Οι διαιτησίες του πρωταθλήματος

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

Δείτε σε ποιούς αγώνες έχουν διαιτητεύσει οι Κύπριοι ρέφερι και τα αποτελέσματα των αγώνων.

 

Ν.Αθανασίου 1 1 1 1   2 1 4 2 1 1 1 2  
Β.Δημητρίου 3   6 1 5 3 3 4 5 3 2 2 3 4
Δ.Μασιάς 4 1 4 1 4 4 4 2 3 1 3 3 4 6
Ν.Νεοκλέους 1 3 1 3 2   2 2 2 3 2 2 1 2
Ν.Νεοφύτου   3 1 1 3 3 3 2 2 2 4 1 4 2
Χ.Νικολαΐδης 5 1 3 2 5 5 6 2 4 5 3 3 2 4
Γ.Νικολάου 6 1 4 1 2 4 2 3 3 3 3 3 4 3
Α.Ορθοδόξου 2 4   3   2     2 1 1 1 1 1
Χ.Σκαπούλλης    1 1 2 3 3 1 1 3 1 4 2 2 3 1
Λ.Σωτηρίου 4 3 5 2 4 4 4 1 2 2 3 2 2 6
Λ.Τράττος 4   3 1 1 2 4 5 4 3 1 5 2 3
Α.Τσούκκας 3 3 1 1 1 2 1 4 3 2 3 1 2 3
Κ.Ψευδιώτης 1 2 3 1 3 1 1 2 1 4 4 3 2  
Χ.Χρίστου   1   1             1 1    
Χ.Θεουλή       2     2       1 1    

Ι.Αναστασίου: Εθνικός-Καρμιώτισσα, Αναγέννηση-Άρης, ΕρμήςΟμόνοια, ΑΕΖ-Άρης, Καρμιώτισσα-Ανόρθωση, ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ, Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα, ΑΕΛΑΠΟΕΛ, ΕρμήςΝέα Σαλαμίνα, ΑπόλλωναςΑνόρθωση

Τ.Χριστοφή: Αναγέννηση-ΑΕΚ, ΑΕΛΔόξα, Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ, Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα, ΔόξαΝέα Σαλαμίνα  

Oι διαιτητές των αγώνων:
1η αγωνιστική
ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 0-0

Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Νέα ΣαλαμίναΑπόλλωνας 0-3
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
1ος Επιπρόσθετος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
2ος Επιπρόσθετος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Άρης-Καρμιώτισσα 1-1
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
ΑΕΖ-Εθνικός 3-1
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
ΑΕΚΔόξα 2-0
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(14/9)
Α’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΑΕΛ-Αναγέννηση 1-0
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΟμόνοιαΕρμής 3-1
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός: ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθό:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ

2η αγωνιστική
ΑνόρθωσηΝέα Σαλαμίνα 0-0

Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Τέταρτος:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Αναγέννηση-Ομόνοια 2-2
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός:ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
ΔόξαΑΕΛ 1-3
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εθνικός-ΑΕΚ 0-3
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
1ος Επιπρόσθετος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
2ος Επιπρόσθετος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Καρμιώτισσα-ΑΕΖ 0-0
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
1ος Επιπρόσθετος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2ος Επιπρόσθετος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑπόλλωναςΆρης 0-0
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛΕρμής 3-0
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

3η αγωνιστική  
Νέα ΣαλαμίναΑΠΟΕΛ 0-4

Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός::ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΆρηςΑνόρθωση 1-2
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΖ-Απόλλωνας 0-4
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα 3-0
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΕΛ-Εθνικός 0-0
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
1ος Επιπρόσθετος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2ος Επιπρόσθετος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΟμόνοιαΔόξα 1-1
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Ερμής-Αναγέννηση 1-0
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ

4η αγωνιστική
Ανόρθωση-ΑΕΖ 2-2

Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Νέα ΣαλαμίναΆρης 0-0
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔόξαΕρμής 1-2
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εθνικός-Ομόνοια 1-2
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ  0-1
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΑπόλλωναςΑΕΚ  0-1
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ-Αναγέννηση 2-0
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ

5η αγωνιστική
ΆρηςΑΠΟΕΛ 0-3

Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα 1-5
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος:ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
ΑΕΚΑνόρθωση 4-1
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΑΕΛΑπόλλωνας 2-1
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Ομόνοια-Καρμιώτισσα 4-2
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Ερμής-Εθνικός 2-1
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Αναγέννηση-Δόξα 0-1
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.

6η αγωνιστική
ΑνόρθωσηΑΕΛ  0-0

Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Νέα ΣαλαμίναΑΕΚ  0-1
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Άρης-ΑΕΖ  0-0
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εθνικός-Αναγέννηση 5-3
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Καρμιώτισσα-Ερμής 3-0
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
ΑπόλλωναςΟμόνοια 2-1
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΠΟΕΛΔόξα 2-0
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑνόρθωση 2-0

Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΖ-ΑΠΟΕΛ 1-4
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΑΕΛΝέα Σαλαμίνα 3-0
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Τέταρτος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Αναγέννηση-Καρμιώτισσα 0-1
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕρμήςΑπόλλωνας 3-2
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
1ος Επιπρόσθετος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
2ος Επιπρόσθετος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Δόξα-Εθνικός 0-0
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΑΕΚΆρης 4-0
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

8η αγωνιστική:
ΑΕΖ-ΑΕΚ 2-5 

Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΆρηςΑΕΛ 0-3 
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΑνόρθωσηΕρμής 2-2 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Νέα ΣαλαμίναΟμόνοια 1-1 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
1ος Επιπρόσθετος:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
2ος Επιπρόσθετος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Απόλλωνας-Αναγέννηση 4-0
Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Α’ Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Καρμιώτισσα-Δόξα 1-0 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 2-0 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

9η αγωνιστική
ΟμόνοιαΆρης 3-1

Διαιτητής: ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Εθνικός-Καρμιώτισσα 4-2
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΑΕΚΑΠΟΕΛ 1-1
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔόξαΑπόλλωνας 0-1
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
ΑΕΛ-ΑΕΖ 1-1
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
ΕρμήςΝέα Σαλαμίνα 1-2
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Αναγέννηση-Ανόρθωση 1-2
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
 

10η αγωνιστική:
ΆρηςΕρμής 0-2 

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ     
ΑΕΖ-Ομόνοια 0-1 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Νέα Σαλαμίνα-Αναγέννηση 2-0 
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΑνόρθωσηΔόξα 3-0  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΚΑΕΛ 2-1 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Απόλλωνας-Εθνικός 3-2 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ

 
11η αγωνιστική
Ερμής-ΑΕΖ 2-1 

Διαιτητής: ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΑΕΛΑΠΟΕΛ 1-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΟμόνοιαΑΕΚ 2-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Εθνικός-Ανόρθωση 2-1 
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός: ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΔόξαΝέα Σαλαμίνα 0-0
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
1ος Επιπρόσθετος:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
2ος Επιπρόσθετος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας 0-6
Διαιτητής: ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Αναγέννηση-Άρης 1-2 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12η αγωνιστική:
ΑΕΚΕρμής 1-0 

Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΛΟμόνοια 1-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΕΖ-Αναγέννηση 1-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα 0-1 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΆρηςΔόξα 4-0 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 1-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 1-1 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ

13η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 1-4 

Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Β’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑπόλλωναςΑνόρθωση 1-1
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Αναγέννηση-ΑΕΚ 0-0
Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΕρμήςΑΕΛ 0-1 
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 1-0 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δόξα-ΑΕΖ 1-0 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Εθνικός-Άρης 2-0 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

14η αγωνιστική
ΑπόλλωναςΝέα Σαλαμίνα 1-1 

Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Αναγέννηση–ΑΕΛ 1-3 
Διαιτητής: ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός: ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός: ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος: ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΕρμήςΟμόνοια 2-2 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Εθνικός-ΑΕΖ 3-1 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Καρμιώτισσα-Άρης 3-3 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΔόξαΑΕΚ 1-1 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΠΟΕΛΑνόρθωση 2-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

15η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα 3-3 

Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ 
Νέα ΣαλαμίναΑνόρθωση 2-1 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΆρηςΑπόλλων 1-4 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Ομόνοια-Αναγέννηση 5-1 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΑΕΚ-Εθνικός 1-0 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΕΛΔόξα 1-0 
Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΕρμήςΑΠΟΕΛ 1-1
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΚΚΑΡΗ

16η αγωνιστική:
Απόλλωνας-ΑΕΖ 2-1 

Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 0-3 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Εθνικός-ΑΕΛ 2-2 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Αναγέννηση-Ερμής 2-2
Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Α’ Βοηθός:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Τέταρτος:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Νέα ΣαλαμίναΑΠΟΕΛ 1-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑνόρθωσηΆρης 2-0 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός:ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Τέταρτος: ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
ΔόξαΟμόνοια 2-3
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

17η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Ανόρθωση 0-2  

Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΕΚΑπόλλωνας 1-3  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΆρηςΝέα Σαλαμίνα 1-2  
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1  
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Αναγέννηση-ΑΠΟΕΛ 2-4  
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Ομόνοια-Εθνικός 3-2  
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕρμήςΔόξα 1-0  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

18η αγωνιστική:
Νεα Σαλαμίνα-ΑΕΖ 2-0  

Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΑνόρθωσηΑΕΚ 0-1  
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑπόλλωναςΑΕΛ 2-0  
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Δόξα-Αναγέννηση 0-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής::ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εθνικός-Ερμής 3-1  
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής::ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Καρμιώτισσα-Ομόνοια 0-1  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής::ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΑΠΟΕΛΆρης 5-0  
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής::ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ

19η αγωνιστική:
ΑΕΛΑνόρθωση 0-0

Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΟμόνοιαΑπόλλωνας 1-2
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
AEZ-Άρης 2-3 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Αναγέννηση-Εθνικός 2-3 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής::ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΕΚΝέα Σαλαμίνα 2-0 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
ΔόξαΑΠΟΕΛ 0-2 
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Ερμής-Καρμιώτισσα 2-0 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20η αγωνινιστική:
ΑνόρθωσηΟμόνοια 2-2  

Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
ΆρηςΑΕΚ 1-1  
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΑπόλλωνΕρμής 3-0  
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΖ 7-0  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Καρμιώτισσα – Αναγέννηση 2-2  
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εθνικός-Δόξα 2-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Νέα ΣαλαμίναΑΕΛ 1-3 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

21η αγωνιστική  
ΕρμήςΑνόρθωση 1-4 

Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟμόνοιαΝέα Σαλαμίνα 3-0 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΕΛΆρης 3-0 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΕΚ-ΑΕΖ 1-1 
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δόξα-Καρμιώτισσα 1-2 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Αναγέννηση-Απόλλωνας 0-1
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Εθνικός-ΑΠΟΕΛ 2-3 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

22η αγωνιστική
ΑΕΖ-ΑΕΛ 0-3  

Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Ανόρθωση-Αναγέννηση 3-0 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛΑΕΚ 1-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
ΑπόλλωναςΔόξα 3-1 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΆρηςΟμόνοια 2-4 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Νέα ΣαλαμίναΕρμής 0-0 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Καρμιώτισσα-Εθνικός 2-2
Διαιτητής: Γιώργος Νικολάου
Α’ Βοηθός Διαιτητής:Σωτηρίου Μιχάλης
Β’ Βοηθός Διαιτητής:Πέτρου Πέτρος
Τέταρτος Διαιτητής:Τσούκκας Αβραάμ
 

23η αγωνιστική:
Ομόνοια-ΑΕΖ 2-0  

Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΑΕΛΑΕΚ 1-1  
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΕρμήςΆρης 1-2  
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ 0-1  
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Εθνικός-Απόλλωνας 2-2  
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Αναγέννηση-Νέα Σαλαμίνα 0-1  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
ΔόξαΑνόρθωση 0-2 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

24η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Ερμής 0-4 

Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Άρης-Αναγέννηση 4-0  
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
ΑΕΚΟμόνοια 4-2 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα 3-0 
 Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Νέα ΣαλαμίναΔόξα 1-3 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΠΟΕΛΑΕΛ 3-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Ανόρθωση-Εθνικός 4-2 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής::ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 

25η αγωνιστική:
Αναγέννηση – ΑΕΖ 0-0 
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΟμόνοιαΑΕΛ 4-1  
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΔόξαΆρης 3-1  
 Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
 ΕρμήςΑΕΚ 2-3  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 Εθνικός – Νέα Σαλαμίνα 0-0 
 Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Καρμιώτισσα – Ανόρθωση 1-4 
 Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 2-0  
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ

26η αγωνιστική:
ΑΕΖ – Δόξα Κατωκοπιάς 0-4 

Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
ΑΠΟΕΛΟμόνοια 2-1
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Άρης – Εθνικός 3-1
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 0-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
ΑΕΛΕρμής 1-2 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΚ – Αναγέννηση 6-0
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
Νέα Σαλαμίνα – Καρμιώτισσα 1-3  
Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

27η αγωνιστική:
ΑΕΛΑπόλλωνας 1-1 

Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ 0-1 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΑΕΚΟμόνοια 1-1   
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Νέα ΣαλαμίναΆρης 0-3 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
1ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος Επιπρόσθετος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ      
Καρμιώτισσα–Εθνικός 5-3
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΔόξαΕρμής 2-1 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ

28η αγωνιστική:
ΑπόλλωναςΑΕΚ 3-2

Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΕΛΑΕΛ 2-0 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΟμόνοιαΑνόρθωση 2-0 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Ερμής-Καρμιώτισσα 3-1 
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
ΆρηςΔόξα 4-1 
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα 0-2 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

29η αγωνιστική:
ΑΕΚΑΠΟΕΛ 2-1  

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΑνόρθωσηΑΕΛ 0-1 
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός ΔιαιτητήςΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΟμόνοιαΑπόλλωνας 0-2  
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Άρης-Εθνικός 0-1  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Δόξα-Καρμιώτισσα 3-0  
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Νέα ΣαλαμίναΕρμής 4-1  
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ

30η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 3-1  

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΑΠΟΕΛΟμόνοια 1-0  
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
ΑΕΛΑΕΚ 2-1  
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Δόξα-Εθνικός 3-3 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 2-0  
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΕρμήςΆρης 2-1       
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

31η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΕΛ 2-1  
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΑΕΚΑνόρθωση 1-0 
Διαιτητής:ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 1-0  
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εθνικός–Ερμής 1-1  
Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Άρης – Καρμιώτισσα 3-2 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
Νέα ΣαλαμίναΔόξα 0-0        
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ

32η αγωνιστική: 
ΟμόνοιαΑΕΚ 1-2 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΠΟΕΛΑνόρθωση 1-1 
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑπόλλωναςΑΕΛ 1-1 
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕρμήςΔόξα 1-5 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Εθνικός – Καρμιώτισσα 1-1 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
ΆρηςΝέα Σαλαμίνα 1-1
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ

33η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΟμόνοια 4-3

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΑΕΚΑπόλλωνας 1-0
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΑΕΛΑΠΟΕΛ 1-4 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΔόξαΆρης 0-1      
Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.     
Καρμιώτισσα-Ερμής 0-1 
Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

34η αγωνιστική:
ΑπόλλωναςΟμόνοια 3-0 

Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ
ΑΠΟΕΛΑΕΚ 0-0 
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΑΕΛΑνόρθωση 2-0 
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
ΕρμήςΝέα Σαλαμίνα 3-0 
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ
Εθνικός-Άρης 1-1 
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Καρμιώτισσα-Δόξα 1-2 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ

35η αγωνιστική:
ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ  1-3

Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
ΑΕΚΑΕΛ   1-1 
Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΑπόλλωναςΑνόρθωση 1-1
Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΆρηςΕρμής 2-0
Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα 1-0
Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Εθνικός-Δόξα 0-4 
Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ

Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

36η αγωνιστική:
ΑνόρθωσηΑΕΚ 0-1

Διαιτητής:ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΑΕΛΟμόνοια 3-2
Διαιτητής:ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
Τέταρτος Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ
ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 2-2
Διαιτητής:ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΟΜΗΡΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΚΩΣΤΑΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ 
ΔόξαΝέα Σαλαμίνα 0-3
Διαιτητής::ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής:ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΤΡΑΤΤΟΥ 
Ερμής-Εθνικός 3-4
Διαιτητής:ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Καρμιώτισσα-Άρης 5-1
Διαιτητής:ΑΒΡΑΑΜ ΤΣΟΥΚΚΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής:ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής:ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Τέταρτος Διαιτητής:ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΥΛΗ

 

ΒΕΤ ΟΝ ALFA : Παίξε τώρα και ONLINE με 100% Bonus κατάθεσης μέχρι €100 Ευρώ