Οι ρεφ της αγωνιστικής! Ποιος στο ντέρμπι του ΓΣΠ;

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 22ης  Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.

 

Σάββατο,  04.02.2017 / 17:00

ΑΕΖ Ζακακίου –ΑΕΛ

          Στάδιο                                      :    ΠΑΦΙΑΚΟ

          Διαιτητής                                 :    Νεοφύτου Νεόφυτος

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σπανός Χριστάκης

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ιωάννου Αθηνόδωρος

          4ος Διαιτητής                          :    Αθανασίου Νικόλας

          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Σκαπούλλης Χρίστος

 

 

Σάββατο, 04.02.2017 / 17:00

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ –  ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ

          Διαιτητής                                 :    Νικολαϊδης Χρίστος

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Αγγέλα

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος

          4ος Διαιτητής                          :    Ορθοδόξου Ανδρέας

          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας

 

 

Σάββατο, 04.02.2017 / 19:00

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ –  ΕΡΜΗΣ Αραδίππου

          Στάδιο                                      :    DIMCO ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

          Διαιτητής                                 :    Μασιάς Δημήτρης

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Αριστείδης

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας

          4ος Διαιτητής                          :    Νεοκλέους Νικόλας

          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης

 

 

Κυριακή, 05.02.2017 / 16:00

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ

          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π

          Διαιτητής                                 :    Σωτηρίου Λούκας

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Χαράλαμπος

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Καλογήρου Μάριος

          4ος Διαιτητής                          :    Τράττου Λεόντιος

          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας

 

 

Κυριακή,  05.02.2017 / 17:00

ΑΝΟΡΘΩΣΗ –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας

          Στάδιο                                      :    ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

          Διαιτητής                                 :    Σκαπούλλης Χαράλαμπος

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Βίκτωρος Σωτήρης

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Τούρος Δώρος

          4ος Διαιτητής                          :    Χριστοφή Τιμόθεος

          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παπαβαρνάβα Μιχάλης

 

 

Κυριακή, 05.02.2017 / 18:00

ΑΡΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας

          Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ

          Διαιτητής                                 :    Δημητρίου Βασίλης

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Νικήτα Στέλιος

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρα Νίκος

          4ος Διαιτητής                          :    Ψευδιώτης Κώστας

          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας

 

 

Δευτέρα, 06.02.2017 / 19:00

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ  Πολεμιδιών – ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας

          Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ

          Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γιώργος

          Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης

          Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος

          4ος Διαιτητής                          :    Τσούκκας Αβραάμ

          Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης