Η… μισή βαθμολογία

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Αγώνες με 0% γκανιότα καθημερινα, Πριμ στο παρολί, Κορυφαίες αναμετρήσεις σε live streaming

Πώς θα ήταν η βαθμολογία αν τα παιχνίδια τελείωναν στο… ημίχρονο;

Η βαθμολογική κατάταξη….ημιχρόνου
1.ΑΠΟΕΛ 69
2.ΑΕΚ 66
3.ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 62
4.AEΛ 53
5.ΕΘΝΙΚΟΣ 52
6.ΟΜΟΝΟΙΑ 52
7.ΑΡΗΣ 45
8.ΔΟΞΑ 40
9.ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 40
10.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 39
11.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 35
12.EΡΜΗΣ 33
13.ΑΕΖ 16
14.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 15

Η (κανονική) βαθμολογία:

 

 

Τα αποτελέσματα:
1η αγωνιστική 

ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 0-0
Νέα ΣαλαμίναΑπόλλωνας 0-3 (Γκιέ 6′,Πέδρο 7′, Ντα Σίλβα 90′ )
Άρης-Καρμιώτισσα 1-1 (Μαραγκουδάκης 89’/Βαττής 39′)
ΑΕΖ-Εθνικός 3-1 (Πάγκαλος 13′, 85′, 87’/Φιλίποφ 72′)
ΑΕΚΔόξα 2-0 (Ορτίθ 6′, Πόλο 52′ αυτ.)
ΑΕΛ-Αναγέννηση 1-0 (Μπουένο 66′)
ΟμόνοιαΕρμής 3-1 (Ντάρμπισαϊαρ 2′, Αγκάγεφ 15′, 84’/Ντε Μέλο 20′)
2η αγωνιστική  
ΑνόρθωσηΝέα Σαλαμίνα 0-0
Αναγέννηση-Ομόνοια 2-2 (Κυπριανού 25′, Μπριτζίτο 45’/Ντάρμπισαϊαρ 35′,45′)
ΔόξαΑΕΛ 1-3 (Περάλτα 54’/Σαβανέ 27′, Μέσκα 41′, Σόουζα 77′)
Εθνικός-ΑΕΚ 0-3 (Μπόλιεβιτς 7′, Μοϊσόφ 26′, Χαραλαμπίδης 84′)(21/9)
Καρμιώτισσα-ΑΕΖ 0-0
ΑπόλλωναςΆρης 0-0
ΑΠΟΕΛΕρμής 3-0 (Μοράις 40′, Γιαννιώτας 80′, Εφραίμ 80′)
3η αγωνιστική   
Νέα Σαλαμίνα vs ΑΠΟΕΛ 0-4 (Σωτηρίου 27′, 79′,Ντε Καμάργο 83′, Εφραίμ 90′)
ΆρηςΑνόρθωση 1-2 (Αντωνίου 5’/Κολούνγκα 71′, Καμπρέρα 72′)
ΑΕΖ-Απόλλωνας 0-4 (Παπουλής 25′, 83′, Γκιέ 36′, Ντα Σίλβα 68′)
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα 3-0 (Λαρένα 14′, Τριτσκόφσκι 67′,Τομάς 75′)
ΑΕΛ-Εθνικός 0-0
ΟμόνοιαΔόξα 1-1 (Σέρινταν 17’/Ρούντι 76′)
Ερμής-Αναγέννηση 1-0 (Ντομινίκ Ντα Σίλβα 62′)
4η αγωνιστική
Ανόρθωση-ΑΕΖ 2-2 (Ράγιος 70′, Καλντερόν 90’/ Πάγκαλος 49′, Φελισιέν 89′)
Νέα ΣαλαμίναΆρης 0-0
ΔόξαΕρμής 1-2 (Μπεμπέτο 53’/Μαρτίνιουκ 18′, Ντε Μέλο 66′)
Εθνικός-Ομόνοια 1-2 (Χατζηβασίλης 60’/Σέρινταν 16′, 76′)
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ  0-1 (Τζούνιορ 21′)
ΑπόλλωναςΑΕΚ  0-1 (Τέτε 74′)
ΑΠΟΕΛ-Αναγέννηση 2-0 (Ντε Καμάργκο 58′, Βάντερ 78′)
5η αγωνιστική
ΆρηςΑΠΟΕΛ 0-3 (Γιαννιώτας 45′, Βινίσιους 59′, Μερκής 79′)
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα 1-5 (Πάγκαλος 16’/Σκοπελίτης 16′, Μάατσι 24′, 48′, 62′,78′)
ΑΕΚΑνόρθωση 4-1 (Τριτσκόφσκι 16′, Μουρίγιο 38′,Μπόλιεβιτς 69′, Λαρένα 86’/Καμπρέρα 77′)
ΑΕΛΑπόλλωνας 2-1 (Σοάρες 38′, Αρουαμπαρένα 77’/Παπουλής 15′)
Ομόνοια-Καρμιώτισσα 4-2 (Σέρινταν 29′,Ντάρμπισαϊαρ 73′,80′,Μαργκάσα 84’/Όρντος 19′, Ταραλίδης 55′)
Ερμής-Εθνικός 2-1 (Μαρτίνιουκ 43′,90’+/Χατζηβασίλης 71′)
Αναγέννηση-Δόξα 0-1 (Παγιές 55′)

