Η Ευρώπη παίζει Balla: Όλη η δράση του Σαββατοκύριακου

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

Πραγματικά ντέρμπι, Γιουβέντους – Τορίνο, Ρέιντζερς – Σέλτικ , είναι τα ματς που δεσπόζουν στο πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Ευρώπη. Δείτε το πρόγραμμα…

Δεν είναι πολλά τα ματς που ξεχωρίζουν αυτό το Σαββατοκύριακο, αλλά υπάρχουν πραγματικά ντέρμπι σε Τορίνο και Γλασκώβη.

Το πρόγραμμα των σημαντικότερων πρωταθλημάτων:

Premier League – 6η αγωνιστική

Σάββατο

Γουέστ Χαμ – Τότεναμ (14:30)

Μπέρνλι – Χάντερσφιλντ (17:00)

Έβερτον – Μπόρνμουθ

Μάντσεστερ Σίτι – Κρίσταλ Πάλας

Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Στόουκ – Τσέλσι

Σουόνσι – Γουότφορντ

Λέστερ – Λίβερπουλ (19:30)

Κυριακή

Μπράιτον – Νιούκαστλ (18:00)

Δευτέρα

Άρσεναλ – Γουέστ Μπρομ (22:00)

Serie A – 6η αγωνιστική

Σάββατο

Ρόμα – Ουντινέζε (16:00)

ΣΠΑΛ – Νάπολι (19:00)

Γιουβέντους – Τορίνο (21:45)

Κυριακή

Σαμπντόρια – Μίλαν (13:30)

Κάλιαρι – Κιέβο (16:00)

Κροτόνε – Μπενεβέντο

Βερόνα – Λάτσιο

Ίντερ – Τζένοα

Σασουόλο – Μπολόνια (19:00)

Φιορεντίνα – Αταλάντα (21:45)

Primera División – 6η αγωνιστική

Σάββατο

Ατλέτικο – Σεβίλλη (14:00)

Αλαβές – Ρεάλ (17:15)

Μάλαγα – Μπιλμπάο (19:30)

Ζιρόνα – Μπαρτσελόνα (21:45)

Κυριακή

Εσπανιόλ – Ντεπορτίβο (13:00)

Χετάφε – Βιγιαρεάλ (17:15)

Έιμπαρ – Θέλτα (19:30)

Λας Πάλμας – Λεγανές

Σοθιεδάδ – Βαλένθια (21:45)

Δευτέρα

Μπέτις – Λεβάντε (22:00)

Bundesliga – 6η αγωνιστική

Παρασκευή

Μπάγερν – Βόλφσμπουργκ 2-2

Σάββατο

Λειψία – Άιντραχτ (16:30)

Χόφενχαϊμ – Σάλκε

Βέρντερ – Φράιμπουργκ

Μάιντς – Χέρτα

Στουτγκάρδη – Άουγκσμπουργκ

Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ (19:30)

Κυριακή

Ανόβερο – Κολωνία (16:30)

Λεβερκούζεν – Αμβούργο (18:30)

Ligue 1 – 7η αγωνιστική

Παρασκευή

Νις – Ανζέ  2-2

Λιλ – Μονακό  0-4

Σάββατο

Μονπελιέ – Παρί Σεν-Ζερμέν (18:00)

Μπορντό – Γκινγκάμ (21:00)

Καέν – Αμιάν

Λιόν – Ντιζόν

Μες – Τρουά

Κυριακή

Σεντ-Ετιέν – Ρεν (16:00)

Στρασμπούρ – Ναντ (18:00)

Μαρσέιγ – Τουλούζ (22:00)

Primeira Liga – 7η αγωνιστική

Παρασκευή

Πόρτο – Πορτιμονένσε 5-2

Σάββατο

Εστορίλ – Σάβες (18:00)

Μορεϊρένσε – Σπόρτινγκ (20:15)

Μπενφίκα – Πάσος Φερέιρα (22:30)

Κυριακή

Γκιμαράες – Μαρίτιμο (18:00)

Φεϊρένσε – Μπελενένσες

Τοντέλα – Μπράγκα (20:00)

Άβες – Ρίο Άβε (22:15)

Δευτέρα

Σετούμπαλ – Μποαβίστα (22:00)

Eredivisie – 6η αγωνιστική

Σάββατο

Βίλεμ – Χέρενφέν (19:30)

Φέγενοορντ – Μπρέντα (20:45)

Χεράκλες – Ρόντα

Ντεν Χάαχ – Σπάρτα Ρότερνταμ (21:45)

Κυριακή

Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν (15:30)

Άγιαξ – Φιτέσε

Φένλο – Τσβόλε

Χρόνινχεν – Τβέντε

Άλκμααρ – Εξέλσιορ (17:45)

Pro League – 8η αγωνιστική

Παρασκευή

Άντβερπ – Κόρτραϊκ 3-0

Σάββατο

Γκενκ – Οστάνδη (19:00)

Μουσκρόν – Όιπεν (21:00)

Μέχελεν – Σιντ-Τρούιντεν

Βάασλαντ-Μπέβερεν – Άντερλεχτ (21:30)

Κυριακή

Γάνδη – Ζούλτε Βάρεχεμ (15:30)

Σαρλερουά – Μπριζ (19:00)

Σταντάρ Λιέγης – Λόκερεν (21:00)

Scottish Premier League – 7η αγωνιστική

Σάββατο

Ρέιντζερς – Σέλτικ (14:00)

Κιλμάρνοκ – Νταντί (17:00)

Ρος Κάουντι – Χιμπέρνιαν

Σεντ Τζόνστοουν – Χάμιλτον

Πάρτικ Θισλ – Χαρτς (18:00)

Κυριακή

Μάδεργουελ – Αμπερντίν (14:15)

ΒΕΤ ΟΝ ALFA: Παίξε τώρα και ONLINE με €5 Bonus εγγραφής χωρίς κατάθεση