΑλκή 1-1 (Γιάνζα 3’/Ντουβεντρού 45′)
Ομόνοια-Εθνικός 2-1 (Nτάρμπισαϊαρ 25′, 82’/Κιπιάνι 69′)
ΑνόρθωσηΆρης 1-0 (Σισέ 60′)
ΕρμήςΑΕΚ 0-4 (Φλοριάν 9′, 29′,Τριτσκόφσκι 33′, Μυτίδης 73′)

4η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛΑνόρθωση 0-1 (Βίκτορ 30′)
ΑπόλλωναςΕρμής 4-2 (Μαρτίνες 44′, Ζελάγια 71′, 90’+8′, Ρομπέρτζ 90’+3’/Γουίκς 33′, Εμεχάρα 49′)
ΑΕΚΑΕΛ 1-0 (Λαρένα 41′)
ΠάφοςΟμόνοια 2-1 (Καμαρά 60′, Γιάνζα 77′ πεν./Ντάρμπισαϊαρ 71′)
ΑλκήΆρης 3-3 (Φαμπρίσιο 34′, 72′,Σεμέδο 66’/Μεντζέτοβιτς 18′, Φράγκος 69′, Μαραγκουδάκης 90’+1′)
ΔόξαΝέα Σαλαμίνα 4-1(Σαντίκ 11′, Ασαμπόα 36′, Κάρλος 62′, Κένιντι 90’+4’/Μακρίεφ 71′)
Εθνικός-Ολυμπιακός 1-2 (Πιντσέλι 52’/Τόρες 10′, Κάστρο 61′)

5η αγωνιστική:
ΑΕΛΑπόλλωνας 1-1 (Λεόντσο 48’/Μάγκλιτσα 32′)
ΆρηςΑΠΟΕΛ 0-0
Νέα ΣαλαμίναΑΕΚ 1-0 (Μιντίκκης 21′)
ΟμόνοιαΑλκή 2-2 (Χριστοφή 37′, Φαμπρίσιο 86′ πεν./ Φαμπρίτσιο 30′, 44′)
ΟλυμπιακόςΠάφος 0-0
Ερμής – Εθνικός 2-0 (Τσίνα 65′, Εμεγκάρα 90′)
ΑνόρθωσηΔόξα 2-0 (Βίκτορ 59′, 69′)

6η αγωνιστική:
ΠάφοςΕρμής 2-1 (Ντομίγκες 47′, Γκουλόν 73’/Γεωργιάδης 11′)
ΟμόνοιαΟλυμπιακός 1-1 (Γκονζάλες 51’/Καπαρτής 90’+)
ΑΕΚΑνόρθωση 1-1 (Φλοριάν 78’/Καμαρά 90′)
ΑπόλλωναςΝέα Σαλαμίνα 5-0 (Ντα Σίλβα 8′ πεν.,47′, Γιάκολις 16′, Ζελάγια 52′, Μαρτίνες 64′)
Εθνικός–ΑΕΛ 0-1 (Λεόντσο 72′)
ΔόξαΆρης 2-1 (Ρεδόνδο 17′,Ασαμόα 63’/Πάγκαλος 80′)
ΑλκήΑΠΟΕΛ 0-1 (Ζαχίντ 90’+)

7η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-1 (Σίλντενφελντ 71’/Μάγκλιτσα 17′)
ΕρμήςΟμόνοια 2-1 (Εμεγκάρα 14′ 64’/Μαδούρο 41′)
ΑΠΟΕΛΔόξα 2-0 (Ποτέ 30′, Ντε Καμάργκο 87′)
ΆρηςΑΕΚ 0-5 (Φλοριάν 3′, 56′, Τριτσκόφσκι 29′,42’πεν., Ρέγες 33′)
ΟλυμπιακόςΑλκή 0-3 (Φαμπρίσιο 25′ πεν., Σεμέδο 63′, Ντουβεντρού 90′)
ΑΕΛΠάφος 0-1 (Φυλακτού 90′)
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 0-0

