Έχασε αλλά έδειξε καλά στοιχεία

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

Ο Εθνικός Άχνας δεν κατάφερε να φύγει με βαθμολογικό όφελος από το ΓΣΠ αφού δέχθηκε την ήττα από την Ομόνοια με 2-1, εντούτοις έστειλε ενθαρρυντικά μηνύματα.

Η ομάδα της Άχνας είδε στα μάτια τους πράσινους και λίγο έλειψε να φύγει με βαθμολογικό όφελος από την πρωτεύουσα. Ο Γιώτης Εγκωμίτης έστησε πολύ καλά την ομάδα του και με εξαίρεση τα πρώτα 25 λεπτά του αγώνα, στάθηκε πολύ καλά κόντρα σε ένα δυνατό αντίπαλο και ένα κατάμεστο ΓΣΠ.

Μετά από τρεις αγωνιστικές ο Εθνικός Άχνας έχει τρεις βαθμούς. Την επόμενη αγωνιστική θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό στο Δασάκι με την νίκη να αποτελεί μονόδρομο έτσι ώστε η ομάδα να πάρει τα πάνω της.

Ο Γιώτης Εγκωμίτης δεν θα έχει στην διάθεση του για τον αγώνα με τον Ολυμπιακό τους Ρόκατς ο οποίος υπέστη τράβηγμα αλλά και τον Στόιτσιεφ ο οποίος δέχθηκε την κόκκινη κάρτα στις καθυστερήσεις του αγώνα.

ΒΕΤ ΟΝ ALFA : Παίξε τώρα και ONLINE με 100% Bonus κατάθεσης μέχρι €100 Ευρώ