Η Ευρώπη παίζει Balla: Όλη η δράση του Σαββατοκύριακου

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Ατλέτικο – Μπαρτσελόνα, Ίντερ – Μίλαν, Γιουβέντους – Λάτσιο, Ρόμα – Νάπολι, είναι τα μεγάλα ματς του Σαββατοκύριακου. Δείτε το πρόγραμμα…

Μετά τα προκριματικά του Μουντιάλ 2018, η δράση στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα επιστρέφει με αυτό το Σαββατοκύριακο με σπουδαίες αναμετρήσεις.

Συγκλονιστική και κρίσιμη είναι η 8η αγωνιστική στην Ιταλία, με το ντέρμπι του Μιλάνο, Ίντερ – Μίλαν, αλλά και τις αναμετρήσεις, Γιουβέντους – Λάτσιο και Ρόμα – Νάπολι.

Έφτασε η ώρα για το Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στην Αγγλία, όπως και για το Ατλέτικο – Μπαρτσελόνα στην Ισπανία, ενώ στη Γερμανία δεσπόζει το Ντόρτμουντ – Λειψία και η δράση στην Γαλλία ξεκινά την Παρασκευή με το Λιόν – Μονακό.

Το πρόγραμμα των σημαντικότερων πρωταθλημάτων:

Premier League – 8η αγωνιστική

Σάββατο
Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (14:30)
Μπέρνλι – Γουέστ Χαμ (17:00)
Κρίσταλ Πάλας – Τσέλσι
Μάντσεστερ Σίτι – Στόουκ
Σουόνσι – Χάντερσφιλντ
Τότεναμ – Μπόρνμουθ
Γουότφορντ – Άρσεναλ (19:30)
Κυριακή
Μπράιτον – Έβερτον (15:30)
Σαουθάμπτον – Νιούκαστλ (18:00)
Δευτέρα
Λέστερ – Γουέστ Μπρομ (22:00)

Serie A – 8η αγωνιστική

Σάββατο
Γιουβέντους – Λάτσιο (19:00)
Ρόμα – Νάπολι (21:45)
Κυριακή
Φιορεντίνα- Ουντινέζε (13:30)
Μπολόνια – ΣΠΑΛ (16:00)
Κάλιαρι – Τζένοα
Κροτόνε – Τορίνο
Σαμπντόρια – Αταλάντα
Σασουόλο – Κιέβο
Ίντερ – Μίλαν (21:45)
Δευτέρα
Βερόνα – Μπενεβέντο (21:45)

Primera División – 8η αγωνιστική

Παρασκευή
Εσπανιόλ – Λεβάντε (22:00)
Σάββατο
Μπιλμπάο – Σεβίλλη (14:00)
Χετάφε – Ρεάλ (17:15)
Αλαβές – Σοθιεδάδ (19:30)
Ατλέτικο – Μπαρτσελόνα (21:45)
Κυριακή
Έιμπαρ – Ντεπορτίβο (13:00)
Ζιρόνα – Βιγιαρεάλ (17:15)
Μάλαγα – Λεγανές (19:30)
Μπέτις – Βαλένθια (21:45)
Δευτέρα
Λας Πάλμας – Θέλτα (22:00)

Bundesliga – 8η αγωνιστική

Παρασκευή
Στουτγκάρδη – Κολωνία (21:30)
Σάββατο
Μπάγερν – Φράιμπουργκ (16:30)
Χόφενχαϊμ – Άουγκσμπουργκ
Χέρτα – Σάλκε
Μάιντς – Αμβούργο
Ανόβερο – Άιντραχτ
Ντόρτμουντ – Λειψία (19:30)
Κυριακή
Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ (16:30)
Βέρντερ – Γκλάντμπαχ (18:30)

Ligue 1 – 9η αγωνιστική

Παρασκευή
Λιόν – Μονακό (21:45)
Σάββατο
Ντιζόν – Παρί Σεν-Ζερμέν (18:00)
Καέν – Ανζέρ (21:00)
Γκινγκάμ – Ρεν
Λιλ – Τρουά
Σεντ-Ετιέν – Μες
Τουλούζ – Αμιάν
Κυριακή
Μπορντό – Ναντ (16:00)
Μονπελιέ – Νις (18:00)
Στρασμπούρ – Μαρσέιγ (22:00)

Eredivisie – 8η αγωνιστική

Σάββατο
Ρόντα – Μπρέντα (19:30)
Άγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ
Φέγενοορντ – Τσβόλε (21:45)
Ουτρέχτη – Χέρενφέν
Κυριακή
Χεράκλες – Φιτέσε (13:30)
Βίλεμ – Τβέντε (15:30)
Φένλο – Αϊντχόφεν
Χρόνινχεν – Άλκμααρ
Ντεν Χαάχ – Εξέλσιορ (17:45)

Pro League – 10η αγωνιστική

Παρασκευή
Μέχελεν – Άντερλεχτ (21:30)
Σάββατο
Σαρλερουά – Όιπεν (19:00)
Γκενκ – Μουσκρόν (21:00)
Λόκερεν – Σιντ-Τρούιντεν
Γάνδη – Βάασλαντ-Μπέβερεν (21:30)
Κυριακή
Σταντάρ Λιέγης – Κόρτραϊκ (15:30)
Οστάνδη – Μπριζ (19:00)
Άντβερπ – Ζούλτε Βάρεχεμ (21:00)

Scottish Premier League – 9η αγωνιστική

Παρασκευή
Σεντ Τζόνστοουν – Ρέιντζερς (21:45)
Σάββατο
Σέλτικ – Νταντί (17:00)
Χάμιλτον – Μάδεργουελ
Χιμπέρνιαν – Αμπερντίν
Πάρτικ Θισλ – Κιλμάρνοκ
Ρος Κάουντι – Χαρτς

*στην Πορτογαλία διεξάγεται η φάση των “64” του κυπέλλου (Taça de Portugal)

ΒΕΤ ΟΝ ALFA: Παίξε τώρα και ONLINE με €5 Bonus εγγραφής χωρίς κατάθεση