6η αγωνιστική
ΑπόλλωναςΟμόνοια 2-1 (Γκιέ 20’, Ντα Σίλβα 30’/Κατελάρης 69’)
Καρμιώτισσα-Ερμής 3-0 (Βαττής 25’, Αντάμοβιτς 53’, Ταραλίδης 90’)
Εθνικός-Αναγέννηση 5-3 (Κιπιάνι 5’, Πιντσέλι 11’,24’, Κυπριανού 45’, Ζελάγια 77’/Γουέσλεμ  17’, Μπογκαντίνοφ αυτ. 35’, Φουρτάδο 58’)
ΑΠΟΕΛΔόξα 2-0 (Εφραίμ 83’, Γιαννιώτας 89’)
Νέα ΣαλαμίναΑΕΚ 0-1 (Ακοράν 22’)
ΑνόρθωσηΑΕΛ 0-0
Άρης-ΑΕΖ 0-0

7η αγωνιστική
ΑΕΖ-ΑΠΟΕΛ 1-4 (Μπερτόλιο 8′, Σωτηρίου 21′,Εφραίμ 76′,84’/Πάγκαλος 90′)
ΑΕΚΆρης 4-0 (Λαρένα 10′, Άλβες 12′,39′, Τομάς 90′)
ΑΕΛΝέα Σαλαμίνα 3-0 (Αρουαμπαρένα 10′,58′,Σιέλης 13′)
Δόξα-Εθνικός 0-0
ΕρμήςΑπόλλωνας 3-2 (Αλεξίου 22′, Βινίσιους αυτ. 65′,Μαρτίνιουκ 90’+/ Παπουλής 33′, Γκιέ 40′)
Αναγέννηση-Καρμιώτισσα 0-1 (Βαττής 69′)
ΟμόνοιαΑνόρθωση 2-0 (Σέρινταν 44′ πεν., Κλέιτον 57′)

8η αγωνιστική
ΑΕΖ-ΑΕΚ 2-5 (Πάγκαλος 63’,Σάσι 84’/Άλβες 13’, 50’, Τριτσκόφσκι 14’, 55’, Ακοράν 87’)
ΆρηςΑΕΛ 0-3 (Λαφράνς 45′, Σοάρες 83′, Σαβανέ 90′)
ΑνόρθωσηΕρμής 2-2 (Ίσμα 22′,Καμπρέρα 25’/Άλμπα 72′, Ντομινίκ 90′)
Νέα ΣαλαμίναΟμόνοια 1-1 (Τσαμπούρης 78’/Ντάρμπισαϊαρ 71′)
Απόλλωνας-Αναγέννηση 4-0(Γκιέ 12′, Μάγκλιτσα 40,Παπουλής 60′,Βινίσιους 66′)
Καρμιώτισσα-Δόξα 1-0 (Όρντος 60′)
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 2-0 (Σωτηρίου 56′, 75′)

9η αγωνιστική
ΑΕΚΑΠΟΕΛ 1-1 (Άλβες 66’/Βινίσιους 60′)
ΑΕΛ-ΑΕΖ 1-1 (Σόουζα 68’/Σάσι 90′)
ΟμόνοιαΆρης 3-1 (Σέρινταν 30′, Ντάρμπισαϊαρ 43′, 57’/Σκουρτης 47′)
Αναγέννηση-Ανόρθωση 1-2 (Γουέσλεμ 8’/Πελέ 39′,Γκονσάλες 82′)
ΔόξαΑπόλλωνας 0-1 (Βινίσιους 90′)
ΕρμήςΝέα Σαλαμίνα 1-2 (Μασίνουα 49’/Αρτάμπε 22′ αυτ., Κολοκούδιας 56′)
Εθνικός-Καρμιώτισσα 4-1 (Κατσαράβα 30,43′,47′,56/Πόλιανετς 54′, Βαττής 80′)

10η αγωνιστική:
ΆρηςΕρμής 0-2 (Ντομινίκ 62′, Άλμπα 76′)
ΑΕΖ-Ομόνοια 0-1 (Χριστοφή 26′)
Νέα Σαλαμίνα-Αναγέννηση 2-0 (Κολοκούδιας 11′, Μάατσι 39′)
ΑνόρθωσηΔόξα 3-0 (Γκονσάλβες 12′,Καμπρέρα 66′, Σιβού 84′)
ΑΠΟΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1 (Σωτηρίου 13′,55′,Αλωνεύτης 73′,Μπρεσάν 89’/Πόλιανετς 36′)
ΑΕΚΑΕΛ 2-1 (Ακοράν 79′, Τέτε 83’/Τζούνιορ 35′)
Απόλλωνας-Εθνικός 3-2 (Αγγελή 52′, Μπεντόγια 90′,  Ντα Σίλβα 90’+/ Ζελάγια 33′,40′)

11η αγωνιστική
Ερμής-ΑΕΖ 2-1 (Ντε Μέλο 35′,Άλμπα 48′ πεν./Σακελλαρίου 1′)
ΑΕΛΑΠΟΕΛ 1-0 (Αρουαμπαρένα 86′ πεν.)
ΟμόνοιαΑΕΚ 2-1 (Κατελάρης 37′,Ντάρμπισαϊαρ 54/Ακοράν 50′)
Εθνικός-Ανόρθωση 2-1 (Ζελάγια 41′, Πιντσέλι 73’πεν./ Ράγιος 79′ πεν.)
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας 0-6 (Παπουλής 3′, 20′, Ντα Σίλβα 11′ πεν.,Μάγκλιτσα 56′,Πίεχ 70′, Κυριάκου 84′)
ΔόξαΝέα Σαλαμίνα 0-0
Αναγέννηση-Άρης 1-2 (Γιαννακού 78’/Πούλπο 53′, Μάρτινς 57′)

12η αγωνιστική:
ΑΕΚΕρμής 1-0 (Ντομινίκ Ντα Σίλβα 58′ αυτογκόλ)
ΑΕΛΟμόνοια 1-0 (Λαφράνς 81′)
ΑΕΖ-Αναγέννηση 1-1 (Ντι Φράνκο 56’/Φουρτάδο 62′)
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα 0-1 (Σταύρου 34′)
ΆρηςΔόξα 4-0 (Πόλο αυτ. 17′,Αντωνίου 47′,Φράγκος 85′, Ονίλο 90′)
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 1-0 (Μακρίεφ 90’+4′ πεν.)
ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 1-1 (Μπερτόλιο 90’+4’/Ντα Σίλβα65′ πεν.)

13η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 1-4 (Μαργκάσα 55’/Εφραίμ πεν. 18′, Σωτηρίου 34′, 38′, Βινίσιους 66′)
ΑπόλλωναςΑνόρθωση 1-1(Παπουλής 27’/ Καμπρέρα 89′)
Αναγέννηση-ΑΕΚ 0-0
ΕρμήςΑΕΛ 0-1 (Λάφρανς 88′)
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 1-0 (Μπόλιανετς 12′)
Δόξα-ΑΕΖ 1-0 (Ρούντι 12′)
Εθνικός-Άρης 2-0 (Κατσαράβα 47′,61′)

14η αγωνιστική:
ΑπόλλωναςΝέα Σαλαμίνα 1-1 (Πίεχ 14’/Μακρίεφ 52′)
Αναγέννηση – ΑΕΛ 1-3 (Βέσλεμ 31’/Μέσκα 23′, Μπουένο 43′, Σόουζα 80′)
Ερμής Αραδίππου – Ομόνοια 2-2 (Λίλλης 90’+. Μασίνουα 90’+/Μαργκάσα 38′, Κλέιτον 47′)
Εθνικός Άχνας-ΑΕΖ 3-1 (Κατσαράβα 4′,6′, Χατζηβασίλης 8’/Βιγιαφάνιε 67′)
Καρμιώτισσα-Άρης 3-3 (Πόλιανετς 27′,Βαττής 62′, Ταραλίδης 77′ πεν./Πούλπο 11′,Μαραγκουδάκης 38′, Ικάντε 83′ πεν.)
ΔόξαΑΕΚ 1-1 (Κένιντι 90’+/Χαραλαμπίδης 6′)
ΑΠΟΕΛΑνόρθωση 2-1 (Ντε Καμάργκο 41′, Αστίθ 89’/Γκονσάλβες 90’+)

15η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα 3-3 (Σάσι 9′, Αουρέλιο 61′ πεν.,Πάγκαλος 82′ πεν./Σταύρου 28’Λογκόμπε 45′, Αρότσα 90’+)
Νέα ΣαλαμίναΑνόρθωση 2-1 (Μακρίεφ 75′, Μάατσι 80’/Ράγιος 28′)
ΆρηςΑπόλλων 1-4 (Αντωνίου 52’/Παπουλής 15′, Ντα Σίλβα 46′, Αγγελή 49′, Πίεχ 58′)
Ομόνοια-Αναγέννηση 5-1 (Ευθυμίου 22′ αυτ., Ντιαλό 27′ αυτ., Ντάρμπισαϊαρ 34′, 62′, Κλέιτον 83’/Φουρτάδο 86′)
ΑΕΚΕθνικός Άχνας 1-0 (Τριτσκόφσκι 63′ πεν.)
ΑΕΛΔόξα 1-0 (Αρουαμπαρένα 77′ πεν.)
ΕρμήςΑΠΟΕΛ 1-1(Μασίνουα 9’/Μπερτόλιο 78′)

16η αγωνιστική:
ΔόξαΟμόνοια 2-3 (Φοφανά 5′, Ρούντι 67’/Σέρινταν 36′, Ντάρμπισαϊαρ 82′, Κατελάρης 88′)
Απόλλωνας-ΑΕΖ 2-1 (Μάγκλιτσα 57′, Παπουλής 74’/Σάσι 61′)
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 0-3 (Τριτσκόφσκι 16′, Άλβες 81′, Ακοράν 90’+)
Εθνικός-ΑΕΛ 2-2 (Ζελάγια 18′, Κατσαράβα 25’/Μπουένο 44′ πεν.,Σόουζα 88′)
Αναγέννηση-Ερμής 2-2 (Φουρτάδο 80, Μπριτζίτο 86’/Μασίνουα 43′,65′)
ΑΠΟΕΛΝέα Σαλαμίνα 1-0 (Ντε Καμάργκο 47′)
ΑνόρθωσηΆρης 2-0 (Γκονσάλβες 41′ πεν., 82′)

17η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Ανόρθωση 0-2 (Πελέ 4′, Καλό 69′)
ΑΕΚΑπόλλωνας 1-3 (Τριτσκόφσκι 28’/Παπουλής 5′,Μάγκλιτσα 14’Ντα Σίλβα 25′ πεν.)
ΆρηςΝέα Σαλαμίνα 1-2 (Αντωνίου 30’/Τσαμπούρης 4′, Μακρίεφ 77′)
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1 (Αρουαμπαρένα 33′, 46′,Σόουζα 36′, Ουέλιγκντον 78’/Γουίλερ 83′)
Αναγέννηση-ΑΠΟΕΛ 2-4 (Γουέσλεμ 70′,Μπριτζίτο 71′ /Αλωνεύτης 10′, Βινίσιους 17′, 60′,Γιαννιώτας 73′)
ΕρμήςΔόξα 1-0 (Αρτάμπε 90’+)
Ομόνοια-Εθνικός 3-2 (Ντάρμπισαϊαρ 71′,74’75’/Ζελάγια 7′,Κατσαράβα 67′)

18η αγωνιστική:  
Νεα Σαλαμίνα-ΑΕΖ 2-0 (Μακρίεφ 36′, Μάατσι 85′)
ΑνόρθωσηΑΕΚ 0-1 (Τριτσκόφσκι 6′ πεν.)
ΑπόλλωναςΑΕΛ 2-0 (Πίεχ 28’Παπουλής 90’+6′ πεν.)
Δόξα-Αναγέννηση 0-0
Εθνικός-Ερμής 3-1 (Φιλίποφ 49′, Ζελάγια 70, Κατσαράβα 75’/Σίργκι 86′)
Καρμιώτισσα-Ομόνοια 0-1 (Ντάρμπισαϊαρ 85′)
ΑΠΟΕΛΆρης 5-0 (Σωτηρίου 24′, 28′,54′,Εφραίμ 37′, 89)

19η αγωνιστική:
ΑΕΛΑνόρθωση 0-0
ΟμόνοιαΑπόλλωνας 1-2 (Καρλίτος 62’/Σαρντινέρο 14′, 83′)
AEZ-Άρης 2-3 (Ανδρέου 3′ Σάσι 7’/Σκούρτης 17′,Αουρέλιο 32′, πεν.,Μάρτινς 58′)
Αναγέννηση-Εθνικός 2-3 (Χριστοδούλου 32′,Φουρτάδο 59′ πέν./Ζελάγια 6′, Χατζηβασίλη 23′,Κιπιάνι 27′)
ΑΕΚΝέα Σαλαμίνα 2-0 (Τρουγιόλς 40′, Τριτσκόφσκι 73′)
ΔόξαΑΠΟΕΛ 0-2 (Ντε Καμάργκο 32′, Σωτηρίου 78′)
Ερμής-Καρμιώτισσα 2-0 (Ταραλίδης 37′ αυτ.,Φροξυλιάς 76′)

20η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΟμόνοια 2-2 (Βίκτορ 70′, Καλντερόν 78’/Μαργκάσα 2′, Χριστοφή 65′)
Καρμιώτισσα-Αναγέννηση 2-2 (Πόλιανετς 72′, Πάσεκ 87’Φουρτάδο 38′, Ρίβας77′)
ΆρηςΑΕΚ 1-1 (Μάρτινς 11’/Τριτσκόφσκι 45′)
ΑπόλλωνΕρμής 3-0 (Ντα Σίλβα 29′ πεν., Πέδρο 45′, Μάγκλιτσα 53′)
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ 7-0 (Αλωνεύτης 5′, Μπαράλ 7′, 45′, Σωτηρίου 11′, Μερκής 15′, Ντε Καμάργκο 70′ 85′)
Εθνικός-Δόξα (Στόιτσεφ 24′, Ζελάγια 33′)
Νέα ΣαλαμίναΑΕΛ 1-3 (Κολοκούδιας 11’/Πίτι 39′,58′,Μέσκα 68′)

21η αγωνιστική:
ΕρμήςΑνόρθωση 1-4 (Βίκτορ 17′, Γκονσάλβες 27′, 82′,Σιβού 63′ /Μπενγκά 61′)
ΟμόνοιαΝέα Σαλαμίνα 3-0 (Σέρινταν 30′,Φούσκο 43′ αυτ.,Ντάρμπισαϊαρ 70′)
ΑΕΛΆρης 3-0 (Σάσι 26′,Λαφράνς 47′, Τζούνιορ 52′)
ΑΕΚ-ΑΕΖ 1-1 (Ακοράν 86’/Σεμέδο 21′)
Δόξα-Καρμιώτισσα 1-2 (Μπραούλιο 82′ πεν./Αντάμοβιτς 57′,Πάσεκ 86′)
Αναγέννηση-Απόλλωνας 0-1(Μάγκλιτσα 17′)
Εθνικός-ΑΠΟΕΛ 2-3 (Χατζηβασίλης 13′,Πιντσέλι 90′ πεν./Ντε Καμάργκο 23′, Αστίθ 38′, Γιαννιώτας 78′)