8η αγωνιστική:
ΑΕΚΑΠΟΕΛ 3-1 (Φλοριάν 32′, 44′, Ακοράν 84’/Σάλαϊ 62′)
ΟμόνοιαΑΕΛ 1-0 (Γκονζάλες 74′)
Εθνικός-Ανόρθωση 1-2 (Παλάνκα 33′, Σίλντενφελντ 84’/Κιπιάνι 72′)
ΑλκήΔόξα 0-5 (Ζατλ 47′, 52′,89′, Γκόμες 85′, Σαντίκ 90’+2′)
ΑπόλλωναςΆρης 1-0 (Ντα Σίλβα 66′)
ΟλυμπιακόςΕρμής 2-1 (Κάστρο 54′, Σαμαράς 90’+5′ πεν./Τσούμου 90′)
ΠάφοςΝέα Σαλαμίνα 4-0 (Μπρουλς 29′, Φυλακτού 57′, Ρόγκουλιτς 72′, Ντεούλ 83′)

9η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΠάφος 0-0
Άρης-Εθνικός 2-1 (Γιούσεφ 47′, 83’/Παπαγεωργίου 10′)
ΔόξαΑΕΚ 1-3 (Ασαμόα 37’/Φλοριάν 14′, 70′, Καταλά 54′)
ΑΕΛΟλυμπιακός 3-0 (Μιτρέα 29′, 90′, Αρουαμπαρένα 45′ πεν.)
ΕρμήςΑλκή 3-2 (Εμεγκάρα 34′, Τσούμου 39′, 53’/Βασίλεφ 19′, Σεμέδο 74′)
Νέα ΣαλαμίναΟμόνοια 1-3 (Πόλιανετς 35’/Μαργκάσα 39′, Ντάρμπισαϊαρ 84′ πεν., Λόπες 90′)
ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 0-4 (Ζελάγια 4′, Γιάκολις 10′, Παπουλής 14′, Μάγκλιτσα 48′) 24/01/18

10η αγωνιστική:
ΑλκήΑΕΚ 0-1 (Φλοριάν 67′)
ΟμόνοιαΑνόρθωση 1-1 (Λόπες 56’/Ντουγκλάο 90’+6′)
Eθνικός-ΑΠΟΕΛ 1-1 (Κυπριανού 11’/Ποτέ 65′)
ΑπόλλωναςΔόξα 4-2 (Μαρτίνες 5′, Μάγκλιτσα 26′ πεν., Σκέμπρι 34′, Πέδρο 43′ πεν./Ζατλ 59′, Κένιντι 68′)
ΟλυμπιακόςΝέα Σαλαμίνα 1-1 (Kαπαρτής 79’/Χριστοφίδης αυτ. 83′)
ΕρμήςΑΕΛ 0-1 (Αρουαμπαρένα 87′)
ΠάφοςΆρης 0-0

11η αγωνιστική:
ΑΕΚΑπόλλωνας 1-1 (Τριτσκόφσκι 82’/ Μάγκλιτσα 20′)
ΑΕΛΑλκή 3-0 (Λαφράνς 8′, Αρουαμπαρένα 77′, Σασί 90′)
ΑΠΟΕΛΠάφος 4-0 (Ποτέ 37′, 55′, Μακρής 87′, 90′)
ΑνόρθωσηΟλυμπιακός 5-1 (Ντουγκλάο 35′, Ράγιος 51′, Καμαρά 70′, 74′, 88’/Τόρες 68′)
ΆρηςΟμόνοια 2-2 (Φράγκος 39′, 51’/Ντάρμπισαϊαρ 36′ πεν., Μαργκάσα 69′)
Νέα ΣαλαμίναΕρμής 1-1 (Μακρίεφ 48’/Πατσέκο 58′)
Δόξα-Εθνικός 4-2 (Ζατλ 47′, Σαντίκ 51′, 81′, Μουκτάρης 76’/ Στόιτσεφ 28′, Παπαγεωργίου 71′)

12η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 1-3 (Βούρος 89′ αυτ./Ζαχίντ 66′, 77′,Εφραίμ 90’+)
Εθνικός-ΑΕΚ 0-3 (Φλοριάν 39′, Ακοράν 42′, 79′)
ΑΕΛΝέα Σαλαμίνα 3-1 (Γκράσι 41’/Μπενίτεθ 31′, Σίλβα 71′ πεν., Αρουαμπαρένα 85′)
ΑλκήΑπόλλωνας 1-4 (Φαμπρίτσιο 39’/Ζάντερ 8′, Σκέμπρι 61′, Μάγκλιτσα 65′,73′)
ΕρμήςΑνόρθωση 1-2 (Κωνσταντίνου 57’/Παλάνκα 23′, Καμαρά 72′)
ΟλυμπιακόςΆρης 0-0
ΠάφοςΔόξα 1-0 (Ντεούλ 84’)

