Οι ορισμοί των διαιτητών

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών στις μικρές κατηγορίες και τις πρωταθλήματα μικρών ηλικιών.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 3η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 19:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
 Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 19:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΠΙΤΑΝΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 15:30 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 15:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 15:30 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 3η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 18:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΗΝΑΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ” ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Στάδιο
ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΣΜΑ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ 15:30 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 15:30 ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:30 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Στάδιο
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ” – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΟΣ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 10:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 12:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΟΣ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΒΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΩΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 12:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 12:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 12:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΛΛΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΒΑΡΝΑΒΑ

Παγκύπριο Προαιρετικό Κύπελλο Νέων Κ-19 Α΄ Β΄ Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής MARIAN STAN
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 15:30 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 15:30 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
 Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:30 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15:30 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
LEMASIA FOOTBALL ACADEMY 10:00 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΝΕΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Στάδιο
ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΩΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 Galacticos Football Club
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 JUVENTUS Academy
Στάδιο
OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο
STAR FC (ΕΡΓΑΤΕΣ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής MARIAN STAN
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ATHLETICO F.A.
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
 Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΒΕΤ ΟΝ ALFA: Παίξε τώρα και ONLINE με €5 Bonus εγγραφής χωρίς κατάθεση