Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (videos)

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Καθημερινές προσφορές στο Παγκόσμιο*, 300+ ειδικά στοιχήματα σε κάθε αγώνα, 600+ Μακροχρόνια ειδικά!

Δείτε το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής από το Balla.

Συνοπτικά το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις:

Τρίτη, 2 Ιανουαρίου
Δoξα-Aνόρθωση 0-0
Eθνικός- Eρμής  0-0
Aλκή -Oμόνοια 0-3

Τετάρτη, 3 Ιανουαρίου
AΠΟΕΛ – Aρης 5-2
Πάφoς – Oλυμπιακός 1-1
Aπόλλωνας – AΕΛ 1-1 
AΕΚ – Nέα Σαλαμίνα 2-0







ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 18 12 4 2 38 12 40
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 18 10 7 1 24 12 37
3 AΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16 11 3 2 38 12 36
4 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15 10 5 0 44 10 35
5 AΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 17 8 6 3 18 8 30
6 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 18 8 3 7 27 22 27
7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 17 7 5 5 30 26 26
8 ΠΑΦΟΣ F.C. 17 5 6 6 13 24 21
9 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 18 5 4 9 21 33 19
10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 18 3 7 8 15 37 16
11 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 18 4 3 11 19 36 15
12 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 18 2 5 11 14 36 11
13 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 18 1 7 10 12 30 10
14 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 18 1 5 12 15 30 8

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής  (videos)

Η συνέχεια του πρωταθλήματος:  

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 06.01.2018
16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)
19:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 07.01.2018
15:00 ΑEΛ Λεμεσού – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑEΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
18:00 ΑΠΟEΛ Λευκωσίας – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 08.01.2018
19:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)
ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ (1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 10.01.2018
19:00 ΠΑΦΟΣ FC – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 13.01.2018
16:00 EΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)
19:00 AΕΚ Λάρνακας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 14.01.2018
15:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟEΛ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 AΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (PRIMETEL)
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – AEΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 15.01.2018
19:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΕΣ ΑΓΩΝΕΣ (2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 17.01.2018
17:30 ΑΠΟEΛ Λευκωσίας – ΑEΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσoύ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (PRIMETEL)

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 20.01.2018
16:00 AΕΛ Λεμεσού – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
ΚΥΡΙΑΚΗ, 21.01.2018
15:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)
16:00 ΑΠΟEΛ Λευκωσίας – ΑEΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
18:00 AΡΗΣ Λεμεσού – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)
ΔΕΥΤΕΡΑ, 22.01.2018
19:00 EΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ (9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 24.01.2018
18:00 ΑΠΟEΛ Λευκωσίας – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ, 30.01.2018
17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΑEΛ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (PRIMETEL)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 31.01.2018
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΠΟEΛ Λευκωσίας (PRIMETEL)
17:00 EΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΡΗΣ Λεμεσού (CYTAVISION)
18:00 ΠΑΦΟΣ FC – ANΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου (CYTAVISION)
19:00 AΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΗ, 06.02.2018
17:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΠΑΦΟΣ FC (CYTAVISION)
18:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
18:00 NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας (CYTAVISION)
19:00 AEK Λάρνακας – ΑΛΚΗ Ορόκλινης (CYTAVISION)
ΤΕΤΑΡΤΗ, 07.02.2018
17:00 ANOΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας (CYTAVISION)
18:00 AEΛ Λεμεσού – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού (CYTAVISION)

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