13η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΑΕΛ 1-1 (Αμπντουλάγιεφ 12’/ Λαφράνς 24′)
ΑΠΟΕΛΟλυμπιακός 6-1 (Εμπεσίλιο 2′, Σάλαϊ 22′, 69′, Ντε Καμάργκο 24′,81′, Ζαχίντ 41′, / Κάστρο 56′)
ΆρηςΕρμής 0-2 (Eμεγκάρα 14′, Ιμερέγκοφ 57′)
ΑΕΚΠάφος 2-0 (Φλοριάν 59′, Λαρένα 71′)
ΔόξαΟμόνοια 1-2 (Κάρλος 4’/Γ.Σοάρες 23′, 26′)
Νέα ΣαλαμίναΑλκή 2-3 ( Κυπριανού 90’+1′, Καρώ 90’+3′,/Φαμπρρίτσιο 51′, 61′, Σεμέδο 86′)
Απόλλωνας-Εθνικός 3-0 (Παπουλής 53′, Γιούστε 64′, Ζελάγια 73′)

14η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛΕρμής 2-1 (Εμπεσίλιο 5′, Σάλαϊ 80’/Νταμσέφσκι 6′)
ΑπόλλωναςΠάφος 6-0 (Παπουλής 15′ Ντα Σίλβα 36′, Άλεφ 51′, Ζελάγια 59′, 81′, Γιάκολις 79′)
Αλκή-Εθνικός 2-1 (Φαμπρίτσιο 50′, Σεμέδο 90’+1’/Ενέσκου 34′)
ΔόξαΟλυμπιακός 3-1 (Κάρλος 8′, Σαντίκ 18′, 76’/Καπαρτής 89′)
ΆρηςΑΕΛ 1-2 (Ιονίτα 84’/Λεόνσο 14′, 24′)
ΑνόρθωσηΝέα Σαλαμίνα 1-0 (Βίκτορ 90′ πεν.)
ΑΕΚΟμόνοια 5-0 (Φλοριάν 11′, 38′, Τομάς 72′, Λαρένα 84′, Ακοράν 86′)

15η αγωνιστική:
Πάφος-Εθνικός 0-0
ΕρμήςΔόξα 1-2 (Ράντου 10’/Σάντικ 74′, Ασαμόα 87′)
ΑνόρθωσηΑλκή 2-1 (Σισέ 73′, Αμπντουλάγιεφ 90’+1’/Τιγκρουτζιά 53′)
Νέα ΣαλαμίναΆρης 2-0 (Μιντίκκης 90’+1′, Κορέια 90’+6′)
ΟλυμπιακόςΑΕΚ 1-2 (Μιγκελίτο 28’/Φλοριάν 30′, Τριτσκόφσκι 51′)
ΑΕΛΑΠΟΕΛ 0-0
ΟμόνοιαΑπόλλωνας 0-1 (Σαρδινέρο 90’+1′)

16η αγωνιστική:
ΆρηςΑνόρθωση 0-2 (Βίκτορ 80′, Άλβες 90’+4′)
Εθνικός-Ομόνοια 2-2 (Πιντσέλι 11′, Ενέσκου 32’/Λόπες 30′, Χριστοφή 33′)
ΑΠΟΕΛΝέα Σαλαμίνα 2-1 (Νταμάχου 71′ αυτ., Ζαχίντ 89’/Μπριτζίντο 59′)
ΔόξαΑΕΛ 0-0
ΑΕΚΕρμής 1-1 (Ακοράν 44’/Ιμερέκοφ 65′)
ΑπόλλωναςΟλυμπιακός 5-0 (Γιούστε 2′, Παπουλής 30′ πεν., Ζελάγια 36′, 49′ πεν., Κωνσταντίνου 53′ αυτ.)
ΑλκήΠάφος 2-1 (Φαμπρίτσιο 39′, 72’/Σικόρσκι 23′)

17η αγωνιστική:
ΑΕΛΑΕΚ 0-0
ΆρηςΑλκή 0-0
Νέα ΣαλαμίναΔόξα 0-1 (Ζατλ 90’+4′)
ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 0-3 (Ποτέ 1′, Εμπεσίλιο 58′, Ντε Καμάργκο 85′)
Ολυμπιακός-Εθνικός 3-2 (Σωτηρίου 4′, Τόρες 53′, Σαμαράς 90′ πεν./Πιντσέλι 12′ πεν., 85′)
ΕρμήςΑπόλλωνας 0-6 (Μαρτίνες 2′, Ζελάγια 17′, 33′, 87′, Γιάκολις 45′, Ψάλτης 85’αυτ.)
ΟμόνοιαΠάφος 3-0 (Ντάρμπισαϊαρ 19′,33′ πεν.,, Χριστοφή 51′)

18η αγωνιστική:
ΔόξαΑνόρθωση 0-0
Εθνικός-Ερμής 0-0
ΑΕΚΝέα Σαλαμίνα 2-0 (Τομάς 28′, Ακοράν 53′)
ΑπόλλωναςΑΕΛ 1-1 (Ζελάγια 30’/Αρουαμπαρένα 87′)
ΠάφοςΟλυμπιακός 1-1 (Γκουλόν 72’/Πουγιούκκας 87′)
ΑλκήΟμόνοια 0-3 (Ντάρμπισαϊαρ 16′, Καντέ 41′, Λόπες 74′)
ΑΠΟΕΛΆρης 5-2 (Μοράις 3′ πεν.,69′ πεν., Ντε Καμάργκο 29′, 46′, Εμπεσίλιο 82’/Νγκολόκ 24′, Ιονίτα 35′)

19η αγωνιστική:
ΆρηςΔόξα 1-0 (Γιούσεφ 88′)
Νέα ΣαλαμίναΑπόλλωνας 0-0
ΕρμήςΠάφος 2-0 (Τσούμου 36′, Εμεγκάρα 78′)
ΑΕΛ-Εθνικός 3-0 (Σοάρες 20′, Λαφράνς 61′, Σίλβα 74′)
ΑνόρθωσηΑΕΚ 3-1 (Βίκτορ 52′, Γκάντσεφ 74′, Σισέ 89’/Τομάς 3′)
ΑΠΟΕΛΑλκή 4-0 (Εμπεσίλιο 9′, Μοράις 28′ πεν., Σάλαι 32′, Ντε Καμάργκο 37′)
ΟλυμπιακόςΟμόνοια 2-3 (Καπαρτής 82′, Πολίτσι 90’/Λόπες 11′,Αντόνια 20′, Ντάρμπισαϊαρ 90’+5′)

20η αγωνιστική:
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα 0-3 (Καρλάο 19′, 27′, Πόλιανετς 88′)
ΟμόνοιαΕρμής 3-0 (Χριστοφή 5′, 64′, Ντάρμπισαϊαρ 7′)
ΑΕΚΆρης 4-1 (Φλοριάν 44′, 75′, 85′, Καταλά 68’/Φράγκος 24′)
ΑπόλλωναςΑνόρθωση 1-1 (Παπουλής 60’/Ντουγκλάο 12′)
ΠάφοςΑΕΛ 0-1 (Γκουλόν 90′ αυτ.)
ΔόξαΑΠΟΕΛ 0-8 (Μοράις 4′ πεν., Ζαχίντ 15′, Νσούε 26′, Εφραίμ 34′, 59′, 84′,Ντε Καμάργκο 51′, Μακρής 57′)
ΑλκήΟλυμπιακός 1-1 (Ντιακιτέ 70’/Πολίτσι 42’ πεν.)