22η αγωνιστική:
ΑΕΖ-ΑΕΛ 0-3 (Νικολάου 45′, Μέσκα 63′, Αρουαμπαρένα 78′ πεν.)
ΑπόλλωναςΔόξα 3-1 (Βινίσιους 42′, Σαρντινέρο 61′, Πίεχ 87’/Κορομίνας 90′)
ΑΠΟΕΛΑΕΚ 1-1 (Σωτηρίου 75’/Φλοριάν 37′)
Νέα ΣαλαμίναΕρμής 0-0
Ανόρθωση-Αναγέννηση 3-0 (Γκάμπριελ 18′, Άλβες 75′, Ράγιος 87′)
ΆρηςΟμόνοια 2-4 (Αουρέλιο 21′,Σκούρτης 88’/ Άρνασον 15′, Χριστοφή 41′,Βύντρα 57′,Ντάρμπισαϊαρ 71′)
Καρμιώτισσα-Εθνικός 2-2(Ζελάγια 8′, 37’/Βαττής 24′, Μπάρμπαρο 34′)

23η αγωνιστική:
ΕρμήςΆρης 1-2 (Ντα Σίλβα 38’/Μαραγκουδάκης 14′,Γιούσεφ 43′)
Ομόνοια-ΑΕΖ 2-0 (Χριστοφή 55′, Κλέιτον 60′)
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ 0-1 (Μπερτόλιο 5′)
ΑΕΛΑΕΚ 1-1 (Αρουαμπαρένα 90’/Τριτσκόφσκι 13′)
Εθνικός-Απόλλωνας 2-2 (Ζελάγια 21′, Κατσαράβα 82’/Ντα Σίλβα 51’πεν.,Μάγκλιτσα 59′)
Αναγέννηση-Νέα Σαλαμίνα 0-1 (Μάατσι 37′)
ΔόξαΑνόρθωση 0-2 (Ολιβέιρα 56′, Καμπρέρα 90’+2′)

24η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Ερμής 0-4 (Μασίνουα 40′, 67′, 69′, Γκραντίν 90′)
Άρης-Αναγέννηση 4-0 (Σκούρτης 29′, Μάρτινς 60′ Γκονζάλες 78′, 88′)
ΑΕΚΟμόνοια 4-2 (Μουρίγιο 36′, Ακοράν 43′, Τριτσκόφσκι 51′ πεν.,Φλοριάν 71’/Χριστοφή 66′, Μπρέβελντ 90′)
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα 3-0 (Πίεχ 44′, 47′, Ντα Σίλβα 58′)
Νέα ΣαλαμίναΔόξα 1-3 (Γκράσι 90’Μπραούλιο 3′, 79′ Πόλο 25′,)
ΑΠΟΕΛΑΕΛ 3-0 (Βινίσιους 34′, Μοράις 78′, Ντε Καμάργκο 90’+ πεν.)
Ανόρθωση-Εθνικός 4-2 (Άλβες 26′, 70′, 83’Βίκτορ 81′ /Ζελάγια 22′,Σάντος 28′ αυτ.)

25η αγωνιστική:
Αναγέννηση – ΑΕΖ 0-0
ΟμόνοιαΑΕΛ 4-1 (Κλέιτον 14′, 37′,Χριστοφή 46′, Ντάρμπισαϊαρ 57’/Σάσι 73′)
ΔόξαΆρης 3-1 (Μενέντες αυτ. 18′, Μπραούλιο 28′ πεν., Κορομίνας 73’/Μάρτινς 45′ πεν.)
ΕρμήςΑΕΚ 2-3 (Τριτσκόφσκι 1′, 32′ πεν., Χέφελ 53’/Ντε Μέλο 58′ πεν., Μπάουμαν 65′)
Εθνικός – Νέα Σαλαμίνα 0-0
Καρμιώτισσα – Ανόρθωση 1-4 (Άλβες 3′, Ράγιος 9′ πεν., 45′ πεν.,Ολιβέιρα 90’+4’/Αντάμοβιτς 65′)
ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 2-0 (Μάγκλιτσα 43′, Πέδρο 90’+6′)

26η αγωνιστική:
ΑΕΖ – Δόξα Κατωκοπιάς 0-4 (Φοφανά 6′, Γκόμες 27′, Μπραούλιο 70′, Κορομίνας 90’+)
ΑΠΟΕΛΟμόνοια 2-1 (Σωτηρίου 44’πεν., Μπαράλ 45’+ πεν./Ντάρμπισαϊαρ 87′)
Άρης – Εθνικός 3-1 (Μάρτιντς 14’πεν., 32′ πεν.,84′ πεν./Πιντσέλι 18′ πεν.)
ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 0-0
ΑΕΛΕρμής 1-2 (Μαύρου 90’+/Ντε Μέλο 57′, Μασίνουα 79′)
ΑΕΚ – Αναγέννηση 6-0 (Καταλά 3′, 10′, Μυτίδης 39′, 82′, Χέφελ 51′,Χαραλάμπους 82′)
Νέα Σαλαμίνα – Καρμιώτισσα 1-3 (Μακρίεφ 25′ πεν./Μπάρμπαρο 52′, Δημητρίου 60′, Πάσεκ 90’+)

27η αγωνιστική:
ΑΕΛΑπόλλωνας 1-1  (Βινίσιους 24′ αυτ./Βινίσιους 90’+5′)
ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 0-1 (Σωτηρίου 8′)
ΑΕΚΟμόνοια  1-1 (Καταλά 7’/Βύντρα 67’)
Νέα ΣαλαμίναΆρης 0-3 (Μαραγκουδάκης 26′, Μάρτιντς 29′,Πούλπο 89′)
Καρμιώτισσα–Εθνικός 5-3 (Όρντος 47′, 51′,Πόλιανετς 58′, Αντάμοβιτς 74′, 89’/ Κιπιάνι 16′, 83′, Κατσαράβα 53′)
ΔόξαΕρμής 2-1 (Πόλο 16′, Μπραούλιο 61’/ Μασίνουα 11′)

 28η αγωνιστική:
ΑπόλλωναςΑΕΚ 3-2 (Βασιλείου 28′, Βινίσιους 90’+1′, Γκιέ 90’+3’/Φλοριάν 3′, Γκαρίδο 75′)
ΟμόνοιαΑνόρθωση 2-0 (Ντάρμπισαϊαρ 35′, Χριστοφή 74′)
ΑΠΟΕΛΑΕΛ 2-0 (Σωτηρίου 45’+ πεν.,Κάνιας 48′)
ΆρηςΔόξα 4-1 (Μαραφγκουδάκης 39′, Γιούσεφ 42′, 90′ Φράγκος 67’/Μπραούλιο 80′ )
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα 0-2 (Μακρίεφ 18′, Εγγλέζου 50′)
Ερμής-Καρμιώτισσα 3-1 (Μασίνουα 65′, Μπάουμαν 76′, Ψάλτης 90+3’/Πάντος 90’+1)

29η αγωνιστική:
ΑΕΚΑΠΟΕΛ 2-1 (Μυτίδης 81′, Λαρένα 90’+/Μοράις 8′)
ΟμόνοιαΑπόλλωνας 0-2 (Σαρντινέρο 64′,Πίεχ 83′)
ΑνόρθωσηΑΕΛ 0-1 (Κυριάκου 13′)
Δόξα-Καρμιώτισσα 3-0 (Φοφανά 2′, Κορομίνας 44′, Γκόμες 47′)
Άρης-Εθνικός 0-1 (Ζελάγια 58′ πεν.)
Νέα ΣαλαμίναΕρμής 4-1 (Μακρίεφ 7′, 16′, Ντουντού 75′,Κούσουλος 90’+4’/Μαρτίνιουκ 60′ πεν.)

30η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 3-1 (Ερέρο 11′, Ράγιος 27′, Πελαγίας 71′ αυτ./Παπουλής 75′)
ΑΠΟΕΛΟμόνοια 1-0 (Εμπεσίλιο 4′)
ΑΕΛΑΕΚ 2-1 ((Αρουαμπαρένα 18′, 90’+/Φλοριάν 34′)
Δόξα-Εθνικός 3-3 (Μπραούλιο 16′, 35′,Ενινφούλ 32’/Κιπιάνι 7′,Ζελάγια 26′, Κυπριανού 41′)
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 2-0 (Αντάμοβιτς 9′, Πόλιανετς 82′)
ΕρμήςΆρης 2-1 (Ντε Μέλο 47′,Μαρτίνιουκ 85’/ Μάρτιντς 45′ πεν.)