21η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛΑΕΚ 3-1 (Μοράις 31′ πεν., Εφραίμ 75′, Νσούε 90’+2’/Φλοριάν 20′)
ΑΕΛΟμόνοια 2-3 (Aβραάμ 36′, Αρουαμπαρένα 40’/Ντάρμπισαϊαρ 18′, Καντέ 61′, 85′)
ΔόξαΑλκή 0-1 (Ρούκα 28′)
Ανόρθωση-Εθνικός 3-1 (Ντουγκλάο 49′, Σιβού 59′ πεν., Καμαρά 89’/Ηλία 62′)
ΆρηςΑπόλλωνας 0-1 (Σκέμπρι 23′)
Νέα ΣαλαμίναΠάφος 3-0 (Καρλάο 21′, Κορέια 72′, Τιάγκο 88′)
ΕρμήςΟλυμπιακός 4-0 (Ταραλίδης 12′, Μαρτίνιουκ 24′, 45′, Αρτάμπε 33′)

22η αγωνιστική:
ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 1-2 (Μάγκλιτσα 26’/Ζαχίντ 45’+4′, Ενσούε 52′)
ΠάφοςΑνόρθωση 0-1 (Καλό 42′)
ΟμόνοιαΝέα Σαλαμίνα 5-1 (Ντάρμπισαϊαρ 3′, 17′, 59′, Λόπες 45’+’1, Κιπιάνι 89′ /Κορέια 21′)
ΑΕΚΔόξα 4-0 (Μοϊσόφ 2′ Τριτκσόφσκι 11′, Μπα αυτ. 35′, Καταλά 43′)
Εθνικός-Άρης 0-4 (Μαραγκουδάκης 32′, 34′, Κούσας 66′, Ιονίτα 90′)
ΟλυμπιακόςΑΕΛ 1-2 (Τόρες 89’/Μαύρου 13′, Τεξέιρα 38′)
ΑλκήΕρμής 3-4 (Φαμπρίτσιο 37′, 88′, 90’+4’/Μαρτίνιουκ 54′, Εμεγκάρα 66′, Μοντέιρο 75′, Αρτάμπε 90’+1)

23η αγωνιστική:
ΑΕΛΕρμής 1-0 (Τεξέιρα 18′)
ΑΕΚΑλκή 2-1 (Φλοριάν 53′, 78’/Φαμπρίτσιο 36′)
ΔόξαΑπόλλωνας 0-2 (Μάγκλιτσα 48′, Παπουλής 74′)
ΑνόρθωσηΟμόνοια 1-2 (Σισέ 54’/Ντάρμπισαϊαρ 85′, 90’+1′)
Νέα ΣαλαμίναΟλυμπιακός 2-0 (Νταμάχου 27′, Τιάγκο 90’+5′)
ΆρηςΠάφος 0-6 (Σικόρσκι 5′, 34′, 42′, Ντεούλ 81′, 84′, 90’+1′)
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 7-1 (Ενσούε 35′, 67′, Ντε Καμάργκο 53′, Ζαχίντ 74′, Μοράις 80′ πεν., Φαρίας 88′, Ντελατόρε 90’+2’/Ηλία 21′)

24η αγωνιστική:
Εθνικός-Δόξα 0-4 (Ναρ 3′, Μουκτάρης 16′, Σαντίκ 76′ πεν., Μουκτάρης 90’+1′)
ΑπόλλωναςΑΕΚ 2-0 (Μάρκοβιτς 90′, Ζελάγια 90’+5′)
ΠάφοςΑΠΟΕΛ 2-3 (Μπεριγκό 64′, 79’/Ζαχίντ 32′, Ντελατόρε 48′, Σόουζα 90’+3′)
ΟμόνοιαΆρης 3-0 (Βύντρα 7′, Λόπες 61′, Σόλομον 90′)
ΕρμήςΝέα Σαλαμίνα 2-1 (Ταραλίδης 19′, Μαρτίνιουκ 70’/Καρλάο 39′)
ΟλυμπιακόςΑνόρθωση 0-3 (Ντούρις 37′, 41′, Πράνιτς 73′)
ΑλκήΑΕΛ 2-4 (Μαλφερί 48′, Τεσέιρα 50′ αυτ./Ρομάν 17′, Τόρες 22′, Τεξέιρα 45’+πεν., Τεσέιρα 65′)

Δείτε την περσινή βαθμολογία… ημιχρόνου

ΒΕΤ ΟΝ ALFA : Παίξε τώρα και ONLINE με 100% Bonus κατάθεσης μέχρι €100 Ευρώ