31η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΕΛ 2-1 (Χριστοφή 45′, Ντάρμπισάϊαρ 74’/Πίτι 69′)
ΑΕΚΑνόρθωση 1-0 (Χαραλαμπίδης 84′)
ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 1-0 (Παπουλής 41′)
Εθνικός–Ερμής 1-1 (Κυπριανού 77’/Μαρτίνιουκ 90’+)
Άρης – Καρμιώτισσα 3-2 (Βελνά 28′, Μάρτινς 72’πεν.,Μαραγκουδάκης 88′ /Μάρτινς 31′ αυτ.,Βαττής 84′ )
Νέα ΣαλαμίναΔόξα 0-0

32η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΕΚ 1-2 (Κλέιτον 27’/Τρουγιόλς 10′,Κατελάρης 75′ αυτ.)
ΑΠΟΕΛΑνόρθωση 1-1 (Γιαμπερέ 87’/Καλντερόν 35′)
ΑπόλλωναςΑΕΛ 1-1 (Πίττας 90’+/Πίτι 28′)
ΕρμήςΔόξα 1-5 (Γκραντίν 30’/Μπραούλιο 17′, Ρενδόνδο 22′, Κορομίνας 26′, Κάστρο 70′, Γκόμες 79′ πεν.)
Εθνικός – Καρμιώτισσα 1-1 (Κρατσούνοφ 56’/Μανογιάν 13′)
ΆρηςΝέα Σαλαμίνα 1-1   (Πούλπο 72’/Γκράσι 18′)

33η αγωνιστική:  
ΑνόρθωσηΟμόνοια 4-3 (Μίτροβιτς 30′, Βίκτορ 38′, Ολιβέιρα 45′, Άλβες 88′ πεν./Κλέιτον 14′, Τουρέ 34′, Ντάρμπισαϊαρ 74′)
ΑΕΚΑπόλλωνας 1-0 (Ακοράν 78′)
ΑΕΛΑΠΟΕΛ 1-4 (Μιτρέα 88′ πεν./Βάντερ 17′, Εμπεσίλιο 45′, Σωτηρίου 76′, 89′)
ΔόξαΆρης 0-1 (Αντωνίου 20′)
Καρμιώτισσα-Ερμής 0-1 (Μαρτίνιουκ 77′ πεν.)
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 0-1 (Κατσαράβα 8′)

34η αγωνιστική:
ΑπόλλωναςΟμόνοια 3-0 (Μάγκλιτσα 41′, Ντα Σίλβα 72′ πεν., Βινίσιους 89′)
ΑΠΟΕΛΑΕΚ 0-0
ΑΕΛΑνόρθωση 2-0 (Σάσι 18′, 68′)
ΕρμήςΝέα Σαλαμίνα 3-0 (Αρτάμπε 50′, Ντε Μέλο 71′, Μαρτίνιουκ 86′)
Εθνικός-Άρης 1-1 (Κατσαράβα 40’/Αντωνίου 4′)
Καρμιώτισσα-Δόξα 1-2 (Πόλιανετς 23’/Γκουλόν 3′, Ενιφούλ 22′)

35η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ  1-3 (Ντάρμπισαϊαρ 9’/Αλωνεύτης 37′, Σωτηρίου 64′, Βάντερ 90′)
ΑΕΚΑΕΛ   1-1 (Λαρένα 30′ πεν./Πίτι 54′ πεν)
ΑπόλλωναςΑνόρθωση 1-1 (Σεμέδο 47′, Ράγιος 87′)
ΆρηςΕρμής 2-0 (Μάρτιντς 13′ πε., Αντωνίου 54′)
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα 1-0 (Mακρίεφ 82′)
Εθνικός-Δόξα 0-4 (Γκόμες 39′, Λεονάρντο 51′, Κάστρο 88′, 90′)

36η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 2-2 (Μπερτόλιο 78′, Ντε Καμάργκο 90’/Πίεχ 51′, Πίττας 85′)
ΑνόρθωσηΑΕΚ 0-1 (Ακοράν 42′)
ΑΕΛΟμόνοια 3-2 (Σάσι 36′, Γερολέμου 81′, Σοάρες 85’/Άρνασον 51′, Κατσαντώνης 90’+)
Ερμής – Εθνικός 3-4 (Γκραντίν 24′, Μασίνουα 29′, 37’/Κατσαράβα 35′, Κιπιάνι 41′, Φιλίποφ 44′, Ηλία 86′)
ΔόξαΝέα Σαλαμίνα 0-3 (Μάατσι 55′, 70′, 77′)
Καρμιώτισσα – Άρης 5-1 Καρμιώτισσα-Άρης 5-1 (Μπάρμπαραο 25′, 49′ 60′, Πάντος 27′, Βοσκανιάν 78′ πεν./ Μάρτινς 70′ πέν.)

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